MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krajana polecam trochę dystansu i humoru w tych smutnych czasach :)
1
@krajana za darmo to w ryj można dostać
0
@Amigo_Blanco No nie, jakby nie liczyć to i tak nie jest to dużo.
Mniejsza o to, akcja spoko i tyle. Miło ze ludzie sobie pomagają.
2
@Momals11 Oby się zderzyli jak najszybciej, jak w żadnym wypadku nie chciałbym przeżyć takiego kryzysu prawdziwego tak wiem ze chyba taki restart jest potrzebny żeby pewne grupy społeczne się otrząsnęły.
0
@Remi70 Bardziej niesamowite jest to jak policzysz jakim procentem 30 letniego budżetu NFZ jest ten 1,5 mld od orkiestry a mimo to niektórzy się upierają ze to dzięki nim jeszcze funkcjonują szpitale ;)
5
@Colon Zajebisty pomysł, niech od dziś fejsbunio wydaje wyroki kto jest na tyle godny by zabierać głos w mediach społecznościowych.
Co do słów ministra z Australii, ku*wa to jest na prawdę skandal żeby używać argumentu ze ktoś stanowi zagrożenie dla zdrowia. Gość przechorował wirusa jest ozdrowiencem ma taka sama odporność jak osoby zaszczepione, o jakim on ryzyku mówi?
8
@MarioVeB! Ale dobrze, że znana osoba daje sygnał idący w świat. Ludzie dzięki temu zaczynają myśleć.
4
@MarioVeB! Nie jest problemem równość wobec prawa, a prawo samo w sobie.
0
@norbi77 Na zachodzie Francja, Anglia to teraz popularna zabawa, cały czas podobne nagrania widze.
0
@RosjaninBut Ja zawsze wychodzę z założenia im większe tym lepsze xD
4
@osa91 A lekarze z wielkiej rady medycznej słuchają koncernów farmaceutycznych.
0
@kuz Dziś sobie Holiday słuchałem z tego koncertu
0
@eXi co to znaczy jo ?
0
@Rewolucja123 Nie będzie miał szansy bo odejdzie w zimowym okienku prawdopodobnie
1
@zadafcb Ktoś postawił duże $$$ na Tunezje ;)
0
@XTobiX A to przepraszam, odebrałem to jako ironie :) Pozdrawiam
1
@amanter Haaland na 10000% nie przejdzie do realu
8
@Peszko07 Pierd****na sprzedajna szma**ta. Wymiotować się chce jak na nich patrzę, na te zakłamane mordy.Tfu
20
@XTobiX
@Comentateiro Nie wydaje Ci się dziwne ze ludzi którzy zmuszają obywateli do szczepień, przepychają ustawy które dają możliwość inwigilacji stanu zdrowia pracowników sami nie głosują ZA przymusowym szczepieniem posłów i senatorów? Serio? Wszystko jest wg. was Ok ?
0
@Criss18Barca Rozchodzi
5
@BorzyKrzys Można im wiele zarzucić lecz na pewno nie brak intelektu.
1
@puyol_presidend5 Ja wynajmuje i nigdy tego nie zgłosiłem.
2
@Kengo Nie tylko na podlasiu jeżdżą ciagniki
0
@Hubsao To ze ktoś coś sobie pisze to w mojej ocenie nie powód by nazywać go przygłupem.
0
@Wiktoria13 żeby zarobić na inny transfer, ich pozycje obsadzimy graczami z barcy B
0
@RosjaninBut Dembele przy sprzedaży w zimie to tez sporo kasy
1
@gumaz Wg. Mnie nie, ciał tez szybko nie znajda.
1
@MarioVeB! Bzdury. Jestem żeglarzem i wiatr jest zajebisty :D
1
@Hubsao Radziłbym tez myśleć przed nazywaniem obcych ludzi przygłupami :)
0
@LukaszFan To pojdz do punktu stacjonarnego nic nie będziesz musiał podawać. I zagraj od razu za duża kasę skoro jesteś tego taki pewny ;)