0

@Rust_Cohle Masz racje, to ze ktoś jest alkoholikiem nie oznacza, że nie może mieć dobrego słuchu.

2

@zeko0 No to fakt, 90% telefonów tak wyglada albo pijani ledwo mówiący xD

0

@AmigoBlancos I nie zauważasz nieco wyższego stopnia trudności ?

0

@Conradxc Haaland nie będzie grał w realu.

3

@AmigoBlancos dlaczego porównujesz strzały z wolnego ze strzałami zza pola karnego?

0

@sonek Myśle ze ktoś kto opracowywał te szczepionki wie co mówi.

0

@Hasszz Co ma chęć zjedzenia ryby do plastiku w morzu?

5

@Comentateiro Dokładnie, uważam ze są pewne granice których nie należy przekraczać a pewna grupa to robi.

40

@Comentateiro I nazwanie tego ideologia lgbt w tym przypadku uważam za bardzo słuszne.

1

@kaamil1910 pierwsza noc ciężka bardzo osłabiony, potem git. Tylko Johnson brałem pod uwagę bo zostałem do szczepienia zmuszony.

0

@Bacek700 oczywiście, powiedziałbym nawet ze mamy spore szanse. W lidze hiszpańskiej miałby z kim rywalizować 1:1.

0

@michal26 Nie czytałem całości ale odnośnie tej licencji holenderskiej to ona tez nic im nie dawała

0

@xVENUMx Jak można wyrzucać choinkę dzień po świętach

1

@Kondziubarca Dla mnie to jest najgorszy okres w roku.

1

@MesQueUnClub96 Choć pompa, przy pompie
Brakuje już rąk

2

0

@MESSIah16 0. Najlepiej żadnych dzieci.

0

@olek10 No i w przypadku messiego tez jest to wstyd. Wg mnie każdy minimalnie zdolny człowiek może się nauczyć chociaż angielskiego, niektórzy nie robią tego z lenistwa

0

@olek10 Dlatego, że w XXI wieku nie znać języka angielskiego to wstyd.

0

@Seba_89_ Ale wiecie, że ta ustawa nawet jak przejdzie nie sprawi ze TVN zniknie z TV?

1

@DonMatteo901 Jak takim ludziom jest w ogóle nie wstyd. Maskara

3

@bartekvisca Ej ale spokojnie jeszcze tylko 2 dawki przypominające i już NA PEWNO wszystko wroci do normalności ;)

5

@kuz Niewykluczone ze przechodzilbyś dokładnie tak samo. Są osoby które przed szczepieniem chorowały lżej niż po szczepieniu gdy zaraziły się drugi raz.

0

@fortunate_son To raczej błąd pomiaru, albo w przeszłości albo teraz. Ja swój właściwy wzrost tez poznałem grubo po tym jak przestałem rosnąć a to dlatego ze w szkole na wadze zawsze brakowało miarki, przy końcu ten drążek który wysuwa się z wagi się blokował i pielęgniarka raz mówiła ze mam 199 raz 195 i to było takie mierzenie na oko bardziej :D

0

@normasubiektywna To nie problem, dogadacie się po angielsku.
A tak poważnie to serio trzeba mieć wybujałe ego żeby siedząc w Polsce przed komputerem podważać wiedzę gościa który jest chodząca encyklopedia piłki nożnej.
To tak jakbyś poszedł do chirurga i podważał jego postępowanie uważając ze sam wyleczylbys się lepiej

0

@baartekk97 Tak, działam w branży i to ostro. Jestem weterynarzem wiec bardzo zależy mi żebyś zainwestował w pompę ciepła xD

Co do tych 15 lat, wtedy tez będzie można powiedzieć ze za kolejne 15 lat będzie jeszcze lepsza technologia. Tak można w nieskończoność.

0

@Survier Oj ale to nie ma co słuchać opini dzieci. Tak samo śmieszne jest płakanie gdy młody zawodnik nagle rośnie na gwiazdę i okazuje się ze Barca mogła go kupić w wieku 16-17 lat. Tylko ze nikt nie rozumie ze taki zawodnik aby się rozwinąć nie może zaczynać swojej seniorskiej kariery siedząc na ławce i czekając na szanse. Idą do mniejszych klubów gdzie maja szanse na grę, dzięki czemu się rozwijają.

1

@tbas To nie jest jakiś zaporowy koszt, szybko się zwraca No i wygoda nieporównywalna. A i masz przy okazji klimatyzacje w lecie ;)

0

@normasubiektywna Doradź to może Xaviemu bo widać, że chłop nie wie co robi.

10

@kamillek Dobrze, że Ty widzisz więcej od Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?