La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 959 Culés

2

No to słucham państwa, jakie będzie TOP4 w Premier League pod koniec sezonu? Zobaczymy za kilka miesięcy ile osób trafi. Według mnie skończy się:
1. City
2. Liverpool
3. Chelsea
4. Arsenal (nieco optymistycznie, no ale oby :D)

0

@Worny
City,Liverpool,Chelsea + (Arsenal,Tottenham lub United)
Troche na łatwizne xD

0

@Worny Co jak co ale nikt nie pasuje do 4 miejsca tak jak Arsenal, jak to człowiek widzi to od razu robi się przyjemnie

0

@Encore city, Liverpool, Chelsea, tottenham, arsenal, west ham, united nawet top7

konto usunięte

0

@Worny Liverpool ( serce nie sluga )
City
Arsenal
West Ham

0

@Encore Mi to się marzy taka mini-powtórka jak z Leicester i żeby np. West Ham zajął miejsce w czwórce, no ale to już w sferze marzeń :D

konto usunięte

0

@Worny Typuję tak samo jak ty.

1

@Worny City, Live, Arsenal, Chelsea. In that order.

0

@Worny City (jednak maja najsilniejsza kadre)
Liverpool (straca dystans do City przez absencje Mane i Salaha)
Arsenal (moim zdaniem utrzymaja wysoka forme i w koncu wroca do czolowki)
Chelsea (maja klopoty z przodu i wydaje mi sie, ze beda sie meczyc zeby utrzymac sie w top4)

0

@Worny 1. Manchester City
2. Liverpool
3. Chelsea
4. Arsenal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?