0

@Pawelec7 Tylko kogo to obchodzi xD I ta Wisła Płock i cała ta śmieszna liga :D

0

@AlicjaFCB po przejściu do mls spokojnie pobije ten rekord i będzie nr.1

0

@Khajio ale tutaj nie chodzi o samego Ramosa

1

@amanter a jakie sukcesy odniosło psg ?

19

@escarabajo FFP jak widać nie dotyczy PSG

0

@Gaz Hahaha tylko czekałem aż pojawi się jakiś fanboy Puiga xD

0

@Pogba Nie obrażaj lewicy, to jest typowa lewaczka idiotka :D

0

@MNSbEstEver w Jedynce, żartownisiu :)

14

@Kettger Obrzydliwy populista i kłamca

0

W radiu mówili przed chwila ze Messi przedłużył kontrakt, czy coś mnie ominęło ?

6

Z szacunku do samego Siebie nie interesuje się polityka oraz unikam mediów ale dziś mimochodem przeczytałem ze rudy rycerz z Brukseli nie ruszy programu 500+.
Wiec co teraz wyborcy PO będą chwalić ten program ? :D

3

@ściah Wiesz, patrząc na obecna młodzież to ja straciłem już nadzieje ze możemy ich jeszcze wyedukować. Chyba będzie już tylko gorzej :(

5

@ściah Traktujesz poważnie opinie 15 latków ? To tego trzeba podchodzić z dystansem bo zwariować można :D

1

@jaras121 Szkoda strzępić ryja...

0

@Kamilos84 God save the queen jest przepiękne.

51

Alez to klęczenie jest żałosne xD

0

@Cariones A Polacy powinni mieć zakaz nagrywania rapu bo za bardzo kaleczą ten gatunek.

0

@CzarnyRycerz fajne aczkolwiek najlepsi są chłopaki z Kennington :D

4

@Wyjadaczmasla A skąd Ty wiesz co się działo w szatni reprezentacji Francji ?

0

@kaamil1910 @FCBurnley
Oczywisice ale w stanach 330mln ludzi jest to mało w porównaniu z liczba kibiców futbolu na świecie. W samej Azji Leo ma więcej wspierających :)

4

@bady48 Musisz pamiętać ze na tej stronie w większości zasiadają dzieciaki w wieku 12-16 lat które swoje pojmowanie futbolu opierają na grze w Fife. :)

0

@LucasW123 chodzi o poziom wartości marketingowej

4

@Nathan Dobra widzę ze nie warto dyskutować bo i tak wiesz wszystko najlepiej, pozdrawiam życzę miłego dnia.
I proszę nie nazywać mnie pajacem bo nawet mnie nie znasz, ja po zachowaniu jakie obserwuje u lebrona mam prawo go tak określić

2

@greymid Jesli miałbym kogoś porównywać do Messiego to chyba tylko Jordan. LeBron to jest pajac

5

@Encore No ale Lebron czy Curry to nadal nie poziom Leo.
Biorąc pod uwagę zasięg NBA i ile ludzi to ogląda a ile ogląda futbol to właśnie w NBA zarobki są nieproporcjonalnie wysokie. Leo zasługuje na wszystko, to najlepszy piłkarz jakiego miała ta dyscyplina i wiele spośród tych 500mln generuje on sam swoim wizerunkiem dlatego mimo ze to dużo to należy mu się jak psu kość.

20

@Encore No ale kim jest Giannis a kim Leo

6

@AmigoBlancos Jak coś to na rynku dla realu jest dobry obrońca bez klubu. Super okazja polecam się zająć tym tematem :)

3

@Mati90fcb prosze, nie porównuj Leo do Cristiano. Trochę szacunku.

1

@GeneralXavi możliwe ze to euro jest takie właśnie dzięki temu ze zespoły dużo podróżują i ich forma mocno faluje

0

@A4ron i tak 90% tego nie zrozumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?