0

Kto obstawia jakieś meczyki w weekend? :)

0

@SuperPatsonFCB dziękuje wszystko jasne

0

Dlaczego szachtar nie mógł być dolosowany do naszej grupy C ? Jaki tam jest konflikt ?

0

Dlaczego szachtar nie mógł być dolosowany do naszej grupy C?

0

@mate92 To, że czegos nie rozumiesz to nie znaczy od razu iż jest to głupotą.

0

@ciema A co ma La Rambla do tego?

6

@mate92 Pamiętaj, że oglądając go dajesz zarobić temu zdrajcy

0

@endriuuu2 posadzić na trybunach

1

@GeneralXavi Ale ja tylko powiedziałem ze 2k jak za rower to bardzo mało. Co mnie obchodzi czy dla kogos rower za 1600 jest wystarczający. Mówię o cenach rowerów aktualnie na rynku, biorąc pod uwagę ich osprzęt.
Nie oceniam w komentarzu komu jaki rower potrzebny. Sam jeżdżę na rowerze który kupiłem za 23k i nadal zdaje sobie sprawę, że tez nie jest to rower z najwyższej polki bo ceny potrafią osiągać nawet 50-60k Dlatego 2k to w świecie rowerowym grosze.

3

@GeneralXavi Rower za 2k to bardzo tani rower

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

@DonVincenzo Akurat mecze PK to na TVP sport są od dawien dawna

1

@tomek8756 Propaguje zażywanie testosteronu najlepiej od 30 roku życia xD

1

@Zacny Nauczyciele zarabiają źle od zawsze, to oczywiste i powszechnie znany fakt. Skoro wiec każdy zdaje sobie z tego sprawę to niech ludzie nie zostają nauczycielami i nie płaczą, że mało zarabiają. Nikt nie każe nikomu wykonywać konkretnego zawodu, mamy wolny rynek. Jeśli ktoś jest nauczycielem to znaczy ze zaakceptował stawki i warunki pracy jakie panują w zawodzie przed pójściem na studia które umożliwiają mu te prace. Mówiąc wprost każdy nauczyciel wiedział na co się pisze dlatego nie rozumiem tego płaczu teraz. O ironio w szkole trzeba było się przyłożyć i zostać w życiu kimś innym po prostu ;)

14

@FC1899Barca Dodałbym jeszcze dorabianie na prawdę uczciwych pieniędzy na korepetycjach ;)

0

@lukasz222 oczywiście ale Barca Real i Lfc płaca za nich gruby hajs dlatego ich polityka transferowa wg Ciebie kuleje

3

@SIWY SIX bayern podpie**la wszystkich lepszych zawodników od innych zespołów Bundesligi, taka to jest polityka transferowa. Niestety nie wszystkie kluby są w takiej dogodnej sytuacji

1

@wpwelement teraz jest miodzio!

0

@masq nie kręgarz tylko chiropata. Nie masz się zupełnie czego obawiać w trakcie tych zabiegów nic złego nie może Ci się stać. Sam korzystam z usług chiropaty który przez lata pracował z nasza kadra skoczków narciarskich.

2

@oskaritto tak i to spore

0

@lucca87 czym jeździsz?

0

@SelloutCrowd A może te Twoje dupki po prostu lubią metroseksualnych facetów?

2

@Comentateiro Napastnik w stylu Petera Croucha bo mam 198cm wzrostu :D

6

@333tricampeones333 Kiedy wy się nauczycie ze to nie jest pozycja dla sympatycznego Holendra?

1

@Survier najważniejsze ze od 4 masz spokój święty

0

@Maciej1078 No to masz prawo nie znać dobrego rapu, wszakże mówiłeś na chleb wieszak kiedy takowy powstawał ;)

1

@koksik2700 a to nie moje rejony, żadnych kolegów po fachu tez niestety tam nie mam. Powodzenia wszystko powinno być ok :)

4

@Maciej1078 ile masz lat?

0

@koksik2700 Skąd jesteś?

3

@Comentateiro dlatego bardzo żałuje ze nie przeszedł do realu, rozj***al by szatnie od środka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?