MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mateonvious Nie, powiedziałem(na podstawie obserwacji) ze takim zawodnikom zależy bardziej na rywalizacji między sobą niż na klepaniu się po plecach bo Zawsze ktoś musiałby ustąpić. Znając charakter jednego i drugiego(ten który dociera do nas) można domniemywać ze woleliby ze sobą rywalizować niż mówić o koledze z drużyny ze jest najlepszy na świecie i zasługuje na ZP.
0
@Laramblaessa A tak całkowicie poważnie, skąd wiesz co Haaland chce? Siedzisz mu w głowie ? Równie dobrze mogę napsiac ze Haaland chce rywalizować w jednej lidze z Mbappe. Jest to tak samo prawdopodobne.
1
@neeed Napisałeś „codziennie ten sam news” wiec zapytałem gdzie widzisz podobieństwa z dni poprzednich.
Nie pytałem o autora tylko o treść.
0
@tomcruise Ale Ty po pierwsze nie zrozumiałeś o czym mówię a po drugie nie musisz mi mówić jak zyja lekarze gdyż wiem doskonale jak żyje moja rodzina :D
0
@macio_944 Przepraszam ze nie odpisałem wcześniej ale widzę ze kolega @blazeq wyczerpał temat :)
1
@neeed Gdzie Ty widzisz podobieństwo tych dwóch newsow ?!
0
@Gall Chodzi mi o to ze takie inwestycje są ubezpieczone na milion różnych sposobów.
0
@Gall No ja już wyżej pisałem ze chetnie sie dowiem ile Barca ma z koszulki, proszę o takie dane.
1
@neeed Pokaz mi ten sam news z wczorajsza lub wcześniejsza data.
0
@macio_944 Warto dodać ze na film Smolensk oddawali głosy tylko Polacy stojący w opozycji do aktualnego obozu rządzącego co tylko podkreśla groteskowość tego rankingu, głosujących Polaków jak i poziom tego filmu.
0
@Rewolucja123 Jestem więcej nic pewny ze na pewno nie stracił na tym nawet 1euro.
5
@CatalanDream Czego się spodziewałeś po Niemcach ? :)
0
@Objectivo Ale znowu wkładasz osoby niezaszczepione do jednego worka z lekarzami.
Lekarze dezerterują, po prostu tak należy to nazywać. Stać ich na to żeby iść na lewe L4 na rok bo po prostu nie w smak narażać im zdrowie. Jest to łamanie przysięgi która składają lekarze.
Lekarze który pracują po 24h(a często i więcej) nie narzekają bo miesięcznie zarabiają tyle ile statystyczny polak przez rok.
0
@Mateonvious Chetnie poczytam ile klub ma tak na prawdę dochodów z koszulek, jeśli masz dostęp do takich danych w FcB to chetnie poczytam.
I chyba nie rozumiesz tego co napisałem, jesteśmy w dołku ale Haalanda można byłoby postawić na równi z legendami klubu gdyby skusił się i odbudował nasza potęgę. Potęgę która nadal jest a to ze jesteśmy w dołku nie znaczy ze mamy się porównywać z klubami ze średniej polki. Tym tokiem rozumowania Man United tez dawno powinien zawijać interes bo przecież nikt wartościowy nie chciałby do nich przejść, są w kryzysie od odejścia sir. Alexa.
0
@Maykello Biorąc pod uwagę ze w życie wejdzie CVC lub coś w zamian, przewietrzymy szatnie, wpadnie sponsor i znajdzie się kasa dla Haalanda. Faktycznie jest to dużo jednak cena jak za takiego piłkarza nie wydaje się zaporowa. Pomijam aspekt marketingowy i ile zwróciłoby sie z samych koszulek.
Haaland jest młody, głodny wyzwań, a wyzwaniem jest przejście do wielkiego klubu w którym przez lata grał najlepszy piłkarz wszechczasow i jego odbudowa.
Gdyby sie to udało jego nazwisko byłoby wymieniane obok Ronaldinho ktory tez dał taki impuls, impuls na którym jechaliśmy ponad 15 lat.
0
@Laramblaessa Tyle konstruktywnego masz do powiedzenia ?
1
@Objectivo Lekarze pracowali po 24h jeszcze długo przed pandemia, wiem to z autopsji.
Problem leży gdzie indziej, mianowicie w dużej liczbie lekarzy który po prostu nie chcą, boja się zajmować pacjentami z Covid. Za coś takiego zabierane powinno być PWZ.
0
@doc Możecie się śmiać, ale Haaland będzie grał u nas. Myśle ze chodzi o to by znów stworzyć duet na miarę Messi-ronaldo.
Takim zawodnikom jak Mbappe czy Haaland bardziej od grania ze sobą zależy na rywalizacji. Gdyby grali ze sobą ktoś z nich musiałby uznać wyższość drugiego a żaden z nich na to nie pójdzie. W sytuacji kiedy Mbappe idzie do realu myśle ze Haaland jest pisany Barcelonie.
P.S. Proszę powstrzymajcie się przed pisaniem „za co?” „Nie mamy kasy” etc.
0
@kulek22 Tak można w nieskończoność, a co im pięciobój nowoczesny zrobił?
0
@Objectivo Ale tu nie chodzi o pacjentów tylko o personel.
0
@Kgorecki2500 Ale skąd takie newsy ? I przecież on ma jeszcze 2 lata umowy
0
@MiloszFCB1899 Fajne, nie zapomnisz jak się nazywasz.
0
@Kgorecki2500 A co on zrobił ?
1
@Criss18Barca Słaby prezent wódka. A jak już musisz to Belvedere
16
@kamilo0066 Z opaskami na rękach to oni maja doświadczenie
1
@Kgorecki2500 Przecież to jest zmiana tylko po to by zagrać na nosie pewnej grupie i znowu podnieść ciśnienie :)
0
@svensonFCB Bo nie jest już słodzona cukrem przepysznym tylko jakimś syfem. Na szczęście normalny sprite już wrocil
0
@PodkarpackiKibic Ja za to grałem w Silkroad Online
0
@IronSanHybrid Kołodziejczak to jest naczelny cham polskiej wsi.
0
@Emhyr pn zamiast w odbiorach to bryluje w stratach :D