MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Ej, a dziwisz się, ze ludzie czuja się oszukani i już tak chetnie nie bronią faktu szczepień?
3
@Barca1992 Ja zostałem zmuszony do zaszczepienia, oczywiście zrobiłem to preparatem J&J, ktory jest jednodawkowy.
Ciekawe co wymyśla żeby mi skrócić ten paszport który mam do końca listopada 2022
2
@AmigoBlancos I co w związku z tym?
5
@Borneo Myśle ze kolega @ranger3120 nawiązał tym zdjęciem do sytuacji kiedy to politycy rano wprowadzają zaostrzenie obostrzeń a wieczorem wspólnie balują przy jednym stole bez maseczek bez zachowania dystansu z usmiechami na twarzach a w tym samym czasie obywatel nie może spotkać się w gronie większym niż 5 osób a jeśli złamie zakaz groza mu za to wysokie kary z aresztem włącznie.
Albo gdy zakładają maseczki w momencie wyjścia na mównicę by je szybko zdjąć gdy tylko zgasną kamery.
0
@maciekofcb Przecież i jedno i drugie zawiera kofeinę
1
@ranger3120 A nie zauważyłeś ze już od dawna jesteśmy niewolnikami?
8
@amanter Stygmatyzować to się powinno rodziców którzy szczepią nieświadome niczego 5 letnie dzieci, często tylko po to by mieć więcej wygody. Dramat
0
@Medium No a mój komentarz mimo ze nie było w nim grama rasizmu I tak został usunięty.
Ciekawe czy gdybym napisał to samo ale zamiast „czarnoskóry” napisał „biały” to tez zostałby usunięty
3
Komentarz usunięty
2
@SkyWalkerr Skoro nie ma badań które wskazują na konieczność podania kolejnych dawek to po co są kolejne dawki podawane ludziom i po co szef pfizera mówi o konieczności 5 i 6 dawki.
2
@Ptasior Werner Schuster odszedł ze sportu z powodów rodzinnych z tego co wiem
3
@Zoker To nie są przesądy tylko nerwicowe natręctwa bardziej.
0
@Worny Co jak co ale nikt nie pasuje do 4 miejsca tak jak Arsenal, jak to człowiek widzi to od razu robi się przyjemnie
2
@Paradoks zostali do tego zmuszeni przez związek i samego Małysza
0
@Klaudix Biorę witaminę C oraz D już od bardzo dawna, jeszcze zanim to było modne :D
1
@YouShouldListenToMe Jestem lekarzem wiec mniej więcej wiem co robię ;)
1
@pauletaa Owszem, nie jest zle ale najgorsze ze trzeba się odizolować od rodziny bo są małe dzieci i osoby starsze :/
6
No ostatni bastion upadł, po 2 latach złapałem covida.
Pierwsza dawka amantadyny już poleciała ! :)
2
Komentarz usunięty
1
@Simusamu10 a to dopiero 2 stycznia
0
@Jakchcesz Oj przecież to marny troll
7
@Colon A najlepsze ze to nie fejk tylko takie ludzkie scierwa chodzą po ziemi i serio zgłaszają bogu ducha winnych starszych ludzi którzy dorabiają do emerytury 800pln miesięcznie. Eh
3
@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak. Dzięki temu przynajmniej ograniczylibyśmy przenoszenie chorób jak AIDS czy żółtaczki.
Jeśli ktoś ma takie zyczenie to niech sobie wali nawet kompot po kablach. Jego życie a my nie mamy prawa mu jak zyc.
1
@DonAndrzejos Ale o czym mowa, jak jakakolwiek substancja może być zakazana. To jest chore prawo które zabrania czegoś ludziom. Każdy ma prawo robić z życiem co chce.
0
@KarwanLaMasia Tez szukam nowych żarówek ale D4S
Te night breaker od Osram są okej czy coś innego ?
7
Na TVP 2 trwa transmisja z Koncertu Noworocznego, nieliczne grono zainteresowanych zapraszam na spotkanie z odrobina kultury w Nowym Roku ;)
P.S. Oglądam Koncert Noworoczny od 28 lat i to niesamowite widzieć w orkiestrze wciąż te same twarze, anonimowi ludzie a jednak miło ich zobaczyć 1 Stycznia co roku.
1
@Krisgum możesz włączyć Polskie Radio PR 2 lub od 12:00 szukać streama na z TVP 2
3
Już za moment rozpoczyna się coś na co czekam zawsze dokładnie cały rok.
Koncert Noworoczny w Filharmonii Wiedeńskiej.
Zapraszam TVP Kultura od 11:15
3
Włączyłem na 5 min sylwestrowe noce dwóch wiodących stacji. Poziom żenady przekroczył wszelkie granice.
Trochę problem ze żyjemy w społeczeństwie które w 90% teraz pije do tego swój ulubiony trunek, kolejny raz pod byle pozorem uwalając się w trupa.
1
@Hubsao oczywiście ze spośród tych dwóch tylko krajówa.