0

@Patrykl145 dlatego postawione BTTS :zd

2

@negreanu Błędne jest tez myślenie ze na emigracji ma się wygodne i przyjemne życie. Sam mieszkałem pół roku poza PL i mogę powiedzieć jedno, emigranci to najciężej pracujący i najbardziej wyzyskiwani pracownicy spośród wszystkich. Dlatego śmieszy mnie kiedy ktoś wyjeżdża za granice napierdziela po 16h na dobę a potem się szczyci, że jemu to sie na tym zachodzie dopiero dobrze żyje.
Jest jeszcze coś, nie ważne jak długo mieszkasz na obczyźnie, jak dobrze sie nie zasymilujesz zawsze będziesz tym obcym elementem co prędzej czy później, częściej lub rzadziej da sie odczuć.

50

@kamyk_23 dlaczego każesz mi emigrować z mojej ojczyzny uznając, że albo to zrobię albo świadczy to o mojej głupocie? Może to o emigrantach powiedzieć to samo, że jeśli mieliby resztki oleju w głowie to i tu żyłoby im się bardzo dobrze. Jakież to płytkie, ograniczone myślenie.

0

@Kessie spokojnie, przez fiszbiny się nie przeciśnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To co słuchajcie, można już włączać meczyk realu? XD

0

@Luciano99 ale mnie nie śmieszą odklejki tylko analizy dziennikarzy-kibiców realu

5

A mnie po wczorajszego meczu najbardziej cieszyły późniejsze miny i komentarze ekspertów którzy typowali pewne 3:1, 3:0, 2:0
Zapominając o tym jaka, mimo kontuzji mamy linie obrony :)
Poza tym, real po tak wygranym meczu byłby chwalony, mówiono by o tym jaki to wyrachowany zespół, że nie liczy się styl tylko wynik.

0

@adukla to Balde ja chyba zablokował

1

@KobeFR albo nie chcą jej dobrze narysować :)

3

@Krystian1588 do dziś używam winampa w tej skorce

1

@Kapitan hawk zjebali mi kupon na 750pln :)

0

@AmigoBlancos pewna wygrana 0:2, 1:3. Ewentualnie klasycznie real wygra na farcie jakieś 1:0. No i obstawilbym czerwona kartkę dla zawodnika realu ale oni takich nie dostają wiec to tyle z przewidywań

0

@Kinginiesta No i pięknie, jeszcze samobój. Miodzio

0

@Kinginiesta No wychodzi na to ze dziś 3pkt dla Valencii :D

6

Dobra teraz niech tylko Sociedad wygra z Valencia i kasuje 750pln :D

0

De jong, Balde, Araujo, Pedri Gavi alez nam zespół rośnie

0

Gdzie mogę opłacić transmisje aby moc obejrzeć na telefonie?

0

@bartekvisca i większego w tym sporcie

0

@GdefnyMU mamy doświadczenie z tymi pajacami

3

@barcanawieki najlepszy jest ten argument ze przychodził pierwszy i wychodził ostatni xD

0

@Lanosss No trochę faux pas

3

@ranger3120 w całej Europie wieje

0

@bartas97 śmieje się z kibiców realu co w tym dziwnego na stronie Barcelony? Chyba tylko kibic realu na stronie Barcelony może tego nie rozumieć.

1

@bartas97 On ma partnerkę, nie musi używać chusteczek jak przegryw śmietankowy ;)

1

@Comentateiro kto jadą ten jadą, ja podroby w szczególności wątrobę z uwagi na jej role w organizmie uważam za niejadalna.

1

@michal26 Ja na głodnego z łatwością pochłaniam dwie standardowe małe pizze 32cm średnicy :D

0

@Pewex prawda jest taka ze zaraz się okaże ze Barca nie była jedyna

0

@marcin62 Mogę Ci podesłać wypowiedz ichtiologa na ten temat ma yt.
Badań i prac nie mogę podesłać bo są na portalach stricte naukowych do których nie ma dostępu ktos nie związany z praca naukowa oraz są płatne

0

@marcin62 No nie, bo widzisz przeprowadzono doświadczenia które udowodniły ww. fakt o nieodczuwaniu bólu fizycznego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?