MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi No wymieniłeś wszystkie sposoby użytkowania smartfona jakie są najpopularniejsze.
Wiec w lipcu zeszłego roku kupiłeś telefon za jakieś 1500pln, używałeś 1,5roku po czym telefon nadaje się do wyrzucenia.
Kupisz kolejny telefon do 2k który znowu posłuży max 2lata. Jaki w tym sens?
Ja np. Jednorazowo wydałem na telefon 5k, było to 3 lata temu. Telefon posłuży mi jeszcze minimum 2lata po czym sprzedam go za około 1500pln. Na prawdę nie widzisz że kupowanie najtańszego szrotu ostatecznie okazuje się mniej opłacalne?
1
@Azi takie to właśnie są te zajebiste tanie telefony xD
5
@Faro Tak, jeżdżą do obsługi imprez masowych. Co w tym dziwnego?
0
Typerzy, co tam dziś stawiamy, jakieś pewniaczki? :D
0
@MarioVeB! Nie mam żadnych kompleksów względem nikogo a Tobie proponuje zrozumieć ze ludzie maja odmienne poczucie estetyki to ze coś mi się nie podoba nie oznacza ze mam kompleksy na jakimś punkcie. Ochłoń i się zastanów zamiast atakować
0
@pt9 tez myślałem ze Polska prowincja jest zaniedbana i obrzydliwa, aż nie pojezdzilem nieco po prowincjach niemieckich, francuskich czy angielskich
0
@pt9 wymieniłeś dwie aglomeracje ładniejsze od Wrocławia wiec zgadzasz się z moja teza ze nie jest najpięknieszy. Ja po prostu nie mogę patrzeć na niemieckość w architekturze
1
@Arn3th No nie wiem trzeba mieć spaczony gust żeby to post niemieckie miasto nazywać najpiękniejszym
1
@Emhyr czyli jakieś 8 osób xD
0
@kuczyniak Wiesz dużo więcej to pojęcie względne. U mnie to zdecydowanie konsumpcjonizm i drogie hobby. Nie mam kredytów, wszystko własnościowe.
3
@KmN mnie przeraża to że zarabiam dużo więcej niż 5k i nadal ledwo wiąże koniec z końcem jestem przerażony co z zarobkami 5k które przecież jeszcze niedawno wydawały się doskonała pensja.
2
@NaFazieHitman Dzieciaki nie maja pojęcia kim był niestety
0
@anxted Powiedz mi gdzie „starość” jest sklasyfikowana jako choroba? Starość może być pośrednia przyczyna zgonu ale zawsze jest czynnik sprawczy. U starych osób które przyjęło się ze umarły „ze starości” wpisuje się najczęściej niewydolność krążeniowo-oddechowa.
2
@don'T.R.I.P.e dostęp to był, tylko była droga
12
@jeyx77x to mogła być czupakabra
7
@HighestInTheRoom No powiem Ci, ze na pewno mniej się kompromituje xD
0
@Kgorecki2500 właśnie, jest europoslem wiec tym bardziej powinien zwracać uwagę na to co wrzuca na Twitter a nie karmić ruska propagandę
1
@JoeBlack on nie jest nawet poważnym człowiekiem wiec gdzie tu jeszcze szukać klasy politycznej
0
@Pawci023x tylko Garmin i tylko Feniks
0
@LS wtrącenie o przecinkach już mogłeś sobie darować bo wyszło komicznie :D
2
@Nano22 Ponieważ ten turniej to truskawka na torcie wielkiego szlema
2
@LS On się nie postawił tylko mówi to co podpowiadają suflerzy z Moskwy. Jeśli dałeś się nabrać na „postawienie się” Lukaszenki to jesteś przykładem jak działa rosyjska propaganda
5
@jabber21 mecze sparingowe to trening, trudno żeby ktoś odmawiał treningu z powodu obawy o kontuzje. Takie jest życie sportowca
0
@Kgorecki2500 Haha, no jest to takie nieoczywiste słowo :D
0
@Kgorecki2500 a znasz znaczenie słowa optymalnie? ;D
0
@Azacca oraz brak kreatywności pomocy
1
@Rust_Cohle Kup sobie zioła do płukania gardła Septosan lepiej na tym wyjdziesz i finansowo i zdrowotnie
0
@Catalanian1991 prawdopodobnie nie neguje ale mówi ze w identycznej sytuacji sędzia nie gwiżdże przeciwko realowi
9
@Kgorecki2500 jezu ale to jest starzec, przerażajace ze jest prezydentem US xD
4
@clyde tez pamietam ten dzień jakby to było wczoraj, miałem 8 lat relacja na TVN24 to były w ogóle początki tego kanału