6

@Comentateiro No ale w każdej społeczności tak jest, że są jakieś jednostki za które odpowiada całe środowisko. Dlaczego konfederacji cały czas wyciągany jest Braun czy Korwin ich wypowiedzi są rozdmuchiwane i społeczeństwo straszone jest ich przyszłymi rządami? Przecież chyba rozsądni ludzie wiedza, że cała prawica ≠ Braun czy Korwin a mimo wszystko taka jest narracja.
Poza tym, nazywasz mnie zakłamanym poprosiłem o wskazanie dlaczego, spotkała mnie taka obelga.
Sam tez dobrze wiesz, jaki jest stosunek ludzi sympatyzujących z lgbt do kościoła katolickiego wiec ja nie wiem już kto tu jest zakłamany ;)

0

@BorzyKrzys troszeczkę filterkow na tych zdjęciach jest, mimo wszystko robi to wrażenie. Widziałem podobne jak na pierwszym tweecie na żywo na Śniardwach

0

@marcin62 Już po prostu pozapominales co wyczyniało PO(w główniej mierze przez to PiS wygrał wybory w 2015) lub jesteś za młody żeby pamiętać stary układ :D

6

@Comentateiro Nie rozumiem na jakiej podstawie mnie atakujesz.
Piszesz, że rozgrzeszasz(sic!) za atakowanie kościoła a co z atakowaniem szeroko pojętych chrześcijan oraz po prostu osób które maja swoje zdanie odnośnie lgbt?

30

@Comentateiro Ale LGBT nie atakuje Kościoła jako takiego tylko wszystkich którzy przyznają się do wiary chrześcijańskiej.
Chrześcijanie to tez nie kościół. Dlaczego członkowie LgBT wybierają sobie grupy którym szacunek się należy oraz takie którym WG NICH szacunek się nie należy? To jest dopiero tworzenie równoległej rzeczywistości i Himalaje hipokryzji.

21

@Comentateiro nie No to Ty chyba nie rozumiesz słów szacunek, zrozumienie, równość.
Skoro uważasz(Ci ludzie pewnie tez) ,że można sobie wybierać grupy do których odnosimy się z szacunkiem i te ktore atakujemy to nigdy nie bedzie dobrze. Myślałem, że takie marsze są po to aby dać przykład tego jak można w sposób kulturalny, cywilizowany manifestować swoją odrębność No ale jak widać nie a Ty to właśnie potwierdzasz.

0

@NorgeSucks Chętnie, właśnie coś tak czułem, że ta ma już swoje lata. Obecne wyglądają nieco inaczej.

2

@Joe_Pesci a tam skutki uboczne, patrz na zarobek koncernów farmaceutycznych. :)
A wystarczy po prostu MNIEJ WPIERD***AĆ, już nawet pomijam ruch.

9

@tadzik447 Nie, nie. Zwolnienia z WF to nie wina nauczycieli, proszę Cię. Nauczyciele którzy mogli zniechęcić do wf to byli 20 lat temu, ludzie którzy często swoje frustracje i niepowodzenia wyładowywali na uczniach. Dziś już tego nie ma a na pewno jest mniej. Dzieci chodzą na zwolnienia bo stały się pretensjonalne i „głupio-mądrzy” rodzice im w tym wtórują i pomagają. Ja gdybym powiedział, że chce zwolnienie z wf BO MI SIĘ NIE CHCE zostałbym przez rodziców wyśmiany chyba. I takie kiedyś było wychowanie a nie to co dziś, dzieci robią z rodzicami do chcą.

0

@Bykunn O, kolejne ułatwienie prosto od Androida!

114

@draxidox szacunek, otwartość, równość dlatego po drodze wszyscy napotkani księża czy zakonnice oraz wyrazy i miejsca kultu religijnego były obsypywane wiązanka niecenzuralnych epitetów. Na prawdę ciężko mi znaleźć środowisko większych hipokrytów.

6

@tomek8756 Ale w ogóle co za pomysł, że mogłaby czegos takiego zabronić?

4

@SelloutCrowd ten długowłosy metroseksualny alvaro bije wszystkich na głowę

0

@Azi Pewnie Cię zdziwie ale nie tylko lekarze :)

0

@Azi To ja nie wiem gdzie Ty się leczysz, ostatnio zrobiłem sobie rezonans całego kręgosłupa na NFZ, czas oczekiwania 7dni wykonany w prywatnej przychodni na najnowszym sprzęcie. Pół roku temu miałem problem z jakimś wrzodem żołądka zapisałem się do lekarza jak człowiek na NFZ wybrałem sobie tez prywatna placówkę na gastroskopię czekałem 2tyg.

0

@pt9 tak, tak da do tylu że ich modele zawsze najlepiej wypadają w testach i różnych benchmarkach. No i jedna najważniejsza dla mnie sprawa, kupuje telefon używam 5 lat bez jakichkolwiek ścinek itd. Po czym sprzedaje go za jeszcze przyzwoite pieniądze zazwyczaj około 1,5k
Nie ma drugich tak wytrzymałych, niezawodnych telefonów. Mam dobre porównanie bo mój brat co roku zmienia na nowy flagowy model samsunga

2

@michal26 zgadzam się ze wszystkim oprócz faktu, że lekarze zabijają z powodu błędu w sztuce jedna osobę dziennie. Takich przypadków dziennie jest kilkanaście. Skala błędów lekarskich w Polsce jest porażająca

0

Komentarz usunięty

1

@Bykunn No No dokładnie, nie do roztrzygnięcia. Ja miałem w życiu przez rok Androida i to był najgorszy rok w życiu jeśli chodzi o telefony ;P

4

@Bykunn jeśli mówimy o wygodzie to na prawdę nie znam wygodniejszego i bardziej intuicyjnego systemu niż iOS :D

0

@Luciano99 kurczę No nie wiem co to za gry, czasem się zastanawiam czy mam się cieszyć czy martwić :D

0

@sonek soniczne szczoteczki to już przeżytek ;)

0

@Bykunn a po co ma coś takiego dodawać jak masz pierdyliard aplikacji które to oferują?

1

@draxidox No co tu dużo mówić, chłopaki którzy w szkole grali w piłkę nożna nigdy nie należeli do umysłowej elity, później(pewnie ze względu na duża ilość obowiązków) bardzo się nie rozwinęli i mamy teraz to co mamy. Ogólnie uważam, że to tez tutaj w dużej mierze leży problem polskiej piłki :D

5

@Rust_Cohle nie znam się na lapkach ale oczywiście się udzielę wg. mnie za 3k nie da się kupić laptopa do grania i być zadowolonym. Ale tak jak zwróciłem uwagę nie mam pojęcia co mowie

3

@arasz1819 biały kolor, obojętnie gdzie ale jest po prostu wkur****cy :)

1

@FCB_dimiC Ja wczoraj ściągałem siedzącego na skraju drogi pijanego człowieka, kilka sekund później sprzątnąłby go tir

0

@bartas97 otóż to, jest to forum dyskusyjne na stronie poświęconej tematyce drużyny FC Barcelona czego tutaj nie rozumiecie?. Dlatego spamowanie ciekawostkami o realu w sposób oczywisty u wielu osób tutaj budzi złość i niesmak.

0

@FcPortoFan1999 NHL jest młoda organizacja?

0

@bartas97 To Tobie mogę zalecić spokój oraz czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem po co mowa o pomijaniu czegoś co mnie nie interesuje, to tak jakby ktoś kogos obrażał i mówił, że może nie słuchać jeśli mu to przeszkadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?