0

@Medium a co dziś się dzieje ze tak zamierzasz sie katować?

19

@kamyk_23 po pierwsze to chyba nie tylko rząd PO spłacał dług po Gierku, oni po prostu rządzili po koniec niego spłaty, jeśli w ogóle tak można to pojmować. Co więcej to obywatele go spłacali a nie żaden RZĄD bo on pieniędzy nie ma aby coś spłacać.
Poza tym zapominasz ze dług publiczny w 2015 roku kiedy kończył się rząd PO-PSL wynosił 877MLD złotych. To już pomijasz, tak?

2

@xVENUMx Angole to angole. Miał 16 lat siedział z ojcem w Pubie xD

0

@Comentateiro Człowieku, Gavi ma presezon w plecy wiec na pewno nie będzie w pierwszych meczach grać 90 minut. Poza tym mamy bogactwo w pomocy i świetnie bo sezon jest długi i powinni grać wszyscy

1

@xvcWinterSoldier spróbuj pizzowych

0

@Faro po co start miałby mówić prawdę?

0

@Faro A skąd wiesz?

0

@Faro Aha, ale Ty nie łykasz tego co mówi ojciec Neymar. On ZAWSZE mówi prawdę xD

0

@barcelonaLM mylisz socjalizm w który zaczął bawić się PiS z komunizmem który jawnie popierają przedstawiciele lewicy

0

@Ojciec5tkidzieci nie ma opcji żeby PO przejęło władze bo zawsze PiS z reszta prawicy Będą mieli przewagę i zawsze się dogadają tak żeby PO z lewica(komuchami) nie rządzili

1

@Ojciec5tkidzieci ale koalicja prounijna na pewno tych wyborów nie wygra

0

@Mezocyklon87 i okazuje się, że 300km na przedniej osi to dla ludzi o niskim IQ za wiele

1

@Arczek2001 jest, na beinsport oglądam

0

@Nazio_87 dodaj, że panowie byli serdecznymi przyjaciółmi :)

0

@damian16161212 albo naprawić w cenie nowej albo kupić nowa

0

@Barcelonka070 Prowokują osoby świadome, po tym co on pisze mam poważne obawy czy tam na strychu wszystko jest u niego w porządku…

13

@shahman jeb**a szm**ta i biedne stworzenie

0

@mcsarna ale Cię zaraz zwyzywaja od pisiorow :D

9

@MesQueUnClub_87 No ba, są tutaj rodzynki które potrafią Cię zmieszać z błotem za to jakie masz(lub nie masz) sympatie polityczne. Tak jest to przykre

2

@BoreekxD Ale kto Ci broni zostać socio i zacząć zmieniać ta patologie która opisałeś?

0

@Compadre możesz tez po prostu usunąć konto, bez przegrywania

0

@Gall Nie no, on to przyjdzie przecież

1

@FcPortoFan1999 A ogólnie Portugalczycy maja jakoś łatwość w nauce języka polskiego, znam jednego Brazylijczyka który przyjechał do polski kilka lat temu mówi normalnie i wszystko rozumie. Wiadomo ma akcent ale nie ma się w jego wypowiedziach do czego przyczepić.

1

@FcPortoFan1999 ostatnio spotkałem pana Feio pod marketem w Lublinie i przesympatyczny człowiek ale widać, że lepiej go nie wkur***ć xD

0

@KrychaFCB Letnie burze maja to do Siebie, że są bardzo silne ale i lokalne. Mimo, że front przechodzi przez cały kraj, komórki burzowe tworzą się miejscowo.

2

@DLFCB Dosis facit venenum

0

@don'T.R.I.P.e to nie chodzi o to o kim coś mówisz ale co. Nudni są tacy ludzie po prostu. Dobrze, że świat ma takich Elonow dla przeciwwagi

2

@DaPidejpi uwielbiam ten argument „ciężko byłoby o taktykę” bo co? Piłka nożna to taki wybitny sport w którym nie można dopasować taktyki do sytuacji?
@hayek super byłoby coś takiego na dogrywki. Można byłoby je skrócić do 2x10min a goli padałoby kilka

2

@don'T.R.I.P.e Za to Ty typowy człowiek z kijem w du**ie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?