1

@Sulimo Na Perełke zawsze jest odpowiednia pora :)

0

@Pawelec7 Miele. tylko i wylacznie

1

@DonMatteo901 Zdecydowanie w wiekszosci są to umiejetnosci, sam grałem troche w golfa i jest to wbrew pozorom baardzo trudny sport

1

@Przemek2323 Ale to są dzieciaki, wyrosną z tego ;)

0

@POLAK12345 Jakie drużyny by sobie poradziły ? To są dwie zupełnie inne ligi a Pochetino mówi to co narzuca mu katarska narracja

0

@kazbychu Tak jest, zarówno Pan Rafał jak i Pan Robert :)

2

@TheNekro94 Ogolnie życie w mieście jest posrane i nie wiem po co ludzie sobie to robią :D

1

@agrad0 Nie mówię ze pójdą w górę, właśnie może być długo oczekiwana odwilż na rynku np. Stali

0

@agrad0 Ceny dopiero teraz oszaleją, szykuje się kryzys na miarę tego który wykręcili Lehman brothers

0

@Kgorecki2500 No może tak, ale na dana chwile nie ma zadnych przesłanek ze pomocy potrzebujemy, na prawdę nasze służby są w stanie obronić kraj przed stadem imigrantów kwestia otwarta pozostaje czy dojdzie do rozlewu krwi. Jednak patrząc na historie to obecność wojsk niemieckich ta obecnośc krwi gwarantuje dlatego może dobrze ze nie korzystamy z ich pomocy ;)

0

@agrad0 O ku*wa ze tak powiem to jest zjebiscie ważna i zła wiadomość

0

@Kgorecki2500 Wydaje mi się ze pomoc przyjmuje się wtedy kiedy jest potrzebna.

4

@endriuuu2 Ale dzieciakom to imponuje, co zrobić takie mamy powalone czasy

0

@Fenelon On jest w każdym sztabie :D
I co ciekawe jara fajki jak smok xD

0

@Hosh Jest jakaś strona gdzie mogę poczytać o tej grze więcej ? Może jakies forum graczy ?

Widzę ze paczka z większością dodatków kosztuje 1000pln, to spoko myślałem ze wiele więcej co wyniesie :)

0

@BombowiecKrawczyk To nie jest piłkarz na miarę Barcy, koniec kropka.

0

@Hosh No dobra to jakich dodatków potrzebuje żeby zacząć w nią grać ? Gdzie to wszystko znajde ?

0

@Verema Dzięki wielkie :)

0

@puyol_presidend5 Do 2 tygodni przejdzie, powikłaniem może być zapalenie oskrzeli i gardła. Jeśli to pierwszy raz z zatokami to raczej nie ostatni bo to często nawracająca sprawa.

0

Ktoś coś wczoraj wspominał tu o grze Europa Universalis IV. Pooglądałem trochę gameplayow i stwierdziłem ze musze w coś takiego pograć. Czy to jedyna gra tego gatunku czy jest coś lepszego godne polecenia wszakże EU IV jest z 2014 roku wiec pare lat już ma :)

0

@Omoziu Nie uważasz ze ba spacer w święto niepodległości można pójść wszędzie ? Czy trzeba koniecznie spacerować tak gdzie nie można akurat i robić z tego powodu problem ? Wydaje mi się to po prostu lekka przesada.

3

@mrboom to jest szukanie problemu na sile, tak jak ja bym był wkurzony ze nie mogłem pójść na spacer w trakcie kiedy protestowały kobiety.

0

@patrykzmc2000 W sumie to po co nam kolejny pomocnik ?

1

W jakiej formie by nie był to jeden z najlepszych bocznych obrońców w historii i mógłby młodych wiele nauczyć, szczególnie w kontekście gry dla Barcy

0

@Bykunn Nie bywam na imprezach masowych.
Patrząc na to co dzieje się w Europie zachodniej to wypada się cieszyć ze u nas jest tylko bitwa o Empik i podpalone mieszkanie.

1

@arasz1819 Przeczytlem, po prostu dla mnie to jest sci-fi.
Nie odnoszę wrażenia ze Polska odsuwa się od UE. W UE ogolnie zachodzą zmiany co było do przewidzenia, wszystkie kraje zaczynaja się nieco rozpychać łokciami, nie tylko Polska, ale nikt na pewno nie myśli o zrywaniu unii szczególnie ze nie mamy innych opcji. Nie będziemy współpracować z Rosja która była naszym zaborca od 45’ do 89’. To się nie wydarzy i można o wiele oskarżać PiS ale to jest ostatnia partia chętna do poddania się Putinowi.

Wydaje mi się ze Putin tym co robi chce zdestabilizować sytuacje w UE a rykoszetem dostaną tez USA. Polska jest po prostu w nieszczęśliwym położeniu geograficznym i zawsze będziemy buforem gdzie ścierać będą się świat zachodni z dzikusami ze wschodu.

Natomiast to co pisze Giertych ze PiS jest DOGDANY z Łukaszenka jest po prostu głupota która ma trafić na podatny grunt małej frakcji wyborców KO.

0

@Pedrininho Marsz przejdzie nic wielkiego się nie wydarzy, drobne incydenty jak wszędzie gdzie spotyka się 150tys ludzi.
Na TVN caly dzień będzie masowa obstrukcja, zdjęcia charakteryzowane na te z pola walki, krew, łzy, gaz pieprzowy.
Na TVP dzień radości, rodziny z dziećmi w wózkach, uśmiech, machająca flagami młodzież, atmosfera rodzinna i patriotyczna.

Nie musisz śledzić nawet będzie jak co roku ;)

3

@Rewolucja123 I wtedy pojawia się Xavi z Laporta na białych koniach :D

7

@Abominacja Popatrz sobie na Bayern, City, Lipsk.

0

@arasz1819 Nie trzeba tu nic rozwijać. Każda historia o naszych układach z Putinem etc. to fantastyka.
Myslisz ze służby wywiadowcze innych państw nie wiedziały ze w tym zamieszaniu bierze udział PiS ? Wiesz co zrobiłoby nam NATO ?
Poza tym długofalowo migranci przy granicy to będzie problem. Pan Giertych doskonale to wie a jego Twitty nie maja na celu nic innego jak podburzanie jakiejś tam bardzo nikłej, skrajnej frakcji KO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?