1

No teraz Max powinien w następnym wyścigu wpakować się w dupe Hamiltona. Podwójne wykluczenie z wyścigu i MŚ dla Maxa bo ma więcej zwycięstw w sezonie :)

2

@Ptasior Takiego jak Robert nie będzie długo, bo Robert był na poziomie legend tego sportu co potwierdzają opinie samych kierowców.
Ja od czasu wypadku Roberta nie mogę oglądać F1, sprawi mi to za duży ból bo wiem ze gdyby nie jego cholerny pech byłby już kilkukrotnym MS

0

@mekston Wg. Mnie jest kompetnie nie miarodajne bo we wszystkich teamach są kierowcy nr1 i 2

3

@barcowy1899 „W każdy weekend F1 faworyzuje Maxa, kiedy coś zrobić nie tak mówi mało i dyskretnie, jeżeli to Lewis coś zrobi badz inny kierowca doszukuje się wszystkiego, śmieje się i szydzi najczęściej z Mercedesa, że za chwilę będą czegoś szukać na Red Bulla” mówi tak i ma racje mówi prawdę. O to chodziło @GeraltzKatalonii

1

@daniel32778 On się sam uważa za czarnego także No chyba jest, przy okazji sterroryzował cała F1 ruchem BLM

1

@fart Oczywisice i widzieliśmy to już nie raz w historii. Tak jak wszędzie są równi i równiejsi.

7

@barcowy1899 Akurat Sokół, to gość który ma największe pojęcie o F1 w Polsce wiec może warto go czasem posłuchać jednak ? :)

2

@fart Idelane podsumowanie.

1

@LS I bardzo powoli.

0

@SelloutCrowd Na szczęście cały czas mamy hyperreal :)

1

@priest9999 Zapominasz o tym ze w jednym teamie dwa auta tez rzadko kiedy są identyczne dlatego porównywanie Pereza do Maxa jest bezcelowe, tak samo jak Hamiltona do Bottasa.

Fakty są takie ze Hamilton to jeden z najbardziej faworyzowanych kierowców w F1 (z wielu względów) a przy tym chyba największy farciarz w historii.

0

@wpwelement Nie rozumiem po co zostałem oznaczony, ja doskonale rozumiem po co są reklamy, dlaczego są tak zrobienie by łatwo było w nie kliknąć i że za odpowiednia opłata można się ich pozbyć. Nie trzeba mi tego tłumaczyć, nigdzie nie miałem pretensji ze tak jest wiem jak działa świat, mimo wszystko rozumiem rozgoryczenie użytkowników bo jest to robione na prawdę perfidnie ale jak wcześniej wspomniałem taki mamy klimat w dzisiejszych czasach, nic z tym nie zrobimy.

0

@Overmarsinho89 Pamiętaj o poinformowaniu rozmówcy o fakcie nagrywania rozmowy :)

0

@Cygan BRC Ale to nie jest problem dla moderacji, więcej kliknięć w reklamy to więcej pieniążków :)

0

@Ojciec5tkidzieci Pan Andrzej prywatnie był zdecydowanie inna osoba niż każdy uważa oficjalnie, należy na to zwrócić uwagę.

0

@pax No ciężko żeby ktoś i groził w celu dostania informacji o szczepieniu. Ktoś taki w tym samym momencie przestałby być moim szefem :D
I nie doszukuje się tylko jest to normlane ze każdy dba o swój interes.

0

@pax Szefowej nie chodzi o to żeby zadbać o czyjeś zdrowie tylko o to żeby sanepid w razie jakiegoś przypadku w firmie nie wysłał jej na kwarantnne połowy pracowników przez co ona miałaby straty. Nie wiem w co Ty wierzysz :D

3

@klopx powiedz ze jesteś szczepiony i tak nie jest w stanie tego sprawdzić

0

@ro3ak Pierwsze i najważniejsze, nie opłaca się kupować telefonu w sieci komórkowej bo zawsz zapłacisz więcej. Telefon jak chcesz kup sobie oddzielnie za gotówkę lub na raty a plan abonamentowy weź za 30-40pln bez telefonu.
W innym razie stracisz jak byś tego nie liczył.

0

@FC1899Barca Są prawdziwe i chyba nikogo rozsądnego one nie zaskakują

0

I jeśli Laporta ogarnie finansowanie dla tego transferu to myśle, że jesteśmy w gronie faworytów po podpis. Mbappe będzie grał w realu a wielcy aby być jeszcze większymi musza ze sobą rywalizować.

3

@Vampir707 Nie, cyrk dlatego ze najpierw okłamywali ludzi ze jak się zaszczepia to wszystko wroci do normy i zaczną zyc normlanie a teraz politycy robią tam twardy lockdown następnego dnia bawiąc się bez maseczek na bankiecie.

1

@ClassicRock Ale to nie jest żadne ograniczenie rozprzestrzeniania, wirus jest wszędzie wśród nas, dziennie mamy wiele więcej zachorowań niż mówią statystyki a ludzie zaszczepieni roznoszą wirusa tak samo jak niezaszczepieni wiec jest to wszystko kpina.

0

@Mixtape On nie chciał jechać, został o to poproszony.

0

@pawello10 co powiedział bo nie oglądam

0

@Momals11 Fajnie jakby Leo za rok wparował z nią na CN

0

@PodkarpackiKibic Haha, słucham ?

0

@AmigoBlancos Za to lata z kamera i nagrywa kolegów z reprezentacji z ich partnerkami.

0

@Joe_Pesci i co z tymi obiecującymi grajakami ktorzy żeby się rozwinąć musza grać ? :)

1

@tbas Ale to właśnie Ty się spinasz, kolega powiedział ze poleca morsowanie - które rzeczywiście jest zdrowe a Ty go atakujesz tekstami ze musi to wrzucić na FB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?