0

@BorzyKrzys wystarczy popatrzeć na to co robi Zlatan by stwierdzić ze Polak ma „tylko” 34lata

1

@Rl9k1nG obserwuj sobie co chcesz ale nie musisz komentarzy takich osob tutaj wrzucać i zwiększać ich zasięgi.

6

@mokrychlopiec Tak i za 0.25gr kupowałeś kilka lat temu porządna bułkę z piekarni? :D

1

@Rust_Cohle dokładnie, po prostu dążą do eliminowania błędów przy gwizdaniu na korzyść realu żeby nie było jakichś
niedomówień i gwizdania spalonych tam gdzie były ale można ich było nie gwizdać :/

0

@QQL5 weterynarz

0

@QQL5 mam wolne 2 tygodnie w każdym miesiącu, pozdrawiam :D

0

@BoreekxD Masz po prostu małe wymagania :D

0

@BorzyKrzys co ma galareta do rosołu? To ze to i to jest wywarem to nie znaczy ze trzeba to lubić

0

@jacobFCB otóż nie, nie każdy.

2

@Lionel_Messi10 Pewnie transfer De Jonga do Chelsea i Silvy do nas

2

@MesQueUnClub96 Pomysl ze szkoła to i tak coś 1000% przyjemniejszego niż dorosłe życie.

0

@AlwaysBlaugrana to są Niemcy po prostu

0

@Transu96 Jakaś Toyota

0

@jacobFCB Ale to normalne, że w momencie kiedy nie ma czego krytykować zwolennicy jego transferu siedzą cicho. W momencie gdy będzie grzał ławę sytuacja się odwróci. My widzimy tylko zwiekszona ilość komentarzy jednych lub drugich w zależności od sytuacji.

1

@Messiah10 Martwica mózgu, polecam

5

@Ojciec5tkidzieci przerażajace ze wkrótce te wszystkie ikony zaczną umierać :/

0

@osa91 To jesteś strasznym hipokryta w takim razie a nie ateista ;P

0

@fcb710 Nigdy nie byłem na ślubie a na weselu nie raz :D

1

@Deviler Oczywiście, dobry Stout idealnie sprawdzi się zamiast kawy. Praktykuje.

1

@Dieselzor Bo w życiu nie chodzi o to żeby złapać króliczka ale aby go gonić ;)

10

@kkbarca Przerażajace jest to ze mówi o biciu mężczyzny a wszyscy się śmieją.

1

@Sulimo Tez jestem introwertykiem dlatego wole się udzielać tutaj. Haha

3

@Sulimo Pozdrawiam z LSM

1

Komentarz usunięty

0

@DonMatteo901 niestety wiele osób słucha disco polo, może stad ta popularność ;P

0

@Encore Oni nie chcą mieszkać w śmierdzącym, deszczowym Manchesterze, Londyn to Londyn jedno z większych miast na świecie i całkiem atrakcyjne do życia.

1

@AlexDark00 No jeśli wygramy z matka natura to będzie sukces. Może być ciężko.

2

@Kondziubarca Chyba za 200/300. Ludzie kochani, to że w połowie lipca jest 38 stopni to nie jest koniec świata takie temperatury zdarzały się tez 10-20-50 lat temu. Uspokójcie się już

2

@jakub1906 w co ma wierzyć? Przecież widzimy xD

2

@Borneo Wszyatkie nasze F16 są sprawne i w gotowości bojowej. Zawsze kilka maszyn jest na serwisie to wynika z tego ze nawet po zwykłym oblocie maszyna wymaga przeglądu. To nie Passat 1.9 TDI zalany olejem z frytek.

A wiem to stad ze mój najlepszy kumpel te samoloty naprawia wiec nie wiem po co pier****lisz głupoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?