2

@SeWo77 No w dużej mierze przez jego straty druga połowa z Celta wyglądała tak jak wyglądała

0

@Persyfl Ale jaki to ma związek ? Czy widzisz żeby tym idącym ludziom czegoś brakowało ? Idą i robią sobie zdjęcia telefonami. Ku*wa.

0

@clyde Ale w popieprzonych czasach przyszło mam zyc.

1

@Persyfl To nie są osoby które przeszły przez Polska granice.

0

@Mr8lack chociażby dlatego ze Ci ludzie poświęcają całe życie na zdobywanie wiedzy po to by moc Ci potem pomoc gdy będziesz tego potrzebował.
Ja np. nie mam tytułu inżyniera a mam szacunek do inżynierów którzy budują dzisiejszy świat

3

@dariooo Noo Puig to zawalił wczoraj nam ten mecz, rekord strat rekord złych decyzji. Ja nie wiem czy w ogóle nie będzie problemu z pozbyciem się go.

0

@DJ6 Oczywiście ze nie jestem, dlatego nie oczerniam ludzi na których winę nie ma dowodów. Tak samo nie chciałbym żeby ktoś bez dowodów na moja winę nazywał mnie złodziejem, morderca etc.

0

@IronSanHybrid To tak samo jak ja i dlatego tez mam dużo szacunku do kogoś kto sięgnął po tytuł profesora nauk medycznych, po prostu należy się to komuś jak psu buda.
Oczywisice zdarzają się jednostki którym ten szacunek się nie należy a nie mamy prawa sobie takich osób oczerniać nie mając dowodów na jego zle zachowanie. Po prostu tyle chciałem przekazać.

0

@DJ6 Trzeba być naiwnym żeby wierzyć w coś co się usłyszy w TV. :)

2

@DJ6 Aby nazywać kogoś złodziejem trzeba mieć na to dowody. To bardzo mocne oskarżenie a widzę ze z łatwością przychodzi Ci rzucanie nim na lewo i prawo.

2

@IronSanHybrid Po pierwsze masz pojęcia kim jestem i kogo znam dlatego nie wiem skąd w Tobie ta pewność ze widziałem go tylko w TV.

A co do szacunku to tylko osoby które same osiągnęły coś w pracy naukowej potrafią docenić osiągniecie jakim jest tytuł profesora.

3

@IronSanHybrid Pragnę przypomnieć ze Pan Szumowski jest profesorem nauk medycznych. Rozumiem ze można kogoś nie lubić ale komuś takiemu należy się szacunek chociażby ze względu na wiedzę jaka posiada.

0

@JaCules1211 Dzięki temu ze oglądasz mecz jesteś w stanie powiedzieć jakie ćwiczenia wykonują na treningu piłkarze ? Dobry jesteś !

4

@agaFCB on w 60 minut przebiegł 8km czemu Ty się dziwisz ?

0

@AmigoBlancos Ale dziś real dostanie w papę. Miodzio

0

@Sau_Ron Iniesta

3

Komentarz usunięty

14

@DonAndrzejos @Moderacja
Jak to jest ze niektórzy użytkownicy mogą używać niecenzuralnych słow i nic z tym nie robicie ?

1

Tragedia co ten Puig gra. Starta goni stratę. Niech on w końcu się ogarnie i idzie gdzieś na wypożyczenie do klubu który odpowiada jego umiejętnościom

0

@wacek1986 Guardiola nie miał drużyny jak przychodził on ja dopiero stworzył

1

@Lionel_Messi10 robię to dosłownie raz na 2 lata wiec uważam ze taki grzech każdemu się należy :P

9

Tak się przydarzyło ze dziś piątek spędzam w stylu boskiego Diego, powiem Wam ze nie dziwie się ze gość był takim przekotem na boisku oraz temu ze już go z nami nie ma.


0

@pomi11 No nie wychodzi na jedno, bo napisałeś ze barca nie ma 5mln, ma je tylko z powodu FFP nie może ich wydatkować

1

@Danny Gaucho No ale o tym za 5 lat nikt nie będzie pamiętał, a Lewy piłki złotej nie powącha

5

@Tomix_83 Nie nie stać, tylko FFP nie pozwala to jest spora różnica.

0

@Danny Gaucho najlepsze ze Francuzi rok temu po prostu anulowali głosowanie xD
Dobrze napluli nam w twarz xD

0

@Kgorecki2500 PiS nie może być za bo kręcą lody na boku z lewakami w sprawach socjalnych.

4

Komentarz usunięty

1

@fifek Zaraz zarządają dwóch kóz i wóz siana xD

12

@DaPidejpi wrzucił tu przed chwila kompilacje goli Leo z komentarzem Hudsona. To miał być pierwszy film z Leo jaki obejrzę od czasu jego odejścia, nie dałem rady po 45sekundach bolało już tak bardzo ze nie dałem rady.

Dzięki mistrzu za te wszystkie lata spędzone razem dzięki za pione pod Camp Nou i za wszystkie wspomnienia. Do mnie to serio nadal nie dociera.
Vamos Leo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?