MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Antimadridista_WR Bo wiele użytkowników tej strony nie bardzo zna historie i to dlaczego Barca i real się nienawidzą. Pique by im to wyjaśnił szybciutko.
Prawdziwy kibic Barcelony jest antimadritista.
Visca el Barca y Visca Catalunya
1
@Przemek2323 Nie popieram tego rzadu jednak nie można pomijać tego ze ceny paliw rosną ze względu na wzrosty na światowym rynku paliw, tak jak wspomniałeś.
2
@endriuuu2 Otoz to, wtedy z Lecha się naśmiewano. Zajebista hipokryzja.
0
@derlysy1979 A ja odpalam stream i mam za darmo. Jednak to nie jest największa zaletą, jest nią brak polskiego komentarza :)
0
@kamilo0066 Cóż za porównanie :)
Jest pewna różnica między żartem/groźbami skierowanymi w kierunku drugiego człowieka, a wyciekaniem się na bogu ducha winne zwierze które zachowuje się tak tylko przez zle jego wychowanie.
Nie uważasz?
0
@Huck Jestem lekarzem wet. Widziałem w życiu wiele i słyszałem wiele żartów nt. traktowania zwierząt które okazywały się być niestety prawda.
Jeśli uważasz, że nie śmianie się „żartu” o skopaniu psa nazywasz kijem w dupie to gratuluje poczucia humoru.
Pozdrawiam.
0
@Huck A czy ja mówię coś o biciu? Nie, mówię tylko, że wkurzanie się na niewinne zwierze które nie jest niczemu winne jest niepoważne.
To Ty zluzuj majty.
1
@ranger3120 Może lepiej wziąć się za wychowanie psa a nie wkurzać się na niewinne zwierze?
0
@Persyfl Mnie też starasz się obrazić?
0
@macio_944 Wiem, że to zależy od piwa. Nie zmienia to faktu, że prawdziwe jest stwierdzenie jakoby zimne/schłodzone piwo smakowało lepiej. A to czy schładzamy je do 14-10-8 czy 5 stopni nie ma w tym momencie znaczenia.
2
@Persyfl A gdzie @GeneralXavi napisal ze pije tak zimne piwo jak Tyskie czy Zywiec. On napisał tylko, że zimne piwo smakuje lepiej co jest prawda. Ale i tak musiałeś powiedzieć ze pije kiepskie piwa mimo ze nie masz pojęcia o tym co pije.
1
@Persyfl większość piw podaje się schłodzone.
0
@Przemek2323 No właśnie, a mówisz ze bez sensu jechać. Skoro do Austrii jedzie się tyle samo co do Zakopanego to gdzie tu logika :D
0
@Przemek2323 A tak z ciekawości, ile h jechałeś z Zakopanego do wwa wczoraj?
1
@Przemek2323 To bzdura, w Alpach są lepsze warunki to nauki jazdy niż w Polsce.
7
@pax Grupa badawcza 149 osób, równie dobrze mogli rzucić moneta przy podawaniu wyników xD
0
@DaPidejpi I dlatego tak jak ja dziś bierzesz 20szt. Za 20 pln :)
0
@Arkadio90 Niczego Ci nie zarzucam bo jak sam wspomniałeś nie znam Cię wiec ciężko byłoby mi coś zarzucać. Odniosłem się do komentarza gdzie broniłeś takiego postępowania i uzasadniłeś to w irracjonalny sposób.
1
@kamilo0066 Przez takich ludzi PiS rządzi nadal w tym kraju, oni są niezdolni do odebrania władzy nawet PiS-owi.
1
@Arkadio90 Żona jest stratna bo ma głupiego męża. Nie istnieje coś takiego jak „ten jeden raz” przez takich jak Ty na drogach giną ludzie.
0
@cris2706 to i tak jest za mało, powinna być za to publiczna chłosta.
83
@Comentateiro Ja myśle ze najpierw trzeba Tobie odebrać możliwość udzielania się na forum i prowokowania ludzi. Zgłoszone.
1
@Azacca oczywiście zmiany na rynku pomijasz ?
1
@Tridente2015 i w reprezentacji Hiszpanii
0
@dafik85 Jesli wciągający to tak jak kolega @Fiel Contratiempo i mind fuck na koncu
0
@dafik85 Most szpiegów
0
@AbelKabel Jestem z wykształcenia lekarzem. Szczepionka nie niweluje powikłań, szczepionka zwiększa odporność co przekłada się tylko i wyłącznie na lżejszy przebieg(i tak lekkiego dla większości populacji wirusa). Nie zmienia to szansy na zachorowanie i nie ma wpływu na powikłania które i tak sam proces zapalny po sobie pozostawia(podejrzewam ze stad większa ilość omdleń i zawałów w świecie sportu)
1
@AbelKabel Zaszczepiony tez zachorujesz i jesteś narażony na powikłania. Każdy przechoruje. Szczepienie się młodych, silnych ludzi to głupota. Szczepić powinnismy ludzi którzy w grupach ryzyka oraz seniorów.
9
@ranger3120 Szara, nieśmiała myszka. To właściwie wszystko skalda się już w całość. Czyń swoją powinność :D
5
@ranger3120 Jeszcze ma ;) Sam studiując często korzystałem z pomocy uprzejmych koleżanek i dopiero koło 3 roku dotarło do mnie po co one to robią, hehe :)
P.S. Potem sam zacząłem chetnie oferować pomoc xD