0

@adukla A widzisz może numery na następne losowanie totolotka?

8

@Emhyr Musisz się nauczyć, że dzieciaki z Polski siedzące na la rambla maja większe pojęcie o finansach klubu, polityce transferowej oraz atmosferze w klubie niż ludzie rzeczywiście w tym klubie pracujący. Wiec przywyknąć trzeba do tych idiotycznych komentarzy i dla własnego spokoju je olewać :)

0

@norbo80 gdyby Mbappe nie odszedł do realu to byłoby to chyba piękniejsze od 0:5 i wszystkich ich porażek razem wziętych :D

0

@Woland10 i żywią się szczątkowymi informacjami o tych zawodnikach jakie płyną od dziennikarzyvz Hiszpanii traktując je za pewnik. A spróbuj mieć inne zdanie to zostaniesz nazwany głupkiem

0

@Szakalaka12369 czyli jesteś rolnikiem i kierowca tira, dlatego masz na podwórku zbiornik do hurtowego zakupu paliw. Ale uzywasz paliwa tylko na dojazdy do pracy.
Wir tankowania, dobrze powiedziane dla niektórych takie akcje jak ostatnio na stacjach to sport narodowy, po prostu to lubicie ;)

1

@Zoker Co więcej przez ten owczy pęd ludzie którzy na prawdę potrzebują paliwa do pracy(np. Ja jako lekarz terenowy) byli uziemieni i nie mogli jak ludzie zatankować bo kolejki na stacji sięgały kiju godzin. Ludzi stali kilka godzin tylko po to by zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

0

@Szakalaka12369 Jeśli jesteś kierowca Tira który sam musi zadbać o swoje paliwo to chyba jednak jesteś przedsiębiorca. Co więcej wydaje mi się ze osoby które maja 2300litrowy zbiornik pod domek zamiast jeździć tankować na stacje po prostu dzwonią po transport paliwa z rynku hurtowego :)

Widziałem do czego ludzie tankowali benzynę wiec nie musze mieć lepszej wiedzy na ten temat aby stwierdzić ze to musza być idioci robiąc takie rzeczy.


0

@NsKi zakazali lać do innych pojemników bo idioci ładowali 1000 l mausery na przyczepki jednoosiowe i tak wozili paliwo. Dobrze ze nie doszło do żadnej tragedii.
Paliwa na stacjach brakowało bo nagle ludzie którzy używają samochodu raz w tygodniu do pojechania do kościoła zapragnęli mieć pełne baki, w jednej chwili na stacje rzuciły się osoby które normalnie ze swoim tankowaniem rozłożeni są w czasie.

1

@Zoker Należysz do wąskiej grupy osób która używa mózgu :D

1

@jeyx77x Wow, gratulacje zaoszczędziłeś 100pln na baku paliwa który wypalisz w dwa dni. Na prawdę gratuluje. Już lepiej byś zrobił gdyby czas poświęcony na stanie w kolejce po prostu byłby przepracowany.

1

@Szakalaka12369 Jeżeli kupiłeś 2tys litrów paliwa i nie jesteś przedsiębiorca to musiałeś to nalewać do jakichś nieprzystosowanych do tego beczek co świadczy o Twojej skrajnej głupocie i nieopowiedzialnosci. Nic więcej :)

0

@paweldunajecfcb Nie mieli żadnej racji, nic in to nie dało oprócz sztucznego przyspieszenia wzrostu cen i braku możliwości zatankowania jak normalny człowiek.

1

@osa91 Nie, nie da się prostować rzek, stawiać zbiorników zaporowych i elektrowni na nich z minimalna szkoda dla środowiska. To są ogromne, często nieodwracalne zmiany w całych ekosystemach.
Koszty utrzymania elektrowni wodnej czy wiatrowej się nieporównywalnie większe aniżeli węglowej nie mówiąc już o atomowej.
Gaz, to ze gaz jest czysty i spala się w bezdymnym płomieniu to nie znaczy ze jest ekologiczny. To ze spalania gazu powstaje największa ilość CO2 uwalnianego do atmosfery.

Widzę ze chyba naczytałeś się i to bez zrozumienia tematu zbyt wiele lewicowych opracowań na temat odnawialnych źródeł energii.

1

@osa91 regulowanie rzek i susza która jest tym spowodowana uważasz za lepsze rozwiązanie? Wiatraki które są awaryjne i zbyt mało wydajne?
Energia z atomu to nie jest półśrodek tylko gotowe rozwiązanie.

1

@osa91 przez 50 lat Polska wyprodukowalaby kilkanaście ton tych odpadów.
Co do wód gruntowych chyba nie zdajesz sobie sprawy ze wodze czerpiemy ze źródeł powierzchniowych a nie tych powyżej 1500metrow.

5

@osa91 Nie będziesz chodził po radioaktywnej ziemi. Widzę ze nie masz pojęcia na temat zabezpieczenia radioaktywnych odpadów. Co więcej nawet jeśli doszłoby do rozszczelnienia to 1500 metrów pod ziemia może sobie wyciekać, nie zagrozi to ludzkości.

4

@osa91 zakopiesz odpady głęboko pod ziemia tak jak czynią to Skandynawowie

0

@Xwowrak co się dzieje w żyrzynie, mieszkam obok w Puławach i nic nie wiem.

0

@Persyfl Kody są niepotrzebne, można wykorzystać same głowice.

0

@Kondziubarca A może dlatego ze to najsilniejsze państwa sojuszu NATO ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@MesQueUnClub96 Janusze którzy tankowali do mauzerow 1000l ON to nadal janusze a w dodatku debile którzy przyczynili się do nagłego wzrostu cen. Dodatkowo 1000l to nie jest żadna rezerwa strategiczna. Pomijam już fakt ze trzeba być skończonym ignorantem żeby wozić w nieprzystosowanych do tego zbiornikach po 1000l paliwa. Tak, takie rzeczy potrafi tylko polski Janusz.

1

@Medium młody tam aż za głowę się złapał xD

0

@Pustelnik Ja na jego miejscu bym został i to nie ze względu na hajs tylko możliwość gry z Leo.

0

@Amok97 od przyszłego sezonu

0

@slayer No właśnie to jest chyba lekka przesada żeby za coś takiego człowiekowi kończyć karierę.

0

@msmsms To Ty chyba historii nie znasz jeśli uważasz ze dla rosjan poslanie takiej ilości ludzi na smierć to dużo. Już samo to ze na pierwszy ogień poszli 20 letni poborowi jako mięso armatnie już o czymś świadczy.

1

@Sulimo szczególnie te prawdziwe z koniny

2

@michal26 Otoz to, to samo powinno stać się z Niemcami po II WŚ. Zostawiać wolne miasto Berlin a resztę podzielić między kraje Europy

11

Czułbym się spokojniej gdyby prezydentem USA w tym czasie był pan Trump.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?