0

@Azi No wymieniłeś wszystkie sposoby użytkowania smartfona jakie są najpopularniejsze.
Wiec w lipcu zeszłego roku kupiłeś telefon za jakieś 1500pln, używałeś 1,5roku po czym telefon nadaje się do wyrzucenia.
Kupisz kolejny telefon do 2k który znowu posłuży max 2lata. Jaki w tym sens?
Ja np. Jednorazowo wydałem na telefon 5k, było to 3 lata temu. Telefon posłuży mi jeszcze minimum 2lata po czym sprzedam go za około 1500pln. Na prawdę nie widzisz że kupowanie najtańszego szrotu ostatecznie okazuje się mniej opłacalne?

1

@Azi takie to właśnie są te zajebiste tanie telefony xD

5

@Faro Tak, jeżdżą do obsługi imprez masowych. Co w tym dziwnego?

0

Typerzy, co tam dziś stawiamy, jakieś pewniaczki? :D

0

@MarioVeB! Nie mam żadnych kompleksów względem nikogo a Tobie proponuje zrozumieć ze ludzie maja odmienne poczucie estetyki to ze coś mi się nie podoba nie oznacza ze mam kompleksy na jakimś punkcie. Ochłoń i się zastanów zamiast atakować

0

@pt9 tez myślałem ze Polska prowincja jest zaniedbana i obrzydliwa, aż nie pojezdzilem nieco po prowincjach niemieckich, francuskich czy angielskich

0

@pt9 wymieniłeś dwie aglomeracje ładniejsze od Wrocławia wiec zgadzasz się z moja teza ze nie jest najpięknieszy. Ja po prostu nie mogę patrzeć na niemieckość w architekturze

1

@Arn3th No nie wiem trzeba mieć spaczony gust żeby to post niemieckie miasto nazywać najpiękniejszym

1

@Emhyr czyli jakieś 8 osób xD

0

@kuczyniak Wiesz dużo więcej to pojęcie względne. U mnie to zdecydowanie konsumpcjonizm i drogie hobby. Nie mam kredytów, wszystko własnościowe.

3

@KmN mnie przeraża to że zarabiam dużo więcej niż 5k i nadal ledwo wiąże koniec z końcem jestem przerażony co z zarobkami 5k które przecież jeszcze niedawno wydawały się doskonała pensja.

2

@NaFazieHitman Dzieciaki nie maja pojęcia kim był niestety

0

@anxted Powiedz mi gdzie „starość” jest sklasyfikowana jako choroba? Starość może być pośrednia przyczyna zgonu ale zawsze jest czynnik sprawczy. U starych osób które przyjęło się ze umarły „ze starości” wpisuje się najczęściej niewydolność krążeniowo-oddechowa.

2

@don'T.R.I.P.e dostęp to był, tylko była droga

12

@jeyx77x to mogła być czupakabra

7

@HighestInTheRoom No powiem Ci, ze na pewno mniej się kompromituje xD

0

@Kgorecki2500 właśnie, jest europoslem wiec tym bardziej powinien zwracać uwagę na to co wrzuca na Twitter a nie karmić ruska propagandę

1

@JoeBlack on nie jest nawet poważnym człowiekiem wiec gdzie tu jeszcze szukać klasy politycznej

0

@Pawci023x tylko Garmin i tylko Feniks

0

@LS wtrącenie o przecinkach już mogłeś sobie darować bo wyszło komicznie :D

2

@Nano22 Ponieważ ten turniej to truskawka na torcie wielkiego szlema

2

@LS On się nie postawił tylko mówi to co podpowiadają suflerzy z Moskwy. Jeśli dałeś się nabrać na „postawienie się” Lukaszenki to jesteś przykładem jak działa rosyjska propaganda

5

@jabber21 mecze sparingowe to trening, trudno żeby ktoś odmawiał treningu z powodu obawy o kontuzje. Takie jest życie sportowca

0

@Kgorecki2500 Haha, no jest to takie nieoczywiste słowo :D

0

@Kgorecki2500 a znasz znaczenie słowa optymalnie? ;D

0

@Azacca oraz brak kreatywności pomocy

1

@Rust_Cohle Kup sobie zioła do płukania gardła Septosan lepiej na tym wyjdziesz i finansowo i zdrowotnie

0

@Catalanian1991 prawdopodobnie nie neguje ale mówi ze w identycznej sytuacji sędzia nie gwiżdże przeciwko realowi

9

@Kgorecki2500 jezu ale to jest starzec, przerażajace ze jest prezydentem US xD

4

@clyde tez pamietam ten dzień jakby to było wczoraj, miałem 8 lat relacja na TVN24 to były w ogóle początki tego kanału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?