MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 broń Boze nie podejrzewam cię o jakieś polityczne preferencje. Po prostu ja kompletnie z szacunku do siebie odciąłem się od mediów co polecam wszystkim :D nie tylko tych informacyjnych
0
@mrboom takim powinno się odbierać prawko bo oni nie są w stanie samodzielnie myśleć i stwarzają zagrożenie. Raz wjazd na trawnik a innym razem wymuszenie pierwszeństwa na stopie
0
@arasz1819 ale wiesz, że Ty ze swoją partia która uważasz za właściwa i ta jedyna tez wychodzisz na idiotę w oczach innych :D najlepiej mieć wyje***e w jakiekolwiek wiadomości, ja id czasu pandemii kompletnie odciąłem się od świata mediów polityki etc i to mnie uzdrowiło, polecam
2
@RomanHoffer Mam premium od kiedy tylko weszło, nie rozumiem jak ludzie mogą się tak męczyć dla oszczędności 20pln
0
@SteuerFreiMoney Nie wiem po co mi opisujesz historie swego życia, na prawdę mało mnie obchodzi czym gdzie i jak jeździsz. Jeśli starasz się zrobić na kimś wrażenie w 12 letnim aucie to gratuluje.
I to jeszcze kaudi.
3
@MesQueUnClub96 Ale przecież oni już zamknęli przed nim drzwi na zawsze, stracił szanse życia i takie tam xD
3
@FCB_dimiC i właśnie tacy potem kończą na drzewach, doceńmy selekcje naturalna i pozwólmy działać :)
0
@fanRealuAlespoko Najpierw mnie zniszcz jakimś argumentem, a potem się zastanawiaj co zrobię :)
Ja tylko spokojnie tak jak Ty, wyraziłem zdanie na temat tego co mnie wkurza. To Ty sir unosisz i szukasz aferki.
0
@fanRealuAlespoko ocenisz ludzi i to czy są normalni czy nie, po tym czy maja poglądy zbieżne z Twoimi? Mocne.
1
@fanRealuAlespoko A mnie denerwują fani odwiecznego rywala przesiadujący na na forum kibiców Barcy, byłbyś tak miły i wraz z kolegami przestał mnie wnerwiać? :)
1
@Comentateiro strach pomyśleć co będzie jak osiągnie 12 w skali Beauforta
2
@Gracek10 alez to będzie piękna historia :)
0
@DawidekFCB żebyś wiedział ze tylko czekać
2
@msmsms Ok, tylko z przodu deska
1
@Bykunn skoro była transplciowa to kwestie zdrowia psychicznego chyba mamy jasna i klarowna
15
@Kondziubarca Słowo „alternatywa” i jego zrozumienie jest tutaj kluczowe
0
@VegetaPolska zapewniam Cię ze realowi nie kibicuje nawet jeśli to byłaby ostatnia hiszpańska drużyna na świecie :D
15
@mrboom kowal akurat jest spoko, bo to antimadritista z krwi i kosci
1
@AmigoBlancos @fanRealuAlespoko a może idźcie na swoją stronę sobie podyskutować :)?
0
@verdant Czyli zwolennicy PO i lewactwa zaczynaja masowa obstrukcję a konfa zaczyna spijać śmietankę xD może być ciekawie po wyborach xD
1
@Rust_Cohle nie było mnie pare dni tutaj, czy ludzie zaczęli się kłócić pod wpływem sondaży i wyniku konfederacji? :D
0
@Azi jesteś wyjątkiem potwierdzającym regule ;)
1
@damiano996 No wiec na kogo?
3
@Azi Można tez odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że tylko ślepi wyznawcy PO i PiS widza w konfederacji partie o prorosyjskich poglądach
0
@tomek8756 a nie wiem co tam mówią w TVP czy w TVN od 15 lat nie odkładam TV a od kilku lat nie słucham także radia wiec są to moje własne opinie o tym co Ci ludzie robią i jakie decyzje podejmują
0
Komentarz usunięty
0
@RomanHoffer to może po prostu zmień prace?
2
@damiano996 A Ty w takim razie na jaka partie zagłosujesz?
0
@bartas97 No właśnie nie bo to jest antyfutbol i liczenie na farta. Nie można tak grać
1
@Adran360 jeden z nielicznych z pojęciem o tym co mówi znawców Bundesligi tez dobrze wyjaśnia