0

@Senstin Sila rzeczy tak jak było przed wprowadzeniem VAR

0

@Senstin Ja to wiem, mimo wszystko nie rozumiem dlaczego na VAR wrzuca sie sytuacje sprzed kilku sekund, przed erą VAR sędzia w życiu by nie zagwizdał spalonego Gaviemu, akcja poszła by dalej. Teraz mamy VAR i nagle cofamy się aż o tyle. Na VAR powinna być sprawdzana tylko akcja bramkowa wtedy by to też nie trwało tyle co teraz, było by płynnie i przyjemnie.

4

Skoro spalony był dużo wcześniej dlaczego gra nie została natychmiast przerwana?
Spalony znaleziony na siłe

0

@Nazio87 Pulaoksymetr sie nawet przydaje bo będziesz wcześniej wiedział ze się dusisz a nie dopiero jak nie będziesz mógł złapać oddechu.

0

@msmsms Jest 16 krotnym mistrzem bo jeszcze dwa tytuły z BDO

1

@Colon Kocham futbol z tamtych czasów, tak czysto „boiskowo” chyba najlepszy okres w historii.

2

@Colon Zawsze się zastanawiam dlaczego skoro można zamknąć plaże przy sztormowej pogodzie dlaczego nie możemy zamykać szlaków kiedy warunki są takie że uniemożliwiają bezpieczna turystkę. Szlaki powinny być zamknięte i koniec, żeby zminimalizować ilość głupich osób które będą starały się tam pójść bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia.

0

@bartekvisca Otoz to.

1

@barcelonaLM Choć nie w całości ale rzeczywiście np. cena gazu jest spowodowana poprzez rosnące zapotrzebowanie a to mamy przez politykę klimatyczna.
Mimo wszystko groteskowo się tego słucha.

0

@Joe_Pesci Ja miesięcznie od każdego zarobionego 1000 musze oddać dodatkowe 70pln czyli mniej więcej 1000pln więcej miesięcznie podatku.

3

@Momals11 O LM to PSG może(niestety dla Leo) zapomnieć.

2

@Barca1992 Przecież medyczna marihuana już jest dostępna, sam jestem użytkownikiem mam normalnie recepty które mogę realizować w aptekach.

0

@Emhyr No to prawda, jest to trafione porównanie. To taki typowy orlikowy talent który ma zbyt wygórowane mniemanie o sobie.
Zastanawia mnie tylko kogo on zna w klubie ze nadal jest przez niego trzymany.

2

@Pawel13sz Przyrodę maja ładna, szkoda ze rządy takie a nie inne :/

2

@Hubsao Przejście do innego klubu byłoby dla niego początkiem końca.

2

@arasz1819 Oczywiście ze jest tak jak mówisz, to jest typowy chłopak który ubzdurał sobie ze będzie grał w Barcelonie i nie akceptuje tego ze jego umiejętności są niewystarczające.
Nie zamierza wychodzić ze swojej strefy komfortu.

0

@Sulimo Dziękuje za niezwykle kulturalna odpowiedź. Na to liczyłem.
Tak na marginesie to ze komuś odpowiadałeś na to pytanie nie zobowiązuje mnie żebym czytał to forum 24h/7 i śledził odpowiedzi na pytania.
Jak Ci tak cieżko to trzeba było nic nie odpowiadać.

0

@Maker0 Duplo nigdy w życiu nie pasowało do Lego :D

0

@Kitek1640 Nadal śmierdzi Niemcem ;P

0

@Oskar00 No skoro sami piłkarze United maja dość zachowania CR to chyba coś w tym jednak jest. No chyba ze wiesz lepiej co się dzieje w United niż sami zawodnicy ;)

1

@Sulimo Z jakiej bajki są te fakty?

2

@Peszko07 Ale ta inflacja 8,6 to jest za miesiąc grudzień 2021 dopiero :D

1

@maniak33333 Masz racje, ludzie za grosz nie ogarniają podstaw ekonomii i tego jak funkcjonuje klub piłkarski.

0

@Tomo1989 Jeśli chodzi o mistrzostwo to po prostu uważam, że real zacznie przegrywać na wiosnę a dogonienie ich nie będzie niemożliwe.
Odnośnie najbliższego meczu to uważam ze jesteśmy po prostu silniejsi, real aktualnie prowadzi nie dlatego, że jest tak silny tylko inne drużyny maja kryzys, forma realu nie jest tak wysoka jak wskazywałoby na to miejsce w tabeli, a my w optymalnym składzie jesteśmy po prostu silniejsi. Oczywiście jeśli każdy zagrana swoim odpowiednim poziomie bez głupich błędów które zazwyczaj nas pogrążały w tym sezonie.

0

@ArterkHD nie będzie problemu, najlepiej zrobić przelew BLIK. Ja często doładowuje ziomkowi konto na buku w zamian za inne skarby ;)

13

@Pawel13sz Mi on w ogóle nie wyglada na Niemca, bardziej Duńczyk, coś ze Skandynawii.
Prawdziwa niemiecka urodę to ma Muller, Neuer, kiedyś Schweinsteiger. Im to serio tylko dać mundur SS, karabin i mogliby grać w filmach historycznych bez charakteryzacji.

0

@ArterkHD nie ma żadnego problemu, możesz wpłacać skąd chcesz

0

@Luciano99 Bo trzeba rozróżniać tier z jakiego pochodzi wiadomość. Tamten News to był wysryw z jakiejś fun grupy PSG od redaktora No name z Norwegii.
Szejk zrobi wszystko żeby utrudnić życie Barcelonie a sam pewnie nie może przeboleć tego ze PSG nikt nadal(i oby nigdy) nie traktuje poważnie w kwestii przejścia tam.

5

@michal26 Dokładnie, postawa Novaka jest bardzo istotna dla wszystkich tych którym tli się jeszcze nadzieja na powrot do względnie normalnych czasów. Doskonale ze tak rozpoznawalne osoby zaczynaja tupać noga z prostego powodu - one są bardziej słyszalne i ich głos dzięki popularności dotrze do większej rzeszy ludzi. Oby to był zapalnik który pociągnie za sobą dalsze odważne postawy sportowców.
Co do muzułmanów to mnie zainteresowałeś, bo ciekawe jak do kwestii szczepień podchodzą świadkowie Jehowy, taks samo jak do np. transfuzji krwi?

0

@Tomo1989 Argumenty za zwycięstwem w najbliższym meczu czy ws. ligi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?