MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto obstawia jakieś meczyki w weekend? :)
0
@SuperPatsonFCB dziękuje wszystko jasne
0
Dlaczego szachtar nie mógł być dolosowany do naszej grupy C ? Jaki tam jest konflikt ?
0
Dlaczego szachtar nie mógł być dolosowany do naszej grupy C?
0
@mate92 To, że czegos nie rozumiesz to nie znaczy od razu iż jest to głupotą.
0
@ciema A co ma La Rambla do tego?
6
@mate92 Pamiętaj, że oglądając go dajesz zarobić temu zdrajcy
0
@endriuuu2 posadzić na trybunach
1
@GeneralXavi Ale ja tylko powiedziałem ze 2k jak za rower to bardzo mało. Co mnie obchodzi czy dla kogos rower za 1600 jest wystarczający. Mówię o cenach rowerów aktualnie na rynku, biorąc pod uwagę ich osprzęt.
Nie oceniam w komentarzu komu jaki rower potrzebny. Sam jeżdżę na rowerze który kupiłem za 23k i nadal zdaje sobie sprawę, że tez nie jest to rower z najwyższej polki bo ceny potrafią osiągać nawet 50-60k Dlatego 2k to w świecie rowerowym grosze.
3
@GeneralXavi Rower za 2k to bardzo tani rower
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
@DonVincenzo Akurat mecze PK to na TVP sport są od dawien dawna
1
@tomek8756 Propaguje zażywanie testosteronu najlepiej od 30 roku życia xD
1
@Zacny Nauczyciele zarabiają źle od zawsze, to oczywiste i powszechnie znany fakt. Skoro wiec każdy zdaje sobie z tego sprawę to niech ludzie nie zostają nauczycielami i nie płaczą, że mało zarabiają. Nikt nie każe nikomu wykonywać konkretnego zawodu, mamy wolny rynek. Jeśli ktoś jest nauczycielem to znaczy ze zaakceptował stawki i warunki pracy jakie panują w zawodzie przed pójściem na studia które umożliwiają mu te prace. Mówiąc wprost każdy nauczyciel wiedział na co się pisze dlatego nie rozumiem tego płaczu teraz. O ironio w szkole trzeba było się przyłożyć i zostać w życiu kimś innym po prostu ;)
14
@FC1899Barca Dodałbym jeszcze dorabianie na prawdę uczciwych pieniędzy na korepetycjach ;)
0
@lukasz222 oczywiście ale Barca Real i Lfc płaca za nich gruby hajs dlatego ich polityka transferowa wg Ciebie kuleje
3
@SIWY SIX bayern podpie**la wszystkich lepszych zawodników od innych zespołów Bundesligi, taka to jest polityka transferowa. Niestety nie wszystkie kluby są w takiej dogodnej sytuacji
1
@wpwelement teraz jest miodzio!
0
@masq nie kręgarz tylko chiropata. Nie masz się zupełnie czego obawiać w trakcie tych zabiegów nic złego nie może Ci się stać. Sam korzystam z usług chiropaty który przez lata pracował z nasza kadra skoczków narciarskich.
2
@oskaritto tak i to spore
0
@lucca87 czym jeździsz?
0
@SelloutCrowd A może te Twoje dupki po prostu lubią metroseksualnych facetów?
2
@Comentateiro Napastnik w stylu Petera Croucha bo mam 198cm wzrostu :D
6
@333tricampeones333 Kiedy wy się nauczycie ze to nie jest pozycja dla sympatycznego Holendra?
1
@Survier najważniejsze ze od 4 masz spokój święty
0
@Maciej1078 No to masz prawo nie znać dobrego rapu, wszakże mówiłeś na chleb wieszak kiedy takowy powstawał ;)
1
@koksik2700 a to nie moje rejony, żadnych kolegów po fachu tez niestety tam nie mam. Powodzenia wszystko powinno być ok :)
4
@Maciej1078 ile masz lat?
0
@koksik2700 Skąd jesteś?
3
@Comentateiro dlatego bardzo żałuje ze nie przeszedł do realu, rozj***al by szatnie od środka :)