3

@krzyrzak69 Nie, to nie wystarczy by kogoś nie lubić.
Poza tym nawet jeśli to nie macie takiej wiedzy by mówić o sobie której nie znacie ze nie lubi drugiej nieznanej Wam osoby.

6

@equwesta A skąd Ty wiesz kogo Messi lubi ? Hm ?

0

@FC1899Barca Indeed

0

@Encore Ale jaki normalny sportowiec ściąga srebrny medal za zajęcie drugiego miejsca ?

5

@Deeespacito Przez takich jak Ty i takie podejście na drogach dochodzi do tragedii

2

Anglia to jest taki real wśród reprezentacji.

4

Pozostaje nam trzymać kciuki aby sprawiedliwości stało się za dość i Włosi pokazali Anglikom gdzie ich miejsce

6

Jak by się to nie skończyło, szacunek dla Duńczyków. Pokazują Anglii jak bardzo nie zasługują na to by grali w finale

1

@Janiama 0:1 Dania

0

@Barca1992 współczuje

0

Komentarz usunięty

1

@Explode Ogladaja bo ludzie w Polsce są uzależnieni od tego gadającego monitorka. To bardzo przykre ale w 90% polskich domów TV jest centralnym miejscem w domu oraz w okol którego toczy się całe życie.
Zamiast wziąć książkę ludzie wola oglądać TVP lub TVN (dwie grupy są sobie równe)

U mnie w domu nie ma TV od 16 lat, jestem za to strasznie wdzięczny rodzicom.

0

@masq I właśnie dlatego mówienie ze gra kiepsko jest nieporozumieniem. To zawodnik którego aby docenić trzeb mieć odrobine pojęcia o piłce.

7

@Bykunn Maja tyle broni ile powinni mieć. To wynika z ich konstytucji z historii tego kraju. Prawo do obrony powinno być nadrzędnym prawem każdego człowieka - niestety nie jest.
To ze jakies grupy społeczne/etniczne do siebie strzelają to nie argument za tym by rozbroić całe społeczeństwo.

0

@Drozdu7 a jaki ma być jak wszedł w 62 minucie xD

1

Co tam hejterzy Moraty ? Spakowani jutro do przedszkola ?

0

@monsterrize No ale @Bykunn wie lepiej ;)

0

@DonMatteo901 w sumie dobrze mówi, tylko trochę za dużo ekspresji w to wkłada xD

1

@Bykunn Skoro ich nie znasz to nic nie wiesz, są to tylko Twoje przypuszczenia.
Za filmik może nie ale za działanie na szkodę sponsora może już tak.

0

@Commando Może niech książki poczytają ?

0

@Bykunn A znasz zapisy w ich kontraktach ?

0

@Bykunn Ależ oczywiście ze można to wykorzystać. Dlaczego to ma nie wpłynąć ?

2

@Kgorecki2500 Ej, a po co wy to oglądacie ? Nie rozumiem zarówno ludzi oglądających TVP jak i tych oglądających TVN.
Ludzie miejcie trochę szacunku do Siebie.

0

@BorzyKrzys No to sobie tam zalewaj kogo chcesz xD
Właściwie masz racje „lewaki” czy „prawaki” to ten sam rak. Trzeba nie mieć do siebie szacunku aby dawać tak sobą manipulować politykom :(

0

@BorzyKrzys Albo fejk albo jakiemuś przedstawicielowi lewej strony pękła pupa

1

@Michvl zapominając o FFP

2

@DonAndrzejos I tym razem historia się nie powtórzy

0

Ale to musi być głupie uczucie dla piłkarza kiedy nikt Cię nie chce xD

0

@BarcaInfo Najwiecej byłyby w stanie zapłacić kluby z Anglii. Ale jak to się ma do zwolnienia z jego pensji. Jeśli zrobimy wymianę to znowu obciążymy się pensjami

6

@macio_944 Nie zmienia faktu ze jest to jakas groteskowa śmieszna nazwa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?