MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Criss18Barca obiecuje, gdy wygram to zamykamy śmietankowa stronę
1
@bartas97 pisałem i jeszcze raz mogę to napisać, że rzygac mi się chce na widok białej koszulki na stronie Barcelony, nie obchodzą mnie składy i ciekawostki z szatni tej drużyny. Nie widzę natomiast powodu dla którego mam nie skomentować faktu który tak na prawdę real najmniej dotyczy, tu chodzi o Arabów i o to, że ktoś chce im zabrać zabawkę. Możesz usunąć ten real wstawić tam cokolwiek a dalej sens pozostanie zachowany. Mam nadzieje ze wytłumaczyłem te jakże subtelna różnice.
0
Coś czuje, że urażona ego kataru dluuuuugo nie pozwoli na zdobycie ZP przez mbappe po transferze do „jakiegokolwiek innego klubu”
@bartas97 Tak lepiej? Dalej rozumiesz co chciałem przekazać i widzisz różnice?
3
@bartas97 ale zrozumcie, wchodzę na stronę Barcelony, niedobrze mi się robi jak widzę biała koszulkę. Dlaczego nie możecie mi i wielu innym tego oszczędzić i robić to na stronach poświęconych swojemu klubowi?
1
@bartas97 dobra, nie spamuj już tym real kontentem
0
@DonCarletto Zdobyło się przy takiej propagandzie w światowych mediach o to nie ciężko. Messiemu po prostu wykreowano przeciwnika.
2
@bartas97 nie będzie już drugiej takiej rywalizacji bo Messi zdarza się raz na milion raz. Jego rywalizacja z Ronaldo była wykreowana na potrzeby mediów i zarabiania na tym, Ronaldo nigdy nie był nawet blisko Leo.
1
@abram3k może tu również kieruje się pobudkami czysto altruistycznymi aby moc więcej pieniędzy przeznaczać na cele charytatywne
4
Apropo tych dementi odnośnie Kimmicha i innych to przypomina mi się F1. Tam zwykło się mówić, że dopiero zdementowana informacja nabiera wiarygodności.
0
@DaPidejpi Ogólnie nie jem kebsow bo staram się jakoś szanować zdrowie aczkolwiek wśród tych kilku które jadłem w życiu Zahir zdecydowanie 1/10.
0
@LM10GOAT ale to jest transfer do 1 drużyny?
0
@DonCarletto przecież widać, ze inne daty urodzenia wiec niby jak bliźniacy
1
@Comentateiro dodaj do tej ułańskiej fantazji niesprawne samochody, najtańsze chińskie opony lub łyse opony.
0
@Sulimo to jest ogólnie niepozorne niby taka śmieszna oranzadka ale to sroga patologia kupować dziecku coś co ma chociażby udawać alkohol
0
@Rust_Cohle wg. 10km to minimum dla sprawnego człowieka. Zależy tez jakie przewyższenie pokonasz i na jakim podłożu :D
Dla przykładu mój tata rocznik 1960 spokojnie na początku sezonu potrafi machnąć 50km także co człowiek to różnie to wyglada
1
@Kapiczek no ale on rok temu już był bankowo, podpisany był już
0
@Kapiczek coś czuje, że Alemany ich wszystkich poustawia tych rozkapryszonych małolatów jak fati na początku najlepiej
0
@patrix211 odpuść, to jakiś frustrat :)
8
@Kapiczek tak, mbappe już trzeci rok idzie za rok do realu. Pójdzie tam gdzie dostanie lepszy kontrakt.
1
@Rust_Cohle BikeMap, kamoot
0
@SteuerFreiMoney a to dlaczego, jeśli można wiedzieć?
2
@Bulbulator No chyba, że ma kartę
5
@draxidox chwila, ona powiedziała to na prawdę? :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BorzyKrzys Ty tak na poważnie czy masz taki wyszukany sarkazm?
0
@Qba2312 Znam Pana Romana osobiście, wyjątkowy człowiek
0
@clyde i tak dostali wtedy jak zwykle najniższy wymiar kary
0
@SenseiFCB i słusznie, osoby takie jak ten biedny chory Eljarek nie powinny za pisanie tych bredni dostawać hajsu z tytułu prowadzenia strony, takie rzeczy powinny być ukrócone a zainteresowani skierowani na leczenie
0
@Kapiczek 90% Azjaci
0
@MichuZ44 Ciekaw jestem jak daleko zaszliby inni kierowcy przy takim wsparciu jak miał Hamilton. Podobna sytuacja z Schumacherem.