0

@paweldunajecfcb Na wymianie tłoka raczej się nie kończy wiec to nie tak łatwo określić

0

@Persyfl Okej czyli rozumiem, że będziesz nosił maseczkę do końca życia:) cieszy mnie to niezmiernie bo nie będziesz mnie narażał na zachorowanie na mnóstwo rozmaitych chorób przenoszonych droga kropelkowa. Nie podejrzewam Cię też abyś chciał chronić społeczeństwo przed Covid a przed innymi patogenami już nie. To by była straszna hipokryzja a hipokryta przecież nie jesteś.

0

@Introwertyk najlepsze są szkla firmy Nillkin

0

@Abominacja https://businessinsider.com.pl/gielda/netflix-traci-klientow-na-rodzimym-rynku-najnizszy-przyrost-na-swiecie-od-osmiu-lat/2fl6762

To, że na przestrzeni dekady maja 600% wzrost subskrybcji raczej nikogo nie powinien dziwić. Nie zmienia to faktu ze analitycy wieszcza duże problemy dla tej platformy z uwagi na rosnąca konkurencje.

0

@Persyfl Mam nadzieje, że będziesz nosił maseczkę do końca życia. Nawet kiedy pandemia covid minie to nadal będą towarzyszyć nam będą inne wirusy którymi niechcący mógłbyś zarazić innych. Mam nadzieje ze będziesz odpowiedzialny.

0

@Emhyr i pogra dwa lata

2

@marcin62 Jak to co, przyszedł do realu i zaliczył kosmiczny zjazd. Bardzo częsty przypadek

1

@AllBundy Obaj panowie są tam gdzie chcą być. Co takiego zlego zrobił Rooney?

9

@Amigo_Blanco Słucham? Myslisz, że 30mln widzów nagle przeniosło się na streamy? No chyba żartujesz, pomijam fakt ze największa oglądalność gala Oskarów ma w USA gdzie jest transmitowana w ogólnodostępnej TV.
@Abominacja Z tego co wiem statystki Netflixa tez lecą na łeb na szyje a ich wysokiego poziomu na pewno nie można łączyć z „wymuszona i śmieszna poprawnością” tylko z tym ze odbiorcami tego kanału są głównie młodzi ludzie którzy oglądają tam seriale aktualnie wyhajpowane i na topie bez względu na poprawność czy jej brak.

1

@Kidd Oni maja chora manie wywyższania wszystkiego co angielskie.

0

@Medium Wielosezoneowe nie wchodzą w grę, potrzebuje dobrych opon. Robię po 40k km rocznie

0

Czy mamy tu eksperta od opon samochodowych? Poszukuje letnich rozmiar 205/55/r16 cena za sztukę 300-400pln.
Pirelli Cinturaro P7 są okej ?

0

@IronSanHybrid Ty piszesz o czekoladkach dla dzieci a lindor to raczej takie „cięższe” słodycze robi

0

@IronSanHybrid dla mnie top #1 są kinder czekoladki

0

@MesQueUnClub_87 słucham? Ma tyle pieniędzy ile zarobiła. Nie Tobie oceniać czy ma ich za dużo.

0

@MesQueUnClub_87 dlaczego ma mieszkać w kawalerce bez prądu?

7

@GeneralXavi to kup sobie dwa :D

11

Najbardziej mi wczoraj zaimponował Pedri, cóż to jest za pan piłkarz. A ma dopiero 19lat.

Trzeba tez pamiętać, że lada dzień wraca Fati. Czy my na prawdę potrzebujemy tego Haalanda?

1

@marcin62 Miałem pisać ze brakuje Arsenalu na #4 ale nie, wszystko jest idealnie.

1

@Tomek_TF zaśmiałem się na głos

0

@likherfit1 Jaki Puig, człowieku to nie zawodnik na klasyk

0

@Uukasz_93 To akurat dużo zmienia. Zapewniam Cię, że wiele osób w szczególności kobiet nie kupiła by wielu rzeczy ze swojej szafy gdyby nie to ze w momencie kupna na metce było odpowiednie logo :)

0

@MESSIah16 nie ważne kim chce być, przy takiej ofercie wg. mnie zostanie

1

@AmigoBlancos kolega @Yoshi94 już Ci wytłumaczył

0

@jeyx77x niestety, model biznesowy twojego klubu jest inny. Polega na nakupieniu gwiazd, mocnym ich promowaniu i sprzedaży wizerunku.
Gdyby psg zrobiło tak jak mówisz to stali by się średnikiem ligowym i cały czar dla przypadkowych kibiców których ten klub ma 90% by prysł

0

@Mixtape real w farcie raczej :D

0

@Emhyr Oczywiście, mógł iść do innego klubu z lepszym projektem ale za mniejsze pieniądze. Wybrał najlepsza ofertę finansowa i tyle.

1

@IronSanHybrid No wiesz, chyba nie tylko Ciebie :P

0

@Gall Oczywiście ale nadal świadomość ludzi na forum z polski jest nieporównywalnie mniejsza niż tych którzy są sternikami klubu. Mimo wszystko masz wysyp ekspertów którzy wiedza lepiej.

0

@Rewolucja123 No, na młodych taka postać musi robić wrażenie, nie dziwi fakt ze chcą być częścią tego projektu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?