0

@arasz1819 broń Boze nie podejrzewam cię o jakieś polityczne preferencje. Po prostu ja kompletnie z szacunku do siebie odciąłem się od mediów co polecam wszystkim :D nie tylko tych informacyjnych

0

@mrboom takim powinno się odbierać prawko bo oni nie są w stanie samodzielnie myśleć i stwarzają zagrożenie. Raz wjazd na trawnik a innym razem wymuszenie pierwszeństwa na stopie

0

@arasz1819 ale wiesz, że Ty ze swoją partia która uważasz za właściwa i ta jedyna tez wychodzisz na idiotę w oczach innych :D najlepiej mieć wyje***e w jakiekolwiek wiadomości, ja id czasu pandemii kompletnie odciąłem się od świata mediów polityki etc i to mnie uzdrowiło, polecam

2

@RomanHoffer Mam premium od kiedy tylko weszło, nie rozumiem jak ludzie mogą się tak męczyć dla oszczędności 20pln

0

@SteuerFreiMoney Nie wiem po co mi opisujesz historie swego życia, na prawdę mało mnie obchodzi czym gdzie i jak jeździsz. Jeśli starasz się zrobić na kimś wrażenie w 12 letnim aucie to gratuluje.
I to jeszcze kaudi.

3

@MesQueUnClub96 Ale przecież oni już zamknęli przed nim drzwi na zawsze, stracił szanse życia i takie tam xD

3

@FCB_dimiC i właśnie tacy potem kończą na drzewach, doceńmy selekcje naturalna i pozwólmy działać :)

0

@fanRealuAlespoko Najpierw mnie zniszcz jakimś argumentem, a potem się zastanawiaj co zrobię :)
Ja tylko spokojnie tak jak Ty, wyraziłem zdanie na temat tego co mnie wkurza. To Ty sir unosisz i szukasz aferki.

0

@fanRealuAlespoko ocenisz ludzi i to czy są normalni czy nie, po tym czy maja poglądy zbieżne z Twoimi? Mocne.

1

@fanRealuAlespoko A mnie denerwują fani odwiecznego rywala przesiadujący na na forum kibiców Barcy, byłbyś tak miły i wraz z kolegami przestał mnie wnerwiać? :)

1

@Comentateiro strach pomyśleć co będzie jak osiągnie 12 w skali Beauforta

2

@Gracek10 alez to będzie piękna historia :)

0

@DawidekFCB żebyś wiedział ze tylko czekać

2

@msmsms Ok, tylko z przodu deska

1

@Bykunn skoro była transplciowa to kwestie zdrowia psychicznego chyba mamy jasna i klarowna

15

@Kondziubarca Słowo „alternatywa” i jego zrozumienie jest tutaj kluczowe

0

@VegetaPolska zapewniam Cię ze realowi nie kibicuje nawet jeśli to byłaby ostatnia hiszpańska drużyna na świecie :D

15

@mrboom kowal akurat jest spoko, bo to antimadritista z krwi i kosci

1

@AmigoBlancos @fanRealuAlespoko a może idźcie na swoją stronę sobie podyskutować :)?

0

@verdant Czyli zwolennicy PO i lewactwa zaczynaja masowa obstrukcję a konfa zaczyna spijać śmietankę xD może być ciekawie po wyborach xD

1

@Rust_Cohle nie było mnie pare dni tutaj, czy ludzie zaczęli się kłócić pod wpływem sondaży i wyniku konfederacji? :D

0

@Azi jesteś wyjątkiem potwierdzającym regule ;)

1

@damiano996 No wiec na kogo?

3

@Azi Można tez odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że tylko ślepi wyznawcy PO i PiS widza w konfederacji partie o prorosyjskich poglądach

0

@tomek8756 a nie wiem co tam mówią w TVP czy w TVN od 15 lat nie odkładam TV a od kilku lat nie słucham także radia wiec są to moje własne opinie o tym co Ci ludzie robią i jakie decyzje podejmują

0

Komentarz usunięty

0

@RomanHoffer to może po prostu zmień prace?

2

@damiano996 A Ty w takim razie na jaka partie zagłosujesz?

0

@bartas97 No właśnie nie bo to jest antyfutbol i liczenie na farta. Nie można tak grać

1

@Adran360 jeden z nielicznych z pojęciem o tym co mówi znawców Bundesligi tez dobrze wyjaśnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?