MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Foro Nerwica, zgłoś się do lekarza
2
@VamosGirl Hakimi z PSG No na pewno szejk go do nas puści. Albo puści i w odwecie kupi nam klub
2
@AmigoBlancos Słyszałem, że ponoć w ich szeregach tez jest wielu ukrytych pedofili i cała organizacja nie jest taka krystaliczna jakby się mogło wydawać.
0
@anxted No nie, jej psy zmarły przed nią
1
@Kgorecki2500 Wszystko fajnie ale przecież jej psy już nie żyją.
0
@vangoor Na starość
0
@jacobFCB bo to już się nudne zrobiło
1
@-barca4ever- to nie inflacja tylko nawyki żywieniowe lub ich brak po prostu
4
@LionelM95 Ludzie, ale wy w Siebie syf wrzucacie :D
7
@szela1899 Na razie to smak życia najbardziej odbierają mi tacy jak pan Lis
0
@tommyVERceti ceny się nie zmieniają od lat
0
@Survier Ale nikt zakładając instalacje elektryczna w domu inwestując w nią pieniądze nie zakładał ze w zimie będzie musiał ja wyłączyć bo Unia Europejska tak mówi i jest to pokłosie decyzji politycznych takich krajów jak Niemcy.
W manipulacji nie ma różnicy chyba ze Ty rozróżniasz w takim razie w trakcie pandemii dałeś się terroryzować w inny sposób a teraz zamierzasz przyjąć z pokora kolejne ograniczające wolność prawo
0
@Gwyn Jana tym toz to tak pół żartem ale No ptaku chleba to nie dawaj
0
@Jarema2000 A ja sobie zakupiłem węgielek 5 ton po 880pln/t. Tylko trzeba było o tym pomyśleć w maju kiedy jasne się stało, że węgla nie będzie :)
4
@Survier Po prostu należysz do grupy ludzi która daje sobą w idiotyczny sposób manipulować i wierzy w zbawcza moc tychże działań, kazus szczepionek. Tak samo ludzie pisali o maseczkach i szczepionkach.
0
@Gwyn znalazłeś gołębia wsadziłeś go do pudełka i dałeś chleb do jedzenia? Do się do TOZ nadaje ludzie co wy macie w głowach
40
Ale co on pytania nie zrozumiał?
4
@usztafik będzie dalej się ośmieszał starając się dostać do klubu w LM żeby cokolwiek jeszcze strzelić. On się panicznie boi wyprzedzenia przez Leo a patrząc na aktualna formę i wiek to wszystko ku temu zmierza. Myśle ze Ronaldo będzie grał, nie ważne w jakiej formie do momentu zakończenia kariery w Europie przez Leo. On nadal nie zauważył, że to już inny poziom piłkarza aktualnie
0
I kupon spieprzy oczywiście over 2,5 w meczu City
0
@adrian89 mam ale nie oddam ;D mam tez amerykańskie rapsy na kasetach
4
@AllBundy No, tak bo ma już 18 lat
1
@barcelonaLM Aha, czyli reasumując. Wszyscy nas wydymali a my teraz nawet nie powinnismy się odzywać bo się ośmieszamy. No skoro mamy 2022r. I jesteśmy mądrzejsi o prawie 100 lat doświadczeń co unia z Niemcami na czele stara się pokazać na każdym kroku, to może jednak warto zacząć robić wokół tego szum po pierwsze żeby przypomnieć społeczeństwu międzynarodowemu kto był agresorem a kto ofiara( przy wykorzystaniu dzisiejszej technologii jest to wiele łatwiejsze) a po drugie żeby rozliczyć się z historia - takim krajom jak Niemcy powinno na tym zależeć.
4
@tobiasson92 Potwierdzenie tego przez rząd Belki ma taka sama moc jak aktualna chęć walki o nie przez rząd Morawieckiego.
Tu nadal wszystko rozbija się o decyzje podejmowane nie przez Polskę tylko pomiędzy NRD a ZSRR ponad naszymi głowami. W 1953 nie mieliśmy żadnego prawa głosu, wiedza to zarówno historycy Polscy jak i Niemieccy i dlatego chociażby uznawanie tych decyzji za wiążące jest niejako popieraniem uwczesnej władzy komunistycznej
3
@barcelonaLM Polska w chwili podpisywania dokumentów o zrzekniecie się reparacji nie była suwerennym krajem. Byliśmy rządzeni z Moskwy przez Stalina. Jak przyzwoity człowiek bo już nie mówię o politykach na arenie międzynarodowej może mówić, że decyzje zapadające wtedy są wiążące. Pomijam już, że rzeczonego dokumentu nie ma i jakoś długo nie może się znaleźć.
Nie wiem czy wiesz ale Niemcy nadal maja żądania w stosunku do Gdańska, rzesza niemieckich polityków mówi wprost o tym czyj Gdańsk powinien byc. Może biedakom to tez powinnismy oddać :/
Wracając do meritum, uznawanie za wiążący dokument podpisany z komunistami świadczy o popieraniu ich ideologii do dnia dzisiejszego i w sumie może nie powinno to dziwić patrząc na chociażby ilość pomników armi czerwonej w Berlinie w tym pomnik samego Stalina wraz z cytatami ;)
14
@tobiasson92 Wiesz co się działo w Polsce w 1953r. Czy kompetnie nie ogarniasz tła historycznego tamtych wydarzeń?
0
@PatrykBarca to co wystawisz Albę w którego oczach widać cały czas 0:3 z Roma 0:4 z Lfc czy 2:8 z Bayernem?
0
@Sulimo może się nie załapać na mundial jak będzie u nas grzać ławę
0
@Rust_Cohle czasem lepiej myśleć o bzdurach kiedy masz poważne problemy zeby nie zwariować, a Ty jesteś ostatnia osoba ktoś mogłaby go za to rozliczać. I to jeszcze publicznie. To jest dopiero cyrk który sam się starasz tworzyć i to ja teraz powiem ze to nie mój klimat ;)
1
@Rust_Cohle Przepraszam a to ktoś po ślubie nie może już powiedzieć, że inne kobiety tez mu się podobają? Ty masz żonę i okłamujesz ja, że nie gapisz się na dupy innych lasek? I może jeszcze powiesz, że ona w to wierzy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika