MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawelec7 Tylko kogo to obchodzi xD I ta Wisła Płock i cała ta śmieszna liga :D
0
@AlicjaFCB po przejściu do mls spokojnie pobije ten rekord i będzie nr.1
0
@Khajio ale tutaj nie chodzi o samego Ramosa
1
@amanter a jakie sukcesy odniosło psg ?
19
@escarabajo FFP jak widać nie dotyczy PSG
0
@Gaz Hahaha tylko czekałem aż pojawi się jakiś fanboy Puiga xD
0
@Pogba Nie obrażaj lewicy, to jest typowa lewaczka idiotka :D
0
@MNSbEstEver w Jedynce, żartownisiu :)
14
@Kettger Obrzydliwy populista i kłamca
0
W radiu mówili przed chwila ze Messi przedłużył kontrakt, czy coś mnie ominęło ?
6
Z szacunku do samego Siebie nie interesuje się polityka oraz unikam mediów ale dziś mimochodem przeczytałem ze rudy rycerz z Brukseli nie ruszy programu 500+.
Wiec co teraz wyborcy PO będą chwalić ten program ? :D
3
@ściah Wiesz, patrząc na obecna młodzież to ja straciłem już nadzieje ze możemy ich jeszcze wyedukować. Chyba będzie już tylko gorzej :(
5
@ściah Traktujesz poważnie opinie 15 latków ? To tego trzeba podchodzić z dystansem bo zwariować można :D
1
@jaras121 Szkoda strzępić ryja...
0
@Kamilos84 God save the queen jest przepiękne.
51
Alez to klęczenie jest żałosne xD
0
@Cariones A Polacy powinni mieć zakaz nagrywania rapu bo za bardzo kaleczą ten gatunek.
0
@CzarnyRycerz fajne aczkolwiek najlepsi są chłopaki z Kennington :D
4
@Wyjadaczmasla A skąd Ty wiesz co się działo w szatni reprezentacji Francji ?
0
@kaamil1910 @FCBurnley
Oczywisice ale w stanach 330mln ludzi jest to mało w porównaniu z liczba kibiców futbolu na świecie. W samej Azji Leo ma więcej wspierających :)
4
@bady48 Musisz pamiętać ze na tej stronie w większości zasiadają dzieciaki w wieku 12-16 lat które swoje pojmowanie futbolu opierają na grze w Fife. :)
0
@LucasW123 chodzi o poziom wartości marketingowej
4
@Nathan Dobra widzę ze nie warto dyskutować bo i tak wiesz wszystko najlepiej, pozdrawiam życzę miłego dnia.
I proszę nie nazywać mnie pajacem bo nawet mnie nie znasz, ja po zachowaniu jakie obserwuje u lebrona mam prawo go tak określić
2
@greymid Jesli miałbym kogoś porównywać do Messiego to chyba tylko Jordan. LeBron to jest pajac
5
@Encore No ale Lebron czy Curry to nadal nie poziom Leo.
Biorąc pod uwagę zasięg NBA i ile ludzi to ogląda a ile ogląda futbol to właśnie w NBA zarobki są nieproporcjonalnie wysokie. Leo zasługuje na wszystko, to najlepszy piłkarz jakiego miała ta dyscyplina i wiele spośród tych 500mln generuje on sam swoim wizerunkiem dlatego mimo ze to dużo to należy mu się jak psu kość.
20
@Encore No ale kim jest Giannis a kim Leo
6
@AmigoBlancos Jak coś to na rynku dla realu jest dobry obrońca bez klubu. Super okazja polecam się zająć tym tematem :)
3
@Mati90fcb prosze, nie porównuj Leo do Cristiano. Trochę szacunku.
1
@GeneralXavi możliwe ze to euro jest takie właśnie dzięki temu ze zespoły dużo podróżują i ich forma mocno faluje
0
@A4ron i tak 90% tego nie zrozumie