1

@Foro Nerwica, zgłoś się do lekarza

2

@VamosGirl Hakimi z PSG No na pewno szejk go do nas puści. Albo puści i w odwecie kupi nam klub

2

@AmigoBlancos Słyszałem, że ponoć w ich szeregach tez jest wielu ukrytych pedofili i cała organizacja nie jest taka krystaliczna jakby się mogło wydawać.

0

@anxted No nie, jej psy zmarły przed nią

1

@Kgorecki2500 Wszystko fajnie ale przecież jej psy już nie żyją.

0

@vangoor Na starość

0

@jacobFCB bo to już się nudne zrobiło

1

@-barca4ever- to nie inflacja tylko nawyki żywieniowe lub ich brak po prostu

4

@LionelM95 Ludzie, ale wy w Siebie syf wrzucacie :D

7

@szela1899 Na razie to smak życia najbardziej odbierają mi tacy jak pan Lis

0

@tommyVERceti ceny się nie zmieniają od lat

0

@Survier Ale nikt zakładając instalacje elektryczna w domu inwestując w nią pieniądze nie zakładał ze w zimie będzie musiał ja wyłączyć bo Unia Europejska tak mówi i jest to pokłosie decyzji politycznych takich krajów jak Niemcy.
W manipulacji nie ma różnicy chyba ze Ty rozróżniasz w takim razie w trakcie pandemii dałeś się terroryzować w inny sposób a teraz zamierzasz przyjąć z pokora kolejne ograniczające wolność prawo

0

@Gwyn Jana tym toz to tak pół żartem ale No ptaku chleba to nie dawaj

0

@Jarema2000 A ja sobie zakupiłem węgielek 5 ton po 880pln/t. Tylko trzeba było o tym pomyśleć w maju kiedy jasne się stało, że węgla nie będzie :)

4

@Survier Po prostu należysz do grupy ludzi która daje sobą w idiotyczny sposób manipulować i wierzy w zbawcza moc tychże działań, kazus szczepionek. Tak samo ludzie pisali o maseczkach i szczepionkach.

0

@Gwyn znalazłeś gołębia wsadziłeś go do pudełka i dałeś chleb do jedzenia? Do się do TOZ nadaje ludzie co wy macie w głowach

40

Ale co on pytania nie zrozumiał?

4

@usztafik będzie dalej się ośmieszał starając się dostać do klubu w LM żeby cokolwiek jeszcze strzelić. On się panicznie boi wyprzedzenia przez Leo a patrząc na aktualna formę i wiek to wszystko ku temu zmierza. Myśle ze Ronaldo będzie grał, nie ważne w jakiej formie do momentu zakończenia kariery w Europie przez Leo. On nadal nie zauważył, że to już inny poziom piłkarza aktualnie

0

I kupon spieprzy oczywiście over 2,5 w meczu City

0

@adrian89 mam ale nie oddam ;D mam tez amerykańskie rapsy na kasetach

4

@AllBundy No, tak bo ma już 18 lat

1

@barcelonaLM Aha, czyli reasumując. Wszyscy nas wydymali a my teraz nawet nie powinnismy się odzywać bo się ośmieszamy. No skoro mamy 2022r. I jesteśmy mądrzejsi o prawie 100 lat doświadczeń co unia z Niemcami na czele stara się pokazać na każdym kroku, to może jednak warto zacząć robić wokół tego szum po pierwsze żeby przypomnieć społeczeństwu międzynarodowemu kto był agresorem a kto ofiara( przy wykorzystaniu dzisiejszej technologii jest to wiele łatwiejsze) a po drugie żeby rozliczyć się z historia - takim krajom jak Niemcy powinno na tym zależeć.

4

@tobiasson92 Potwierdzenie tego przez rząd Belki ma taka sama moc jak aktualna chęć walki o nie przez rząd Morawieckiego.
Tu nadal wszystko rozbija się o decyzje podejmowane nie przez Polskę tylko pomiędzy NRD a ZSRR ponad naszymi głowami. W 1953 nie mieliśmy żadnego prawa głosu, wiedza to zarówno historycy Polscy jak i Niemieccy i dlatego chociażby uznawanie tych decyzji za wiążące jest niejako popieraniem uwczesnej władzy komunistycznej

3

@barcelonaLM Polska w chwili podpisywania dokumentów o zrzekniecie się reparacji nie była suwerennym krajem. Byliśmy rządzeni z Moskwy przez Stalina. Jak przyzwoity człowiek bo już nie mówię o politykach na arenie międzynarodowej może mówić, że decyzje zapadające wtedy są wiążące. Pomijam już, że rzeczonego dokumentu nie ma i jakoś długo nie może się znaleźć.
Nie wiem czy wiesz ale Niemcy nadal maja żądania w stosunku do Gdańska, rzesza niemieckich polityków mówi wprost o tym czyj Gdańsk powinien byc. Może biedakom to tez powinnismy oddać :/
Wracając do meritum, uznawanie za wiążący dokument podpisany z komunistami świadczy o popieraniu ich ideologii do dnia dzisiejszego i w sumie może nie powinno to dziwić patrząc na chociażby ilość pomników armi czerwonej w Berlinie w tym pomnik samego Stalina wraz z cytatami ;)

14

@tobiasson92 Wiesz co się działo w Polsce w 1953r. Czy kompetnie nie ogarniasz tła historycznego tamtych wydarzeń?

0

@PatrykBarca to co wystawisz Albę w którego oczach widać cały czas 0:3 z Roma 0:4 z Lfc czy 2:8 z Bayernem?

0

@Sulimo może się nie załapać na mundial jak będzie u nas grzać ławę

0

@Rust_Cohle czasem lepiej myśleć o bzdurach kiedy masz poważne problemy zeby nie zwariować, a Ty jesteś ostatnia osoba ktoś mogłaby go za to rozliczać. I to jeszcze publicznie. To jest dopiero cyrk który sam się starasz tworzyć i to ja teraz powiem ze to nie mój klimat ;)

1

@Rust_Cohle Przepraszam a to ktoś po ślubie nie może już powiedzieć, że inne kobiety tez mu się podobają? Ty masz żonę i okłamujesz ja, że nie gapisz się na dupy innych lasek? I może jeszcze powiesz, że ona w to wierzy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?