3

@formentera2017 Oj żeby Puig miał chociaż 20% umiejętności De Jonga to byłbym juz dumny ;)

0

@Tollusiek Oczywiście ze jestem z drużyna całym sercem, jeżdżę na mecze, wkrótce zostanę oficjalnie cule.
I tak, nie rozumiem jak patrząc na nasza kadrę można mówić ze w tym sezonie nie mamy szansy na żadne trofeum.
Inna sprawa ze dla niektórych sezon bez trypletu to sezon którego należy się wstydzić i przemilczeć :)

1

@tusieQ Asics
AirPods

0

@Kidd Ma dowody i ma je stopniowo upubliczniać z tego co wiem

0

@Persyfl Otóż sam nie wiesz jak to wygląda. Kurdowie maja w Iraku własną autonomie więc nie maja żadnych szans na azyl. Nigdzie.

2

@Persyfl Dobry jesteś xD Szacunki, to brzmi tak mega legitnie.

I niech ktokolwiek powie ze mu się nie chce szukać - w Twoim mniemaniu ktoś taki traci kompletnie traci wiarygodność a wiec pozwól ze posłużę się Twoim wytartym schematem i Cię teraz za te szacunki i brak czasu na ich szukanie wyśmieje. Pozdrawiam gorąco ;)

0

@Persyfl Nie umiesz normalnie odpowiedzieć na pytanie ? Pytam konkretnie dla jakich nacji chcesz ochrony.

1

@AxelF Ale wytłumacz mi skąd masz wiedzę czy mnożyć ta liczbę przez 10, 20, 76 czy 624 ? Skąd bierzesz swój przelicznik i dlaczego zakładasz ze jest to słuszne ?

1

@Persyfl Ale dla kogo ta ochrona ?

4

@tadzik447 Piona, po prostu zaliczamy się do wąskiej grupy która myśli :)

4

@Kgorecki2500 Nie elektorat PiS tylko ludzie którzy nie chcą tu faszystowskich działań rodem z NSDAP i lat 30 dwudziestego wieku.

1

@AxelF Chwila, chwila. Dlaczego zakładasz ze 100% Polaków pomagających Żydom dostała to odznaczenie ?
7112 - 25% wszystkich nagród to obrazuje skale.
Ciężko o to aby każdy kto Żydom pomagał dostał za to nagrodę. Co więcej pewnie nie wiecie ale po wojnie kiedy komuniści zabrali nam wolność każdy bal się przyznać do tego ze pomagał Żydom bo to oznaczało grube problemy.

I wiem to bo moja rodzina tez im pomagała, nikt nie dostał odznaczenia a dziadek musiał zmieniać dokumenty aby nie zostać za to skazanym na kołchoz.

Myślcie co chcecie ale wykażcie odrobine szacunku tym o historii których nawet nie macie pojęcia. Nie każdy musi czytać książki i być świadomy ale wystarczy odrobina szacunku.

5

@deyna2018 Bo to komunistyczny kraj.

0

@JimMorrisonFCB Jak to się dzieje ze Żydzi są nam wdzięczni za ratowanie ich życia. Polacy jako naród zostali odznaczeni 7112 razy najwyższym Żydowskim odznaczeniem dla obcokrajowcow za fakt ratowania Żydów. Ponad 25% ze wszystkich odznaczeń przypadło Polakom.
Ale nadal istnieje pewna grupa polakow(celowo z małej litery) która robi wszytko by o tym zapomniano. Po co ?

Kiedyś jako dziecko nie rozumiałem słow marszałka Piłsudskiego „Naród wspaniały tylko ludzie kur*y”
Dziś już doskonale rozumiem, niestety.

0

@Bykunn Nie obchodzi mnie czy gra dla Niemca, Hiszpana, Włocha czy Marokańczyka. Fakt jest taki ze w najważniejszym meczu w sezonie postanowił zrobić sobie wolne. Wolałbym na jego miejsce kogoś kto jest w stanie poświecić się za te barwy a nie obliczać czy da radę zagrać w weekend i nastrzelać goli ogórkom.
Ja nie jestem jego fanem ani antyfanem. Jest mi obojętny tak samo jak reszta tej zbieraniny która nazywamy reprezentacja. Prawda jest taka ze pokona nas każda drużyna która wykaże chociaż odrobine zaanagażowania i zostawi pot na murawie.

2

@Jakchcesz Spoko, ale żart powtórzony 100 razy przestaje być śmieszny. Również pozdrawiam i życzę aby wpadło wiele herbikow bo o to przecież tu głównie chodzi :)

4

@MarioVeB! To już nieaktualne

0

Komentarz usunięty

3

@Jakchcesz Fajnie, fajnie. Takie pozytywne nastawienie, widać ze jesteś z drużyna całym sercem :)

0

@Bykunn To niej zrezygnuje z kadry skoro nie ma na ni czasu/zdrowia.

2

@maroon Ona nie myśli wiec nie wymagaj od niej tyle:)

0

@Persyfl „Ilość złożonych wniosków wskazuję, że wnioski o azyl w Polsce można składać, więc czemu tego nie robią?"
Bo SG ich nie przyjmuje. Miałeś świetny przykład w Usnarzu”

Wnioski o azyl nie są składane do SG, także Opowiadasz wyssane z palca bzdury :)

2

@MesQueUnClub_87 Otoz to, co więcej maja do tego pełne prawo by funkcjonować indywidualnie :)

5

@Comentateiro Państwo w konstytucji zapewnia swoim obywatelom równość. I tu właściwie można skończyć te rozważania :)

1

@macio_944 W tym roku bez ubogacania kulturowego ?

5

@Comentateiro Przecież to co mówisz to jest dokładnie to samo tylko opowiedziane innymi słowami. Fakty są takie ze KAŻDY bez względu na szczepienia powinien mieć równy dostęp do wszystkiego, nikt nie ma prawa mi czegoś uniemożliwić dlatego ze się nie zaszczepiłem.

1

@MesQueUnClub_87 Problem w tym ze nie zależnie czy będzie rządził PiS czy KO jedni i drudzy będą chcieli taka segregacje wprowadzić. :/ No ale to i tak nie przejdzie ludzie wyjdą na ulice w ilości dotąd niespotykanej.

0

@Sysia11 Gra w słabej reprezentacji bo grają tam tacy sami jak on, ludzie którym kompletnie na reprezentowaniu kraju nie zależy.

1

@Kusco15 My traktujemy imigrantów tak ze akceptują i kibicują nam wszystkie europejskie kraje.

3

@Criss18Barca No co, posłowie by biegali z siatkami przez granice :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?