0

@Janiama To, że któraś z tych nierozstawionych zawodniczek jest nieco niżej w rankingu nie oznacza tego, że nie potrafi grać w tenis. Każda zawodniczka z top 100 rankingu może wygrać z każda i nie ma w tym nic niezwykłego. W dodatku Kalinina czy Anisimova to nie są mało znane nazwiska.

1

@TheNekro94 Okej, w takim razie dane ze stacji IMGW są błędne ;) Ile to się człowiek może nauczyć na La rambla

2

@Rust_Cohle w słońcu myśle spokojnie było grubo ponad 30, zostaw termometr na słońcu w południe i przekonaj się sam

1

@Kgorecki2500 Ja kiedy myśle o kosmosie to zawsze zacinam się kiedy zdaje sobie sprawę, że wszechświat, galaktyki, nawet czarne dziury czy wielki wybuch to wszystko jestem w stanie sobie wyobrazić, poukładać choć, trochę po swojemu rozumieć, ale co kiedy pomyślimy o tym, że przecież ten nieskończony wszechświat rozszerza się w jakiejś innej jeszcze większej przestrzeni, przecież ta materia do wielkiego wybuchu musiała być „gdzieś” No ale gdzie, skąd? Z czego i gdzie powstały składniki naszego wszechświatu? To jest coś co mnie na prawdę przerasta

0

@Persyfl Ok, Ok wiec zaraz zadam to pytanie w oddzielnym wpisie jeśli uważasz, że tu nie możesz udzielić mi odpowiedzi :)

0

@Sztosik biorąc pod uwagę ze ponad 60% lpg importujemy z Rosji to nie byłbym taki pewny :)

2

@Persyfl Ja wiem o co chodziło, nie jestem głupi. To Ty nie rozumiesz prosto zadanego pytania, doszukując się w nim drugiego dna. Rozumiem, że tradycyjnie odpowiedzi się nie doczekam?

3

@Persyfl Jak to nie na temat. Mówiłeś o odbieraniu immunitetów a wiec skorzystałem z sytuacji i zapytałem czy nie oburzyło Cię odebranie immunitetu Nitrasowi ale widzę, że za dużo wymagam.

2

@Persyfl Ale ja Ci tylko zadałem pytanie. Wystarczy odpowiedzieć.

0

@Persyfl A odebranie immunitetu Nitrasowi już Cię nie oburza?

0

@barcelonaLM Nie rozumiem dlaczego z publicznych pieniędzy maja być wspierani lekkomyślni ludzie którzy zapragnęli mieć mieszkania na które ich nie stać zaciągając kredyt na 40lat. Ci ludzie powinni dla przykładu zbankrutować. Może to by przyszłe pokolenia czego nauczyło.

5

@Barca1922 oby :)

0

@Bykunn Nie wiem co maja rankingi wydajności do rzeczywistości ale kaZdy kto zajmuje się profesjonalnie tematem przyzna mi racje. Szczególnie aparat w 13pro jest lepszy

2

@kamar24 Tez mam 11 pro i oczywiście to najlepszy telefon w swoim roczniku jednak iPhone 13 pro różni się i to sporo. Nie zmienia to jednak faktu ze 11 pro nadal zjada aktualnie wychodzące androidy.
Nie warto inwestować w 13 pro jeśli nie masz jakichś konkretnych wymagań

1

@mrboom Ludzie powinni wcześniej pomyśleć i nie pchać się do tych kopalni. Górnicy to w ogóle patologiczne środowisko. Najpierw wpychają do tych kopalni całe swoje rodziny bo maja dobre pieniądze 13,14-stki a potem gdy dochodzi do tragedii to nagle płacz jak to młodzi ludzie zginęli. Te kopalnie dawno powinny zostać zamknięte ale niestety żyjemy w kraju gdzie gdy tylko padnie taka propozycja to górnicy jadą do Warszawy palić opony a politycy chowają ogon pod siebie. Patologia.

0

@takisobiektos ruchem bym tego nie nazwal

40

@macio_944 owszem jest :D

0

@Worny Swoją drogą, może Mbappe coś wie na temat sprzedaży i potencjalnych nowych właścicieli dlatego pojawiła sie informacja o jego watpliwościach co do przejścia do Madrytu

1

@tristan87 Filar może nie, ale mimo wszystko komuś kto poświęca cała młodość na trening by reprezentować nasz kraj należy się odrobina szacunku bez tych prześmiewczych dopowiedzen ;)

8

@MrCule_X Zabraniasz komuś wyrażać własne zdanie a dodatkowo nazywasz go pejoratywnie „orłem intelektu”. I kto tu się nie potrafi zachować?

1

@AlwaysBlaugrana A ja mam własne, nikt mi go nie kupił nie odziedziczyłem tylko po prostu kupiłem. Nie wszyscy musza brać kredyty na mieszkania. I tak ja się trochę śmieje z ludzi którzy zaciągają kredyt na 40 lat mimo, że często nie stać ich na jego spłatę. Zero logicznego myślenia. Dlaczego u nas każdy musi mieć własny dom/mieszkanie. Jeśli nie stać kogoś na kupno to powinien wynajmować,?ponieważ wtedy nie ryzykują w sytuacji takiej jak obecna.

1

@Piernik 2 lata już czekają jak psy

0

@PaPo Brother 1610we jedyna drukarka jakiej zakup ma sens, powyżej budżetu ale ma wszystko, jest laserowa, ma skaner a zamiennik tonera kosztuje 15pln.
Jedyne czego jej brak to automatyczny druk dwustronny ale to już inna polka.
Na 1610we przedrukowalem jakies 150tys stron i działa bez zarzutu

0

@ranger3120 Ja nawet nie byłem chory, nikt z mojej rodziny również :D

2

@Szakalaka12369 a masz wystarczająco duży salon na 75” ? Większość ludzi kupuje za duże tv w stosunku do wielkości pomieszczenia

0

@Disconnect Niekoniecznie od razu, możesz mieć to w środkach zablokowanych poczekaj do 12-13. Upewnij się tez ze masz kartę debetowa bo nie każda karta można płacić

2

@GeneralXavi wystarczy wzbić w powietrze kurz z pewnych obszarów tego terenu aby się nabawić choroby popromiennej

0

@Persyfl Nie ośmieszaj się ;)

0

@Abominacja Widzę, że nie przeczytałeś nawet artykułu który podrzucilem.
Coraz więcej ludzi śmieje się z poprawności wciskanej na sile we wszystkie sfery życia i netlix tez zaczyna na tym tracić.

0

@Persyfl Doskonale rozumiem to co piszesz. Nie staraj się robić z kogoś idioty na sile bo sam na niego wychodzisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?