0

@Encore Ogolnie nie polecam tramadolu, ostatnio lekkomyślnie wypisałem sobie na ból pleców i wycięło mnie na 3 dni. Pieprzone opiaty. Podejrzewam, że to lekka plotka ponieważ po tych lekach nie da się normalnie funkcjonować a co dopiero uprawiać sport.

1

Oby nie zatrudnili tego Szewczenki to będzie kolejny strzał w stope. Dlaczego nie można podpisać Bielsy i dać mu 2-3 lata spokojnej pracy, dlaczego w tym związku nikt nie myśli.

1

@hayek ciężko nazwać to przyjmowaniem, wyjechali do Argentyny z powodu znajomosci kilku osób. Nie znaczy to ze Argentyńczycy są poplecznikami nazistow, tfu niemcow.

0

@FcPortoFan1999 Nie zwiastują niczego dobrego dla świata.

7

@Kondziubarca gdyby nie presja z zewnątrz to oni by nawet na chwile nie przestali handlować z ruskimi. Niemcy to takie samo zagrożenie dla pokoju na świecie jak rosja, dziwie się ze nikt tego nie mówi otwarcie.

0

@Criss18Barca czyli jak kogos jest stać na mandat to ma prawo narażać zdrowie i życie innych użytkowników drogi?

0

@FcPortoFan1999 bo to lepsza drużyna jest po prostu

2

Siostra Ronaldo udowodnią swoim wpisem kolejny raz, że jest chora psychicznie po prostu.

2

@ranger3120 Lublin, sypie cały czas jest już z 15-20cm

1

@JohnDeere Ja odwiedziłem wczoraj ambasadę Kolumbii i dziś nie mogę coś spać ;)

0

@kaczor10 Otóż na mnie zwracało uwagę mnóstwo osób, proporcjonalnie do ilości zaangażowanych w to wydarzenie. Przypominano mi
to resztę nauki w tej szkole :)
Co do wolności słowa to ok jest ale wolność słowa nie równa się prawo do obrażania tymi słowami pozostałych chyba pomyliłeś pojęcia.

3

Obstawiam finał Argentyna - Maroko :)

0

@JohnA Na zawodach wojewódzkich rzuciłem piłka w sędziego(koszykówka) po kolejnym niesłusznie odgwizdanym faulu w ataku(nawet według drużyny przeciwnej) to był właśnie taki typ sędziego Lahoza.
Piłka nożna To jest sport gdzie 22 facetów nabitych testosteronem o często bardzo dużym ego(co nie może dziwić) biega za piłka żeby spełnić swoje marzenie o wygraniu mundialu. To jakie to emocje budzi widać w takich sytuacjach jak ta kiedy Lewy się popłakał po bramce, co wszyscy odbierali jako pozytywne ale te same emocje doprowadzają to tarć które wczoraj mieliśmy okazje oglądać. Widziałeś kiedyś tak cieszacego się Leo? Oni byli w innym świecie przez 120 a może i więcej minut popatrz w oczy tych zawodników zobacz ogień w oczach, przestaniesz sie dziwić, że czasem komuś puszczają nerwy bo doświadczają napięcia i presji jakiej wielu z nas nawet nie potrafi sobie chyba wyobrazić.

2

@Herbert w każdym meczu są prowokacje, faule taktyczne, symulki. To czesc tej gry a ten pajac z gwizdkiem jest od tego żeby emocje nie wzięły góry.

12

@JohnA Człowieku reprezentacji Watykanu w 1/4 mundialu przy tak prowadzonym meczu puściły by nerwy, jak można oskarżać piłkarzy o zbyt nerwowe zachowanie w takiej sytuacji? Grałeś kiedykolwiek w jakieś sporty drużynowe na zawodach choćby szkolnych? Znasz uczucie tej pasji i chęci wygrania za wszelka cenę? Jeśli tak to teraz pomnóż to przez milion-tak się wczoraj czuli pikarze obydwu drużyn i mieli pełne prawo tak reagować. Jedynym winnym jest tutaj sędzia oraz FIFA która takich specjalistow( mimo świadomości jak sedziwowali w przeszłości) wybiera do tak ważnych spotkań:

0

@Kazragore dla niektórych to tydzień pracy wiec czy ja wiem czy to tak duzo

0

@ACRAB95 powinno się kibicować tym kogo podpowiada serce a nie liczba graczy Barcy, także wiadomo, że romantycy futbolu dziś ściskają kciuki za Argentynę ;)

0

@PeteR10 Nikt nie zostanie przymuszony do zamknięcia się na miesiąc w koszarach wbrew swojej woli. Wyluzujcie gumę.

1

Coś czuje, że dziś wielka Brazylia znowu będzie płakać po meczu z dzielnymi, walecznymi Chorwatami :)

1

@michal26 polskie bagno i kilometr mułu chciałeś chyba powiedzieć a nie dziennikarstwo ale ugryzłeś się w język :D

3

@Medium w sumie dobrze powiedziała, poniżej 180cm u faceta to trochę karzełek :D

0

@YeastMoss hahaha nie wiem jak ja to przeczytałem xD

0

@Kuuba77 Czytaj lepiej wcześniejsze komentarze, to dużo Ci powie.

0

@JimMorrisonFCB No ale to naturalne ze kupując 15 tych dwóch odpali.

1

@Jakchcesz musiałbyś mieć tez dużo pieniążków na sprowadzanie pokarmu z Chin. A pomijam fakt ze pandy żyją tylko w Chinach i można je tylko dostać w prezencie :)

0

@tbas chcesz oceniać kto zrobił lepszy biznes kiedy dzieciak nawet nie dotknął piłki w realu?

5

@Emhyr coś czuje ze będzie wtopa i beka z realu. Ewidentnie uparli się na tego grajka a to taka sama niewiadoma jak każdy towar z Brazylii. No ale cóż real ma taki kompleks po Neymarze ze teraz będą kupować wszystkich dla zasady

0

@JordiAlbion No wiec bierzesz papier ze masz przepuklinę kręgosłupa i oglądasz ćwiczenia w TV a nie wyjeżdzasz z kraju dlatego ze masz pełne portki ;)

0

@YeastMoss Ale kto jest wyspecjalizowanym prawnikiem? Jakiś prawnik dostał powołanie?

6

@RomanHoffer wyjedziesz z kraju z powodu miesięcznego szkolenia? Niektórzy to maja na prawdę nierówno pod sufitem. To już wolałbym załatwić sobie kategorie odpowiednia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?