MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BART97 A ocet słodki
0
@grejtxkrzychu Przecież to jest naczelny troll la bambli :D Nie zwracaj uwagi :)
2
@Getek żerują na głupich ludziach którzy to oglądają
0
@LS Przyczepiłeś się o to, że jest połowa lutego a ktoś napisał okres przedwiosenny. Nie wiem co do tego ma wirus. Nie zmieniaj tematu :)
0
@LS Z tego co się orientuje to kalendarzowa wiosna zaczyna się 21 marca czyli za miesiąc. Nie wiem skąd wziąłeś dwa miesiące.
1
@LS Tak, w lutym można spokojnie stwierdzić ze NADCHODZI okres wiosenny
0
@AmigoBlancos wiec nawet ty przyznajesz, że real zasłużył na wygranie LM tylko w 2017 roku i tutaj się w pełni zgadzam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@svensonFCB Przeczytaj z tylu na etykiecie ile % mięsa tam jest.
0
@Michael24 dojdzie. Jeśli na sklepie jest możliwość wysyłki do Polski to dojdzie. Jednakże lepiej, bo szybciej dojdzie ze strony nike.com
3
Ah ale real pięknie gaśnie na wiosnę :)
0
@derlysy1979 Bardzo dobrze, oglądam od początku :)
0
@Barwindg na strumyku
0
@Kleps0n Nie mam pojęcia, nie śledzę tego i w ogóle mnie to nie obchodzi. Te dane wpadły mi przypadkiem w ręce ;)
0
Cóż za ciekawe dane, 5 powiatów w Polsce maja już tak niska ilość zakażeń na 100 tys. osób, co oznacza, że mogą być już strefa zielona. Są to powiaty:
Tatrzański(woj. małopolskie)
Limanowski(woj. małopolskie)
Nowotarski(woj.małopolskie)
Nowosądecki(woj.małopolskie)
Kolbuszowski(woj. podkarpackie)
Czyż nie są to województwa w których jest najmniejszy % mieszkańców zaszczepiony? ;)
0
Sam się do mnie przyczepiasz nie wiadomo o co. Rzucasz w rozmowie nikogo nie interesujące fakty z życia i jeszcze próbujesz zabłysnąć, że dla Ciebie 50pln abonamentu to mały wydatek. - Gratuluje milionerze.
Żeby tego było mało zarzucasz mi, że nikogo nie interesuje co robię w życiu.
Człowieku ja tylko wyraziłem swoją opinie, w dodatku poparłem to faktem że bardziej odpowiada mi angielski komentarz.
Czy widzisz już jak bardzo się kompromitujesz tym co piszesz i możesz przestać?
0
@Bobo25 Tak, dokładnie mam rodzine w Katalonii i nadal nie skończyły się napięcia na linii Madryt - Katalonia.
1
@derlysy1979 Tak samo jak mnie to, że abonament dla Ciebie to groszowe sprawy i to ze kupiłeś sobie dobry TV :)
26
@michal26 Korwin to jeden z najinteligentniejszych polskich polityków, czego pewne ugrupowania nie mogą po prostu przeżyć dlatego ma taki zły piar.
3
@michal26 obawiam się, że Putin dokładnie to zaplanował i wie jaka będzie reakcja Ukrainy na decyzje rosyjskiego parlamentu. Wtedy wkroczy na tereny Ukrainy w białych rękawiczkach jako wybawiciel uciśnionej ludności rosyjskiej.
0
@Kubsoleon Podejrzewasz ze on coś z obecnym United osiągnie w LM? Tak poważnie?
Biorąc pod uwagę Messiego i ronaldo to ten pierwszy ma zdecydowanie większe szanse na podkręcenie swoich wyników w LM.
2
@UbranyNaBialo No, śrubuje od dwóch miesięcy xD
0
@Kondziubarca Który dba o zdrowie obywateli :)
0
@Mroziu na strumyku.
Internet światłowód 1gb/s ale równie często oglądam na telefonie przy użyciu LTE również bez problemu.
0
@BART97 Ale to nie Katalończycy zaczęli mieszać polityke z piłka. Apeluje o zapoznanie się z historia. Pozdrawiam serdecznie:)
0
@derlysy1979 Myslisz, że ja używam streamow z powodów oszczędności ? xD
0
@BART97 Tez sobie jeżdżę na mecze do Barcelony i jak widać rozmawiamy z zupełnie innymi Katalończykami. Pewnie ich dążenia do niepodległości tez wzięły się znikąd i wszyscy lubią Madryt :)
0
@Bobo25 Żeby to zrozumieć musiałbyś porozmawiać z Katalończykami. To ze masz 20 lat i mieszkasz daleko od miejsca w którym funkcjonuje klub nie znaczy ze należy zapominać o tym co się działo. Zreszta, to nadal się nie skończyło.
0
@Mroziu Nie mam żadnych zacięć, jakość720p minimum. Nie wiem o czym mówisz.
1
@BART97 Masz odrobine pojęcia o historii? O Katalonii, Franco, wojna domowa, prześladowania? Coś Ci to mówi? Wiesz już skąd ta nienawiść do realu?