1

@Matheu12 Tu nie chodzi o to żeby kogos czegos uczyć tylko żeby korzystać z czyichś umiejętności przydatnych w armii. Jeśli jesteś śmieciarzem to nie dostaniesz powołania ale jeśli masz 38 lat i jesteś wyspecjalizowanym dajmy na to ślusarzem to już możesz takiego wezwania się spodziewać.

1

@Matheu12 Nie porównuj polskiego szkolenia z ruskim i ich szkolonych z naszymi szkolonymi

0

@Colon Konwencja i cała śmieszność tego programu polega na wkręcaniu ludzi a my śmiejemy się z wkreconych. Jaś Fasola to film ze scenariuszem który oglądasz i pojmujesz jako fikcje, Tutaj natomiast jest to ustawka a udaje coś naturalnego.

3

@Colon wszystko fajnie, ale jak wy możecie się śmiać z ustawionych scenek xD

0

@Kondziubarca To coś jak z rządem, póki pewne pokolenie nie umrze to nic się nie zmieni(… chociaż patrząc na nasze resortowe dzieci na to tez tracę nadzieje).

1

@Uukasz_93 Masz racje, w tej sytuacji pięknie widać ich hipokryzje i to jak budują swoim dobra narracje. Groteska.

1

@Comentateiro ale opryski maja karencję a chemię napakowana w żywność nie

0

@Abominacja Ale ja znam cały wywiad ten jak i wiele innych. Z przykrością muszę stwierdzić, że wielokrotnie teksty są koślawo tłumaczone i zmieniany jest sens wypowiedzi.

1

@Abominacja musisz trochę lepiej ogarnąć angielski bo nie do końca rozumiesz co mówi ten Pan. :)

14

@HighestInTheRoom kurtuazja.

4

@draxidox No i statystyczny Argentyńczyk widzi teraz Polskę jak my Norwegię xD

0

@Sulimo A nie pomyślałeś, że dziecko może dodało trochę od siebie, jest zbyt emocjonalne? Czemu od razu z tego powodu miałby tracić prace. Kiedy 20 lat temu byłem w szkole podstawowej nikt nie robił problemów z tego jak zachowywali się nasi wychowawcy, wszyscy wyrośliśmy na porządnych ludzi a dziś słyszę, że rościsz sobie prawo do zwolnienia kobiety z prawy z powodu płaczu swojego dziecka. Trochę patologia ale widać to znak czasów.

2

@Sulimo ma stracić prace dlatego, że miała gorszy dzień i nakrzyczała na dziecko?

3

@semafor Nie, w męskiej piłce nawet na poziomie okręgowym nie zdarzają się sytuacje w których bramkarz(często na kacu ze szlugiem w japie) stoi poza światłem bramki broniąc strzał. Nie zdarzają się takie sytuacje. Koniec dyskusji.

2

@MesQueUnClub_87 I nie musisz, bo to nie jest normalne.
Na marginesie, kto to jest?

0

@barcelonaLM Skoro linia narracji wielu prawicowych ugrupowań jest popieranie islamu to proszę podaj chociaż 3 takie ugrupowania.

3

@barcelonaLM nie żadna prawica, to tez trzeba być odkręcony żeby uważać ze posty muzułmanów lajkuje „szeroko pojętą prawica” te posty lajkuja farmy botów i ile zapłacisz tyle masz laików. Ot cała wielka tajemnica lajkow gdziekolwiek by to bylo

1

@Foro w ogóle to były gry przez duże G. Nie to co te dzisiejsze paździerze

5

@AmigoBlancos A może po prostu nie zrozumiałeś żartu? Prawda jest taka, że kogoś z prawomocnym wyrokiem można nazwać kryminalista a i odnieść się do karmy to nic złego.

0

@maroon Tak, większe dystanse są znacznie bardziej niebezpieczne bo jeśli 500km od domu nagle spadnie śnieg a Ty jesteś w górzystym terenie na oponach wielosezonowych to jedyne co możesz zrobić to zaparkować na poboczu i czekać do wiosny. Jeśli taki śnieg zaskoczy Cię 2km od domu to problem jest mniejszy.

0

@maroon nie przesadzam, nie da się stworzyć opony bezpiecznej zarówno w zimowych warunkach(śnieg, lód, błoto pośniegowe) oraz w letnich(gorący asfalt >70stopniC, ulewne deszcze) To nie przesada tylko chłodna analiza natomiast oczywiście kupujący opony całoroczne starają oszukiwać samych siebie, że ufają im przez cały rok. Jeśli ktoś jeździ samochodem czyli rozumiem przez to pokonuje >30tys rocznie musi zmieniać opony jeśli chce się nazywać odpowiedzialnym.

0

@burcioszka opony całoroczne nie nadają się ani do jazdy w lecie ani w zimie. To są opony dla ludzi którzy samochodem jeżdżą 2km w niedziele do kościoła i na zakupy

1

@burcioszka chcesz jechać w połowie listopada przez Alpy samochodem RWD i jeszcze pytasz czy dasz radę na letnich? Człowieku Ty weź lepiej o łańcuchach pomysł bo to jest obowiązkowe wyposażenie nawet w polskich górach. Właśnie takie osoby powodują wypadki w których giną niewinni ludzie :/

0

@kamyk_23 Ale na prawdę nie trzeba być Bóg wie jakim ekspertem by dojść do takich wniosków wiec myśle ze nie będzie co co wspominać tych słów xD

7

@CatalanDream ta część zupełnie nie pasuje do rakiety ze zdjęcia :D

5

@Awtameok_Klana co w tym dziwnego?to zaraz będzie pierwsza wiadomość na całym świecie

0

@Kinginiesta należy tez sprostować, ze to tylko stanowisko wykonawcy a nie fakt poparty rzetelna ekspertyza

2

@Comentateiro No powiem Ci jak na DOWÓD OSTATECZNY to mało Ci potrzeba :D

2

@Comentateiro No zarząd ma jakieś ambicje bo chce dać trenerowi chociaż jeden pełny sezon a nie zmienia trenerów w oczekiwaniu na cud jak w ekstraklasie

0

@FCB_dimiC nie jestem spięty aby się luzować :) a 5k to nie jest kwota która można by się chwalić. Oczywiście można kupić tańszy telefon który posłuży ponad 2lata lecz później nie sprzedaż go już tak drogo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?