2

@macio_944 Ej, a dziwisz się, ze ludzie czuja się oszukani i już tak chetnie nie bronią faktu szczepień?

3

@Barca1992 Ja zostałem zmuszony do zaszczepienia, oczywiście zrobiłem to preparatem J&J, ktory jest jednodawkowy.
Ciekawe co wymyśla żeby mi skrócić ten paszport który mam do końca listopada 2022

2

@AmigoBlancos I co w związku z tym?

5

@Borneo Myśle ze kolega @ranger3120 nawiązał tym zdjęciem do sytuacji kiedy to politycy rano wprowadzają zaostrzenie obostrzeń a wieczorem wspólnie balują przy jednym stole bez maseczek bez zachowania dystansu z usmiechami na twarzach a w tym samym czasie obywatel nie może spotkać się w gronie większym niż 5 osób a jeśli złamie zakaz groza mu za to wysokie kary z aresztem włącznie.
Albo gdy zakładają maseczki w momencie wyjścia na mównicę by je szybko zdjąć gdy tylko zgasną kamery.

0

@maciekofcb Przecież i jedno i drugie zawiera kofeinę

1

@ranger3120 A nie zauważyłeś ze już od dawna jesteśmy niewolnikami?

8

@amanter Stygmatyzować to się powinno rodziców którzy szczepią nieświadome niczego 5 letnie dzieci, często tylko po to by mieć więcej wygody. Dramat

0

@Medium No a mój komentarz mimo ze nie było w nim grama rasizmu I tak został usunięty.
Ciekawe czy gdybym napisał to samo ale zamiast „czarnoskóry” napisał „biały” to tez zostałby usunięty

3

Komentarz usunięty

2

@SkyWalkerr Skoro nie ma badań które wskazują na konieczność podania kolejnych dawek to po co są kolejne dawki podawane ludziom i po co szef pfizera mówi o konieczności 5 i 6 dawki.

2

@Ptasior Werner Schuster odszedł ze sportu z powodów rodzinnych z tego co wiem

3

@Zoker To nie są przesądy tylko nerwicowe natręctwa bardziej.

0

@Worny Co jak co ale nikt nie pasuje do 4 miejsca tak jak Arsenal, jak to człowiek widzi to od razu robi się przyjemnie

2

@Paradoks zostali do tego zmuszeni przez związek i samego Małysza

0

@Klaudix Biorę witaminę C oraz D już od bardzo dawna, jeszcze zanim to było modne :D

1

@YouShouldListenToMe Jestem lekarzem wiec mniej więcej wiem co robię ;)

1

@pauletaa Owszem, nie jest zle ale najgorsze ze trzeba się odizolować od rodziny bo są małe dzieci i osoby starsze :/

6

No ostatni bastion upadł, po 2 latach złapałem covida.
Pierwsza dawka amantadyny już poleciała ! :)

2

Komentarz usunięty

1

@Simusamu10 a to dopiero 2 stycznia

0

@Jakchcesz Oj przecież to marny troll

7

@Colon A najlepsze ze to nie fejk tylko takie ludzkie scierwa chodzą po ziemi i serio zgłaszają bogu ducha winnych starszych ludzi którzy dorabiają do emerytury 800pln miesięcznie. Eh

3

@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak. Dzięki temu przynajmniej ograniczylibyśmy przenoszenie chorób jak AIDS czy żółtaczki.
Jeśli ktoś ma takie zyczenie to niech sobie wali nawet kompot po kablach. Jego życie a my nie mamy prawa mu jak zyc.

1

@DonAndrzejos Ale o czym mowa, jak jakakolwiek substancja może być zakazana. To jest chore prawo które zabrania czegoś ludziom. Każdy ma prawo robić z życiem co chce.

0

@KarwanLaMasia Tez szukam nowych żarówek ale D4S
Te night breaker od Osram są okej czy coś innego ?

7

Na TVP 2 trwa transmisja z Koncertu Noworocznego, nieliczne grono zainteresowanych zapraszam na spotkanie z odrobina kultury w Nowym Roku ;)

P.S. Oglądam Koncert Noworoczny od 28 lat i to niesamowite widzieć w orkiestrze wciąż te same twarze, anonimowi ludzie a jednak miło ich zobaczyć 1 Stycznia co roku.

1

@Krisgum możesz włączyć Polskie Radio PR 2 lub od 12:00 szukać streama na z TVP 2

3

Już za moment rozpoczyna się coś na co czekam zawsze dokładnie cały rok.
Koncert Noworoczny w Filharmonii Wiedeńskiej.
Zapraszam TVP Kultura od 11:15

3

Włączyłem na 5 min sylwestrowe noce dwóch wiodących stacji. Poziom żenady przekroczył wszelkie granice.
Trochę problem ze żyjemy w społeczeństwie które w 90% teraz pije do tego swój ulubiony trunek, kolejny raz pod byle pozorem uwalając się w trupa.

1

@Hubsao oczywiście ze spośród tych dwóch tylko krajówa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?