MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz z tym zasłużonym prezydentem w przypadku Wałęsy to troszkę Cię poniosło ;P
2
@Ojciec5tkidzieci Jak to dobrze przeczytać i zdać sobie sprawę ze są wśród nas jeszcze myślący nie dający się zmanipulować i znający historie ludzie. Pozdrawiam :)
0
@Kgorecki2500 jest ich szefem i przy okazji starym komuchem wiec to lekka hipokryzja z ich strony ;)
0
@Kondziubarca hehe, biedni agenci i jak tu podbijać stawkę pensji jak Chelsea oficjalnie nic nie zaproponowało :)
1
@michal26 Można się tylko pocieszać że to szybka smierć
5
@lukkobe Otoz to, 2 lipca mam urodziny
0
Gavi ja zdobędzie ;)
0
@Abominacja Pięknie łykasz propagandę onetu xD Idealny przykład na poziom myślenia w Polsce, przez to jest jak jest.
1
@ranger3120 Problem to jest kiedy obywatel mówi o swoim kraju „psie odchody” szczerze to bym Ci przyjeb**ł z otwartej jakbym coś takiego usłyszał. Trochę szacunku chociażby dla tych co za te psie odchody życie oddali.
Change my mind, gówniarzu.
3
@Fan2005 Jest to pojedyncze świadczenie i nie dla wszystkich tak jak w przypadku 500+ dla patologii z dziećmi.
„500 plus dla seniora jest skierowane do osób, które są emerytami i rencistami, nie są zdolni do samodzielnej egzystencji lub pobierają zasiłek pielęgnacyjny i mają ukończone 75 lat.”
„500 plus dla emerytów przysługuje tym seniorom, których dochód nie przekracza progu 1727,08 zł brutto. Osoby otrzymujące miesięcznie taką lub wyższą kwotę nie mogą pobrać świadczenia.”
Ale oczywiście trzeba było napisać tak żeby wywołać kontrowersje.
1
@Bogan No akurat w kwestii obronności nie można temu rządowi nic zarzucić. Ba, jak zawsze opozycja krytykowała czy to zakupy sprzętu czy to inne inwestycje w armie. Pominę już nabijanie się z WOT które okazały się ostatecznie strzałem w 10.
Podobnie sytuacja ma się z liczba żołnierzy, w tej wypowiedzi padło stwierdzenie o nowoczesnym sprzęcie wiec Twoje insynuacje „nie liczy się ilość tylko jakość” tez są bezpodstawne.
Piszesz tylko żeby coś napisać? Rozumiem nienawiść do obecnego rzadu(sam nie pałam do nich miłością) aczkolwiek trzeba zachować rozsądek.
4
@michal26 To prawda, a bierze się to z bezgranicznej głupoty tychże ludzi bo nie zdają sobie sprawy do czego socjalizm w dłuższej perspektywie prowadzi.
1
@Pilka_jest_okragla Wtedy zaczną się ploty czy by może go nie sprowadzić jako wolnego piłkarza :P
0
@Janas11224 Nie rozumiesz co do Ciebie napisałem wiec już nie brnij w to. Pozdrawiam spokojnej niedzieli :)
0
@Janas11224 Nienawidzę PiS za ta butę z która rządzi ale… przedstawiciele „opozycji” tacy jak Ty udowadniają(co nieprawdopodobne) ze można być jeszcze gorszym typem człowieka od wyborcy PiS.
Autentycznie to przez takich jak Ty PiS jest dalej przy władzy. Gratuluje, oświecony człowieku.
1
@Colon No i w sumie eksperci „Times” znają się na rzeczy :D
0
@Emhyr Tak, bo Mane to piłkarz który na pewno będzie „jechał po bandzie” co najwyżej będzie jeszcze więcej hajsu przeznaczał na cele charytatywne
0
@NeKenI Masa księżyca większa od masy ziemi?
0
@DzizuSS Kiedy dorosnę? Ktos kto używa słowa „znaffca” mówi 30 letniemu facetowi ze zrozumie gdy dorośnie?
3
No w sumie jak oni sprzedadzą BLM za 200-300mln plus 25% praw za 500mln to trochę to sytuacje poprawi te 700-800mln, to by tłumaczyło dlaczego jest tak dużo mocnych plot transferowych
4
@DzizuSS Tak, gość który jest jednym z najbogatszych sportowców na świecie z majątkiem przeszło 350mln $ na pewno jest łasy na kasę od barcy rzędu 1-2mln euro za sezon xD
Piszesz takie rzeczy o kimś kogo w ogóle nawet nie znasz, kto tu jest frajerem?
4
@FC1899Barca Życze tego i sobie i Wam :D
0
@panczo codziennie w tanich pato marketach typu biedra o 22 półki są wyczyszczone, niezależnie od dnia tygodnia czy świąt
0
@AdamaTraore Tak, dosłownie każdy kogo znam robi zapasy i tak chodzą dzień w dzień i wykupują całe dostawy w obawie przed gorszym jutrem…
1
@MarioVeB! Ogólnie poziom Orlenu to jest top europejski, w sumie ciężko znaleźć lepsza stacje.
3
@Kgorecki2500 spytaj lewice
5
@P33ck Ależ on ma kwadratowy łeb :D
1
Ktoś się orientuje czy ten węgiel z Kolumbii który zamówiła Polska to węgiel kostka czy KOKS?
0
@pt9 1,5g to taki przedsionek dobrej zabawy dopiero ;)
0
@macio_944 Dzieci przed mutacja głosu nie maja takiej siły przebicia :)