2

@Criss18Barca w LM piłkarskiej za mecz grupowy dostają więcej niż inni za zwycięstwo w rozgrywkach :P

1

@Esteban_ ale kimmich pewnie po latach spędzonych w zimnych niemieckich alpach raczej woli się przenieść do słoneczniej Barcelony aniżeli do Manchesteru gdzie psy dup**mi szczekają i pada 300 dni w roku

2

@Kessie ida łeb w łeb

1

@MesQueUnClub96 w zasadzie to 5:1 w dwumeczu

1

@kempnou No a trzecia dolosowana drużyna będzie miała plagę kontuzji xD

0

@sewciu50 ja jeszcze frytki poproszę.

0

madryt płacze, że trafili do drugiego koszyka w losowaniu LM i tu cytat z notatnika „Powyższa okoliczność jest co najmniej niewygodna, gdyż może się wiązać z trafieniem na rywala z najwyższej półki z pierwszego koszyka i na również silnego i nieprzewidywalnego rywala z trzeciego koszyka. ”
Obawa bo jeszcze nie daj boze trafia na przeciwnika z wyższej polki xD

0

@AlwaysBlaugrana mam to samo

0

@tomek1656 No tak go kiedyś chcieli ;P

1

@JarekS nowy dzień i nowa teoria spiskowa w Twoim wykonaniu, przypomnij sobie co pisałeś po tym jak Alemany odchodził a potem Cruyff

1

@mrboom Nawet Haaland się przymknął jak na niego Szymek wrzasnął :D ma w oczach takie nasze kurwiki wściekłości jak chłopak prosto z osiedla No i piłkarze pękają xD

0

@Encore on nie lubi Monachium przecież

3

@BialyMis nie śmiejemy się z odpadnięcia realu ale stylu w jakim to się dokonało, to różnica

14

@DonMatteo901 To jest podsumowanie wiedzy naszych rodzimych ekspertów

2

@AmigoBlancos o fajnie i juz w tym sezonie nie będziesz się tutaj udzielał?

6

@Murazor no jakoś nie dają ciekawostek nt. meczu przecież tak nas to interesuje :P

2

Od jutra półfinał LM jest cenniejszy niż zdobycie ligi xD

1

@FcPortoFan1999 budzi szacunek

6

Alemany zobaczył filmy z celebracji zwycięstwa Laporty, łezka mu się w oku zakręciła i zdecydował ze zostaje w tym zwariowanym klubie bo gdzie indziej będzie nudno xD

1

@Emhyr Stanowisko: byle kto
Zadania: robienie byle czego
XD

0

@damian16161212 chłop swiezo po kontuzji mięśniowej na tak newralgicznej pozycji na pewno wygra sam mecz

1

@Kapitan_SW No to ewidentnie powinna oddać telefon na gwarancje bo to nie jest normalne. Iphony słyną z tego, że ich bateria trzyma dłużej i to nie dzięki pojemności a lepszej optymalizacji softu. Także nie powielaj głupot tylko napraw kobiecinie telefon. ;)

0

@cules100pro każdy kiedyś dorasta xD

0

@karol130197 trzeba mieć jakieś zasady nawet w bukmacherce i gow**a nie tykać

1

@pacior95 kreske to on wciągnął a nie my na nim postawiliśmy xD

0

@Bartula to weź jeszcze nie***dol i to już ba pewno pomoże na wszystkie objawy

0

@Bartula Raczej alergia doprowadziła do stanu zapalnego górnych dróg oddechowych, aniżeli jesteś chory.
Weź sobie Sinupret extract, acc 600mg i ibuprom zatoki.

0

Najsmutniejsze jest w tym kraju to, że ludzie cieszą się z 800pln zasiłki co tak na prawdę jest groszowa sprawa

0

@KlonaZepan masz zle napisany nick, nie klonazepan tylko klonazepam

0

@koziar wiesz ja po prostu z utęsknieniem szukam miejsca wolnego od dyskusji politycznych i takich dziwnych przepychanek co jest czyja wina. Żyje sobie w totalnym odcięciu od informacji o tym i jest super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?