MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta zobaczysz ze on skończy jeszcze w pierwszej 5
3
@Kusco15 No ale w tej wodzie rzeczywiście czego jak czego ale rtęci nie ma. Ta afera dotyczy drugiej wypowiedzi niemieckiego ministra. Nikt nie neguje tego ze najpierw poszło info o skażeniu wody rtęcią co prawda nie jest.
0
@BartqRKO myśle, że zerkając na przelewy z klubu ta motywacja jednak wraca ;)
0
@matthew_uarcolinsky co to znaczy kulinarność i kurierstwo?
0
@fanoflakers Serio? Po pierwsze jaki balon? Dla takiej drużyny jak Barca wymagania zawsze są maksymalne. Po drugie ocenienie potencjału połowy kadry po 45’ meczu z drużyna której ewidentnie pasuje remis jest na prawdę irracjonalne lub po prostu bezgranicznie głupie.
0
@Nhyz szanuje takich ludzi
0
@Pedri16Future Jak on nawet nie rozumie do czego barca sprzedała prawa. Typowy durny angol zadufany w sobie i w swojej zajebistosci
0
@Jarema2000 tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
"Ma 38 lat, ale potrafi wyskoczyć na dwa metry w górę i zawisnąć w powietrzu na trzy minuty. Jego ciało nie ma tłuszczu, szanuj się staruszku. Masz 75 lat" Alez ona jest żałosna xD
0
@SitvMen piękne są u nas kobiety :)
0
@PatrychoO ubrali go na arabsko szejkowa modę.(zwróćcie uwagę jak ubiera się prezes psg i jego świta) Maskara jak oni musza się dowartościowywać :D
1
@JimMorrisonFCB No nie, wystarczy umieć posługiwać się googlami. One dadzą odpowiedz szybciej aniżeli czekanie na odpowiedz na forum piłkarskim. Czasem mam po prostu wrażenie ze ludzie się uwsteczniają.
3
@-barca4ever- widzę to pytanie już któryś raz, kolejny dzień z rzędu. Czy tak na prawdę trudno jest tam zadzwonić i zapytać?
1
@Kondziubarca mamy może jakiś kanał telegram etc. Typerski na fcbarca?
3
@AmigoBlancos Lepiej smakuje po zdobytym tryplecie ;)
7
@Hubsao garnitur i adidasy ja pierdo*e dokąd ten świat zmierza
1
@Marcelinho99 chodzi np. O to że Twoja umowa na magazynie a umowa kontraktowa zawodowego piłkarza to dwie różne pary kaloszy wiec nie porównuj tu tego.
0
@RomanHoffer Oni tzn. kogo masz na myśli, że do tego doprowadził?
6
Dlatego jak mi ktoś mówi jak to w Polsce jest zle to tylko w duchu się uśmiecham i proponuje mu wyjazd na postępowy zachód :)
5
@Kessie Nie piecze tylko to jest taki naród, oni go już skreślili, usunęli z pamięci. Poczekajcie jeszcze chwile zaraz postarają się zdyskredytować jego rekordy itd
0
@thekozlov Ja tak mam z liczba 167 bardzo często ja zauważam i rzuca mi się w oczy :D
2
@VegetaPolska Reasumujac, daj sobie spokój z ta toksyczna laska. W przeciwnym razie prędzej czy później będziesz cierpiał.
1
@VegetaPolska Pierwszy podstawowy błąd myślenia „ona jest inna” NIE JEST. Dodatkowo spotyka się z byłym chociaż wie, że ja zdradza wiec są dwie opcje albo nadal jej zależy-jesteś na straconej pozycji
Albo sypia z nim dla funu-jesteś na straconej pozycji. W Tobie szuka tylko „przyjaciela” któremu będzie zależało i będziesz na każde zawołanie. To co robi czyli ten „foch” to właśnie próba złamania Cię i zmuszeni byś zaczął robić tak jak ona chce :)
0
@VegetaPolska jak ma focha o cos takiego to znaczy ze jest pierdol**ta i nie warto się przejmować
1
@Bykunn Autobusy to są bardzo śmiercionośne pojazdy. Ja nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma tam 3 punktowych pasów przy każdym fotelu tylko ludzie jeżdżą bez. W praktyce w trakcie wypadku latają tam jak manekiny.
9
@Cygan BRC No i ch. Wypromować sie to tez jakaś umiejetność. Jest mnóstwo żon piłkarzy które nie robią nic poza byciem ich żonami. Ona chociaż stara sie maksymalnie wykorzystać sytuacje i wizerunek. Sam za nią i za jej radami nie przepadam ale kurde, zarabia na tym a ludzie chcą jej słuchać. Co do samego pozowania, większość piłkarzy w takich chwilach uczestniczy z rodzina.
0
@marcin62 jeśli miałeś bułki z piekarni wysokiej jakości po 20gr to cyfry przy Twoim nicku chyba oznaczają rok urodzenia :D
1
@Medium mięsa to tam jak na lekarstwo
0
@marcin62 bo światem rządzą Żydzi