0

@Kapitan hawk Obraził bogu ducha winnych żołnierzy którzy musza wykonywać rozkazy, No to jeszcze lepiej. Mam nadzieje ze mu ulżyło i się dowartościował tym wywiadem :)
I tak, nazywam ludzi tak jak zasługują na to swoim zachowaniem.

1

@Kapitan hawk Frasyniuk obraził wojsko polskie, czy Ty zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji ?
@wpwelement Co do słow „idiota” „niedorozwinięty” niejednokrotnie takie sformułowania padają w dyskusjach innych użytkowników, ba nawet sam kiedyś interweniowałem w tej sprawie i dowiedziałem się ze to dopuszczalne dlatego sam użyłem takiego określenia(jedynego słusznego w tym przypadku). Jak widać mamy tu podwójne standardy.

1

@Kapitan hawk Władza postępuje zgodnie z konstytucja w odniesieniu do bronienia granic. Jeśli tego nie rozumiesz to współczuje.
Mój komentarz z niewiadomych względów został usunięty, cóż za wspaniała wolność słowa tu panuje :)

@Moderacja Czy mogę dowiedzieć się czym mój komentarz zasłużył sobie na usunięcie ?

0

@JohnnyBarca uuuaaa jakiez to brzydkie

1

@MysticCat Czekam na to aż zostanę nazwany PiSowcem i zmieszany z błotem. Dlatego uprzedzam, jestem totalnie apolityczny, polityka mnie obrzydza nie ważne o której opcji rozmawiamy ;)

1

@Kapitan hawk Tyle masz do powiedzenia ?

0

@Kapitan hawk Ale co ma do tego władza? Władza postępuje w zgodzie z konstytucja i prawodawstwem UE. Broni granic państwa i UE.
W tym wątku dyskutujemy o kolejnej kompromitacji „niedorozwiniętej opozycji” i o tym że ośmieszają nas na arenie międzynarodowej. Czy wy wszędzie musicie szukać winy PISu ?

9

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Skoro nie wiesz co odpisać to sam zamilcz i nie wytykaj komuś braku gustu a potem nie zasłaniaj się własna opinia bo to szczyt hipokryzji.

0

@Majkel34 No żeby Ci odżywki przypadkiem nie pomogły. XD
Poza tym chyba chciałeś się tutaj popisać a to co napisałeś to tylko oznaka głupoty bo nawet ćpać to trzeba umieć :D

1

@Majkel34 No to fajnie, polecam dalej zapijac Apap alkoholem a potem stać w kolejce po przeszczep wątroby.
Żeby zażywać takie substancje trzeba mieć odrobine oleju we łbie i elementarna wiedzę na ich temat ;)

0

@MarioVeB! Pytasz mnie czy wiem co to opinia a potem stwierdzasz ze ktoś nie ma gustu ? Czy Ty wiesz co mówisz ?

Może ja Ciebie zapytam, CZŁOWIEKU WIESZ CO TO OPINIA ?

8

@Majkel34 Chwalisz się czy żalisz ?

1

@MarioVeB! Po co prowokujesz ?

0

@ElTomas To może nie wracaj ?

1

@FCBKasza Świetny serial ! :D

0

@tbas O tą która ktoś zarobił na tym przetargu.

0

@Persyfl Tym bardziej dziwi mnie dlaczego mój wpis został usunięty przez @Moderacja . Czyżby nikt tam nie czytał komentarzy ze zrozumieniem przed ich usunięciem ? :/
Nie mam znieczulicy do tych ludzi ale nie można tańczyć tak jak nam zagra reżim Lukaszenki a tego chciałaby np. lewica.

0

@Persyfl Ja mówię tylko wprost jak są traktowani. Jeśli uważasz ze tak powinno być to gratuluje ale ja nie uważam by jakikolwiek reżim mógł tak postwpowac z ludziki.
Nigdzie nie powiedziałem ze Ci ludzie to bydło tylko ze są tak traktowani a to pewna subtelna różnica.

0

@Tomo_95 Na pewno był to jakiś impuls aby dać z Siebie wszystko a nie klepać się po plecach z amigosami :/

2

Komentarz usunięty

0

@kremowka2137 Ty chyba nie rozumiesz co to znaczy granica państwa. Możesz być nawet Matka Teresa z Kalkuty uciekająca z okupowanego kraju ale jak nie masz papierów to nie możesz przekroczyć granicy. A to ze Polska nie ugina się pod naciskiem Lukaszenki to jedynie Win dla Polski.

0

@kremowka2137 Weź lepiej pod uwagę jaka była populacja Polski w czasach wojny.

2

@skubi99 Dokładnie, zaślepienie ludzi jest imponujące xD

3

@Nano22 Poradziły sobie z przejściem pieszo 5tys. kilometrów z Afganistanu do Białorusi to poradzą sobie tez z 4 metrowym murem ;)

0

@FafitFCB Idealny przykład na to ze zmiana środowiska pozytywnie wpływa na ludzi :)
Mogę się założyć ze w Barcelonie byłaby równia pochyla i pewnie grałby już w MLS.

1

@ranger3120 Jak było ciepło i świeciło słońce tez wszystkim było źle.
W zimie tez było za zimno.
Teraz wszystkim za mokro, ludzie ogarnijcie się i cieszcie tym ze jesteście zdrowi i możecie chodzić po świecie i moknąć, pocić się czy marznąć.

0

@czosnekfcb Miałem każdego Iphona poczynając od 3G. Nie miałem nigdy żadnego problemu z tymi telefonami. Często telefony których używałem potem przekazywane były innym i służyły po 6-7 lat. Dla innych firm jest to wynik nieosiągalny.

1

@MessiForeverTheBest Hahahaha taki humor to ja szanuje !!!! :D

0

@Leooo To jest tylko mecz ligowy. Co Ty się spodziewasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?