MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney LeMans to można włączyć jutro koło 12:00
0
@KondiCules Zamiast mieć jaja i pójść po Kimmicha
1
@Comentateiro zobaczysz, że temat powrotu będzie grzany nadal
0
@Miszak Polaczku, Ty się lepiej zapoznaj z programem i ideologia partii z której są Ci posłowie a potem zestaw to z tym, że zarabiają na wynajmowaniu mieszkań. Deb**u.
1
@RosjaninBut od wczoraj jesteś na tym forum? Taki klimat
0
@Nieznajomy podaj mi proszę gdzie mogę sprawdzić jakość powietrza w polskich wsiach, jakoś dotychczas się z tym nie spotkałem
7
@Maciej1078 Nie ma w farmakologii substancji takiej jak klonazepan.
Klonazepam owszem
6
@KlonaZepan Co to jest klonazepan?
0
@Nieznajomy Przyzwyczajenie nie zmieni faktu, że permanentny hałas ma dla zdrowia zły wpływ. Co masz na myśli mówiąc o gorszej jakości powietrza na wsi aniżeli w mieście? Badales powietrze którym oddychasz na wsi i porównałeś to do tego miejskiego? Czy po prostu powietrze na wsi śmierdzi Ci dymem z kominów i na tej podstawie stwierdzasz coś na temat jakości?
0
Wy mówicie, że za rok saga znowu się zacznie a wg. Mnie to już w zimowym okienku będzie temat wypożyczenia
1
@Kazragore Nie jest to żadna kwestia przyzwyczajenia. Życie w takim huku jest najzwyczajniej w świecie nie zdrowe już pomijam smog
0
@bartas97 właśnie, że zupełnie nie zrozumiały z takie pieniądze, chyba tylko dla Borussi. Przypominam, że 150 za Hazarda tez było zrozumiałe
0
@michal26 Oczywiście, że się usunie. Wystarczy napisać do google
0
@michal26 opinie na Google są kupione bardzo czesto
9
@molibden mówi się od dawna i jest to bzdura
0
@DaPidejpi z ciekawość, czego dotyczyła dyskusja?
1
@Munio Otóż to, krew mnie zalewa na to co teraz jest tworzone i nazywane hip-hopem, to nie jest ten gatunek, to jest jakiś ściek ktoś pomylił kategorie.
0
@Memtzen07 Co nie? Stowarzyszenie Nigdy Więcej ostatnio dało pięknie temu wyraz, jak to każdy może mieć własne poglądy
1
@Comfortable_ Ale dlaczego porównujesz poważnego rapera który tworzył scenę hip hop w Polsce do jakiegoś januszka maty który raz, że nie robi rapu a dwa to co robi jest żałosne.
0
@MesQueUnClub_87 na jakiej podstawie podejrzewasz, że mogę nie rozumieć co znaczy być cynicznym?
0
@Amigo_Blanco Mnie po prostu obrzydza hipokryzja i cynizm.
0
@Amigo_Blanco Ale nie, ludzie którzy wczoraj maszerowali sobie po wwa(pomijam, że większość w sumie nie wie po co) uważają się za elitę conajmniej ta intelektualna co niejednokrotnie podkreślają. Wczoraj nie było widać elit a dno, dlatego jest to smutne. Kiedyś myślałem, że największe prostaki mieszkają na wsiach(z racji zawodu często rozmawiam z prostymi rolnikami) jednak od jakiegoś czasu patrząc na Polska opozycje muszę przyznać, że Ci prości ludzi z prowincji są chyba na tym samym poziomie co elity z dużych miast.
1
@Amigo_Blanco niecenzuralne slowa sa argumentem ludzi prostych, żeby nie powiedzieć głupich. Jeśli jedyne co potrafi wydusić z siebie opozycja to coś tak prymitywnego to należy się zastanowić czy my w Polsce mamy problem z żałosnym rządem czy może jednak z bezgranicznie głupia opozycja
0
@gumaz Nigdy w życiu, powiem więcej nigdy się w nocy nie budziłem(wiadomo oprócz stanów chorobowych) ale tak na codzień jak usnę tak przesypiam tyle godzin ile chce, śpię jak zabity można by mnie było wynieść z domu. Całe szczęście bo z moja paranoja dotycząca demonów itp. To taki paraliż senny by mnie zabił :D
0
@VegetaPolska taki sam marny był przez cała karierę, zawodnik jednego sezonu i to dopiero wtedy gdy po prostu nie było innych do rywalizacji
0
@negreanu trzeba mu zobrazować absurd sytuacji
1
@negreanu w sumie w tej sprawie można się do Muska odezwać żeby tam posprzątał na Twitterze bo takie cyrki się dzieją w Europie przez lewactwo
2
@oZinho tak i to będąc najlepszym pracownikiem na świecie w swojej branży xD
0
@Muhitos tak podejdzie, że go sprzedadzą
3
@Ls0811 przerażajace, że tylko mały ułamek społeczeństwa zdaje sobie sprawę kto tam protestuje :/