0

@Mario96w *pinceta

11

@Transu96 dobra robota

0

@kuz w dużej mierze klikają i lajkuja ludzie na podobnym poziomie mentalnym i umysłowym co ten biedny człowiek

0

@bartas97 ochłonąć to powinni Twoi pobratymcy.

0

@Domas01 tak na przyszłość mam dobra radę, nie podpisuj umów których treści nie rozumiesz :D

1

@DonCarletto żeby dostać diss od Ryska to on najpierw musiałby być raperem

0

@bartas97 tak jak nam tutaj koło chu*a lata co robiła w Madrycie matka kyliana. Na cholerę jakieś madryckie fapstory tutaj wrzucasz.

0

@Kengo Ja wazę 81 przy 197 i spokojnie pochłaniam dwie pizze 32cm, a jak człowiek się dobrze zakałapućka to czasem trzeba jeszcze czymś finiszować

1

@Marcelinho99 oni są żałośni, każdego dnia bardziej.

2

@PatrychoO moglo się pomylić

2

@MateuszDoniec A może wystarczy dodać „były rezerwowy bramkarz realu Madryt” byłoby idealnie w zgodzie z prawda

1

@Kidd ooo tak, trzeba to podkreślać PolskaMistrzemPolski !!!

1

Campeones !!!! Hahahah

0

@Bobo25 No dobra przesadzam, po prostu jestem antimadritista z krwi i kości

5

Tam był spalony, jeśli to przejdzie to jest jakiś skandal

0

To jest czerwona kartka za coś takiego

0

@kamyk_23 Trzeba mieć na prawdę problem żeby łączyć sprawy pedofili sprzed 30 lat z aktualnymi rządami w Polsce.

0

@Donnie_Darko dlaczego miał powoływać kontuzjowanego Glinka wytłumacz mi

0

@pt9 Masz zapalenie zatok.
Kup sobie Sinupret Extract plus do tego dołóż ibuprom zatoki. Warto tez nagrzewać i płukać

0

@AmigoBlancos przejezyczenie, w miarę inteligentny człowiek złapie sens :)

33

@AmigoBlancos Nikt nie chce Cię zwalczać tylko zrozum ze co innego jest udzielanie się na Rambli w tematach okolopilkarskich a co innego jest zasypywanie nas ciekawostkami i statystykami nt. realu. Nikogo to tutaj nie obchodzi. Jak chcesz sobie pogadać o pogodzie to proszę ale nie będzie sie kibic Barcelony spuszczał nad ciekawostkami z Madrytu, dociera to do Ciebie? Możesz sobie konto mieć nawet 100 lat ale nic to nie zmienia.

1

@FCB24 Jakie to są kluby z Milanu?

0

@Bobo25 przecież to jest rewanż juz

1

@hayek I nie maja S. Roberto

4

@Comentateiro tak, również przed nim kryzysy formy, kontuzje etc. opanujcie się w tych swoich obliczeniach.

1

@Kredon aż się łezka zakręciła, te lata 1998-2008

7

@Chucky czujemy niechęć do Interu

0

@kamilos1214 na co się szczepisz?

0

@Hubertusk jakikolwiek Apple

11

@bartas97 Tak samo przewrotnie można spytać, po co się udzielać na stronie skierowanej do kibiców swojej drużyny skoro można przesiadywać na czacie odwiecznego rywala i zalewać go nikogo nie odchodzącymi faktami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?