MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys wystarczy popatrzeć na to co robi Zlatan by stwierdzić ze Polak ma „tylko” 34lata
1
@Rl9k1nG obserwuj sobie co chcesz ale nie musisz komentarzy takich osob tutaj wrzucać i zwiększać ich zasięgi.
6
@mokrychlopiec Tak i za 0.25gr kupowałeś kilka lat temu porządna bułkę z piekarni? :D
1
@Rust_Cohle dokładnie, po prostu dążą do eliminowania błędów przy gwizdaniu na korzyść realu żeby nie było jakichś
niedomówień i gwizdania spalonych tam gdzie były ale można ich było nie gwizdać :/
0
@QQL5 weterynarz
0
@QQL5 mam wolne 2 tygodnie w każdym miesiącu, pozdrawiam :D
0
@BoreekxD Masz po prostu małe wymagania :D
0
@BorzyKrzys co ma galareta do rosołu? To ze to i to jest wywarem to nie znaczy ze trzeba to lubić
0
@jacobFCB otóż nie, nie każdy.
2
@Lionel_Messi10 Pewnie transfer De Jonga do Chelsea i Silvy do nas
2
@MesQueUnClub96 Pomysl ze szkoła to i tak coś 1000% przyjemniejszego niż dorosłe życie.
0
@AlwaysBlaugrana to są Niemcy po prostu
0
@Transu96 Jakaś Toyota
0
@jacobFCB Ale to normalne, że w momencie kiedy nie ma czego krytykować zwolennicy jego transferu siedzą cicho. W momencie gdy będzie grzał ławę sytuacja się odwróci. My widzimy tylko zwiekszona ilość komentarzy jednych lub drugich w zależności od sytuacji.
1
@Messiah10 Martwica mózgu, polecam
5
@Ojciec5tkidzieci przerażajace ze wkrótce te wszystkie ikony zaczną umierać :/
0
@osa91 To jesteś strasznym hipokryta w takim razie a nie ateista ;P
0
@fcb710 Nigdy nie byłem na ślubie a na weselu nie raz :D
1
@Deviler Oczywiście, dobry Stout idealnie sprawdzi się zamiast kawy. Praktykuje.
1
@Dieselzor Bo w życiu nie chodzi o to żeby złapać króliczka ale aby go gonić ;)
10
@kkbarca Przerażajace jest to ze mówi o biciu mężczyzny a wszyscy się śmieją.
1
@Sulimo Tez jestem introwertykiem dlatego wole się udzielać tutaj. Haha
3
@Sulimo Pozdrawiam z LSM
1
Komentarz usunięty
0
@DonMatteo901 niestety wiele osób słucha disco polo, może stad ta popularność ;P
0
@Encore Oni nie chcą mieszkać w śmierdzącym, deszczowym Manchesterze, Londyn to Londyn jedno z większych miast na świecie i całkiem atrakcyjne do życia.
1
@AlexDark00 No jeśli wygramy z matka natura to będzie sukces. Może być ciężko.
2
@Kondziubarca Chyba za 200/300. Ludzie kochani, to że w połowie lipca jest 38 stopni to nie jest koniec świata takie temperatury zdarzały się tez 10-20-50 lat temu. Uspokójcie się już
2
@jakub1906 w co ma wierzyć? Przecież widzimy xD
2
@Borneo Wszyatkie nasze F16 są sprawne i w gotowości bojowej. Zawsze kilka maszyn jest na serwisie to wynika z tego ze nawet po zwykłym oblocie maszyna wymaga przeglądu. To nie Passat 1.9 TDI zalany olejem z frytek.
A wiem to stad ze mój najlepszy kumpel te samoloty naprawia wiec nie wiem po co pier****lisz głupoty.