MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore No pewnie, ja tez zwycięstwa nie wymagam, nie jestem z tych którzy zwalniają trenera po jednym meczu. Na prawdę uważam, że bardzo niewiele dzieli nas aby wskoczyć na najwyższy poziom.
Wielu się może śmiać ale nie wykluczyłbym nawet walki o tytuł w tym sezonie.
0
@Ghotti podatek od dochodów w moim przypadku wzrósł o 1000pln miesięcznie :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Deviler Casus Stocha
4
@amanter Branie na poważnie newsow z obozu PSG jest chyba jeszcze bardziej naiwne niż słuchanie tych z madrytu.
15
Coś czuje ze najbliższy mecz z realem będzie przełomowy, wskażemy im miejsce w szeregu i od tego momentu drużyna zacznie się klarować. Oby tylko podejść do meczu w optymalnym składzie.
0
@Vamos_RM A kogo to obchodzi ?
6
@Arkon A tam, patrząc na to jak świętował mistrzostwo z City to potrafi być całkiem wyluzowany ;P
2
@Cwaniak4 …po burej suce. Niepotrzebnie wykropkowałeś, na nich to i tak bardzo kulturalne określenie.
13
@Arkon Guardiola, chciałbym mu podziękować za wielka Barce która stworzył.
0
@DonVincenzo No nie, właśnie nie dla każdego. Niektórzy zarabiają tyle w kilka dni jak również potrafią wydać tyle w dzień. Wiec nie, nie dla każdego to dużo.
0
@kiper09 Ale Ty nie jesteś dla niego żadnym punktem odniesienia, to co dla Ciebie znaczy dużo dla innego znaczy mało.
0
@FCB_dimiC Ale to nie znaczy ze jakiś random w internecie wie ile kto ma pieniędzy i czy mu już wystarczy.
Nie pochwalam zachowania Umtiti z romantycznego futbolowego punktu widzenia powinien zrezygnować z reszty kontraktu i powiedzieć ze robi to z miłości do klubu. Jednak jak już wrócimy ze świata marzeń na ziemie to okazuje się ze Umtiti to pracownik jak każdy inny który chce zarabiać, im więcej tym lepiej i nie nam oceniać czy ma już wystarczająco czy nie. Podpisał kontrakt i tyle.
0
@kiper09 A płacisz mu ze tak liczysz nie swoje pieniądze? :)
4
@udarpawarotam No tak, czyli podchodzisz do tego od drugiej strony. Jeśli ktoś jest niezaszczepiony a do tego ma pozycje i sile by mówić o tym na głos to trzeba go zaszufladkować jako totalnego szura i antyszczepa.
Zabawne jest tez kiedy ktoś stwierdza ze dane źródło rozpowszechnia fake News nie mając z bardzo pojęcia czy coś jest tym fejkiem rzeczywiście czy może jednak jest prawda.
1
@jeyx77x Ciekawe co to ma wspólnego
0
@Survier Wyjales mi to z ust :D
0
@FC1899Barca To jest 1500pln za 2 letni telefon w którym na dzień dobry trzeba wymienić baterie.
Ważne jest tez to jak androidy są zamulone po 2 latach użytkowania.
0
@Momals11 Nie zostaną odwołane, tu chodzi o zniewolenie społeczeństwa a to co się dzieje to dopiero preludium.
0
@FC1899Barca 3-4 lata użytkowania flagowego modelu marki? I to jest dobry wynik? Pomijam ze po tych 4 nawet 5 latach telefon jest warty 0pln.
Sytuacja wyglada zupełnie inaczej w przypadku Apple
0
@puyol_presidend5 Pomysl nad używanym 12 pro.
0
@BART97 Proponuje używać więcej „xD” staniesz się wtedy bardziej przekonujący.
1
@puyol_presidend5 Ciężko być niżej niż lewica
0
@puyol_presidend5 Wszystkie androidy po 2 latach używania nadają się do śmietnika.
Kup sobie lepiej porządny telefon od Apple i używaj go latami, a jak już Ci się znudzi to sprzedaj go za uczciwe pieniądze i kup następny.
0
@BART97 A czy Ty w życiu wszystko traktujesz dosłownie? Dla Ciebie obóz/wiezienie/prześladowanie = palenie ludzi w piecach ? Ile Ty masz lat?
1
@BART97 Smiałeś się też kiedy mowiono o obostrzeniach tylko dla niezaszczepionych? To wtedy też wydawało się Sci-Fi
1
@Hubsao Nie jest to takie proste, więc ostrzegam nie rób głupotek na przyszłość :P
W tym przypadku sąd jest po stronie niepełnoletniej. ZAWSZE
5
@xaviorek6 Ludzie którzy piszą ze jest to prywatna firma i ma do tego prawo po prostu się kompromitują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@BartqRKO Dobrze ze nie ma dostępu do telefonu bo jeszcze by kogoś mógł zarazić.