MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozumiem, co w tym dziwnego ?
3
@Kgorecki2500 Chyba ktoś sobie jaja robi xD
0
@Joe_Pesci Ja rozumiem ale on po prostu nie wymaga zadnej ochrony.
1
@Joe_Pesci Na to się nie nakleja żadnych folii.
Po prostu używaj a po paru latach wymien na nowy
3
@Kgorecki2500 Nie no, jasne. Lepiej aby decyzje podejmowali Niemcy a konsekwencje ponosili Polacy :)
0
@socha Kontrakty są po to aby je zrywac :)
Co z tego, że kontrakt jest na dwa lata jesli może być obwarowany milionem klauzul które pozwalaja go zerwać wcześniej ?
0
@Lucassito Na Alvesa też nie byłoby nas stać :)
0
@Dankhog Tak? Czytałeś jego kontrakt czy opierasz się na domysłach dziennikarzy? Jeśli masz dostęp do tych dokumentów to chętnie poczytam.
8
@Persyfl "Pluje Ci w twarz a Ty mówisz, że deszcz pada" Jeśli nie rozumiesz tej przenośni i jej znaczenia to polecam wrócić do szkoły, chyba ze nadal jej nie opuściłeś :) Pozdrawiam
1
@Dertinho Oh ależ piękne słowa !
80
Akurat odnośnie Leo to nie zdziwiłbym się gdyby w czerwcu spakował walizki i wrócił do domu.
0
@Bogan Oh no przepraszam że wypowiedziałem się w swoim imieniu a nie całej spolecznosci :D Mam za to pokutować jakoś ? No bez jaj.
Inna sprawa, że nie rozumiem tutaj aktywności kibiców realu. Maja swoje miejsce do flexowania sie swoim klubem, prezydentem, stadionem, nowym Neymarem etc.
0
@Rust_Cohle Nie rozumiesz prostego pytania które zadałem @baartekk97 ?
25
@Persyfl Dobra ja wracam do obowiązków bo dyskusja z Toba jest bezcelowa.
Ja Ci pluje w twarz a Ty i tak bedziesz mówił że deszcz pada. A za nazwanie mnie rasistą mogę Ci założyć sprawę więc uważałbym z tymi opiniami :)
0
@Rust_Cohle
to chyba do śmietankowego kolegi :)
1
@Rick Może wreszcie do lewackiego pomiotu dotrze jak wiele szkody robią nam i sobie samym..
0
@FafitFCB obyśmy go sprzedali nawet za worek ziemniaków
12
@Pablo481 kolega @Persyfl ogólnie niewiele rozróżnia tylko zastanawia mnie czy robi to bo kocha trollować czy na prawdę jest taki bezgranicznie głupiutki :)
8
@Persyfl ad.1 Oczywiście, każdy może złamać prawo ale nie znaczy to ze łamie je SG która działa tak jak powinna w każdym kraju.
ad.2 Słynna 30 z Usnarza nie miała pozwolenia na wjazd na terytorium UE - znowu przeinaczasz fakty.
ad3. Push-backi sa nielegalne i co trzeba podkreslić realizujemy je przy wszechobecnym wsparciu UE.
ad4. Uwaga nie była głupia, głupi jest ktoś kto nie rozumie co to granica państwa tego że wymagane jest posiadanie wizy by na terytorium danego kraju wjechac.
Jaki uchodźca ? Jaka smierć we własnym kraju ? Znowu przeinaczasz fakty - TO NIE SĄ UCHODZCY WOJENNI. To imigranci ekonomiczni którzy zapragnęli żyć w Niemczech tak jak ich braciszkowie.
0
@baartekk97 Mam istotne pytanie. Co mnie to do obchodzi ?
1
@amanter Jako że odnosi się to do realu to warto zacytować całość "mają rozmach skur**syny"
0
@Tollusiek NA prawdę ?! Uważasz że w wieku 38 lat stracił juz tyle sił ze nie jest w stanie dokopać piłki na trybuny ? Byłes w ogóle kiedys na CN i wiesz jaka jest odległość z boiska na drugą trybune ?
11
@Persyfl ad.ad1 To Ty sugerujesz, że polskie służby łamią prawo bez podania przykładów i dowodów.
ad.ad2 Podaj przykład kiedy ludzie którzy w legalny sposób, posiadający wymagane dokumenty nie zostali wpuszczeni na teren UE.
ad.ad3 Podaj przykłady i dowody.
ad.ad4 Jeśli "LOL" to wszystko co potrafisz odpisać na konstruktywny przytoczony przeze mnie fakt to chyba nie mamy o czym dyskutować.
0
@kamilop W sumie to za co go uwielbiasz ?
0
@daniel32778 Problem w tym że ludzie nie maja wyboru szczepić się czy nie, predzej czy później każdy w taki czy inny sposob zostanie do tego zmuszony.
0
@Lucassito życie to nie Fifa
16
@Persyfl 1. Polskie służby graniczne łamią prawo broniąc terytorium swojego kraju na jego terytorium. Brawo dla Ciebie.
2. Ludzie Ci w sposób nielegalny chcą wkroczyć na terytorium UE.
3. Kto jeszcze łamie prawo oprócz imigrantów chcących wtargnąć na terytorium RP ?
4. Jesli imigranci chcieliby w pełni legalnie wjechać na terytorium polski nie byłoby z tym żadnego problemu, potrzebują tylko wizy.
Idąc Twoim tokiem rozumowania Polak przed wycofaniem wiz do USA też mógł bez takiego dokumentu zgodnie z prawem wjechać na terytorium US ?
34
@Persyfl Chwila chwila, kto tutaj łamie prawo ? Polacy broniąc swoich granic przed nielegalnymi imigrantami chcącymi siłowo wedrzeć się na teren RP czy imigranci którzy atakują polskich funkcjonariuszy i naruszają granice państwa ? Chyba coś Ci się pomyliło.
1
@Barca1992 Na szczęście faszystowska ustawa niedzielskiego pozwalająca pracodawcy sprawdzać czy pracownicy są zaszczepieni została zablokowana :)
2
@tomek8756 Polemizowalbym czy Polska rocznica wypada w marcu. Ja np. miałem wszystkie objawy późniejszego słynnego covida pod koniec stycznia 2020r. :)