MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca w LM piłkarskiej za mecz grupowy dostają więcej niż inni za zwycięstwo w rozgrywkach :P
1
@Esteban_ ale kimmich pewnie po latach spędzonych w zimnych niemieckich alpach raczej woli się przenieść do słoneczniej Barcelony aniżeli do Manchesteru gdzie psy dup**mi szczekają i pada 300 dni w roku
2
@Kessie ida łeb w łeb
1
@MesQueUnClub96 w zasadzie to 5:1 w dwumeczu
1
@kempnou No a trzecia dolosowana drużyna będzie miała plagę kontuzji xD
0
@sewciu50 ja jeszcze frytki poproszę.
0
madryt płacze, że trafili do drugiego koszyka w losowaniu LM i tu cytat z notatnika „Powyższa okoliczność jest co najmniej niewygodna, gdyż może się wiązać z trafieniem na rywala z najwyższej półki z pierwszego koszyka i na również silnego i nieprzewidywalnego rywala z trzeciego koszyka. ”
Obawa bo jeszcze nie daj boze trafia na przeciwnika z wyższej polki xD
0
@AlwaysBlaugrana mam to samo
0
@tomek1656 No tak go kiedyś chcieli ;P
1
@JarekS nowy dzień i nowa teoria spiskowa w Twoim wykonaniu, przypomnij sobie co pisałeś po tym jak Alemany odchodził a potem Cruyff
1
@mrboom Nawet Haaland się przymknął jak na niego Szymek wrzasnął :D ma w oczach takie nasze kurwiki wściekłości jak chłopak prosto z osiedla No i piłkarze pękają xD
0
@Encore on nie lubi Monachium przecież
3
@BialyMis nie śmiejemy się z odpadnięcia realu ale stylu w jakim to się dokonało, to różnica
14
@DonMatteo901 To jest podsumowanie wiedzy naszych rodzimych ekspertów
2
@AmigoBlancos o fajnie i juz w tym sezonie nie będziesz się tutaj udzielał?
6
@Murazor no jakoś nie dają ciekawostek nt. meczu przecież tak nas to interesuje :P
2
Od jutra półfinał LM jest cenniejszy niż zdobycie ligi xD
1
@FcPortoFan1999 budzi szacunek
6
Alemany zobaczył filmy z celebracji zwycięstwa Laporty, łezka mu się w oku zakręciła i zdecydował ze zostaje w tym zwariowanym klubie bo gdzie indziej będzie nudno xD
1
@Emhyr Stanowisko: byle kto
Zadania: robienie byle czego
XD
0
@damian16161212 chłop swiezo po kontuzji mięśniowej na tak newralgicznej pozycji na pewno wygra sam mecz
1
@Kapitan_SW No to ewidentnie powinna oddać telefon na gwarancje bo to nie jest normalne. Iphony słyną z tego, że ich bateria trzyma dłużej i to nie dzięki pojemności a lepszej optymalizacji softu. Także nie powielaj głupot tylko napraw kobiecinie telefon. ;)
0
@cules100pro każdy kiedyś dorasta xD
0
@karol130197 trzeba mieć jakieś zasady nawet w bukmacherce i gow**a nie tykać
1
@pacior95 kreske to on wciągnął a nie my na nim postawiliśmy xD
0
@Bartula to weź jeszcze nie***dol i to już ba pewno pomoże na wszystkie objawy
0
@Bartula Raczej alergia doprowadziła do stanu zapalnego górnych dróg oddechowych, aniżeli jesteś chory.
Weź sobie Sinupret extract, acc 600mg i ibuprom zatoki.
0
Najsmutniejsze jest w tym kraju to, że ludzie cieszą się z 800pln zasiłki co tak na prawdę jest groszowa sprawa
0
@KlonaZepan masz zle napisany nick, nie klonazepan tylko klonazepam
0
@koziar wiesz ja po prostu z utęsknieniem szukam miejsca wolnego od dyskusji politycznych i takich dziwnych przepychanek co jest czyja wina. Żyje sobie w totalnym odcięciu od informacji o tym i jest super.