MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DonAndrzejos to Ty nie wiesz ze użytkownicy tej strony wiedza wszystko najlepiej ? Lepiej od prezydenta, od Koemana i od samych piłkarzy ?
Co więcej Ci sami ludzie wkurzają się ze klub defrauduje miliony euro kiedy sami nie są cules i w życiu nie dołożyli złotówki do tej instytucji xD
5
@Mathew86 ale odkrycie xD lista lepszych od Zielińskiego jest na prawdę długa xD
1
@macio_944 Mi właśnie chodzi o to „prawdopodobnie”. Nie jest to w żadnym stopniu prawdopodobne, to tylko jakaś Twoja wyssana z palca teoria(nie masz nic na jej uzasadnienie) bo wszędzie gdzie ktoś sprzeciwia się PO widzisz konfederatów, to się nazywa paranoja.
4
@macio_944 A co do ochrony zwierząt to z tego co kojarzę rządy PiS (którego nie popieram!!!) zrobiły wiele więcej niż rządy PO(ich tez nie popieram!!!)
Także takie tweety to zwykły populizm i zbijanie politycznego interesu
16
@macio_944 No tak, jeśli ktoś nie popiera PO to na pewno jest prawakiem z konfederacji... ależ tępa narracja. A może tak ktoś patrzy na to wszystko i nie popiera żadnej ze stron ?
Jakikolwiek sprzeciw wobec PO od razu kończy się masowa obstrukcja ze ktoś jest z konfederacji
1
@FC1899Barca To jest ten Szakal ? To jest ten debesciak ?
0
@matirix20 Tak na prawdę zasłużyło dwóch messi i polak
0
@Jakchcesz myśle ze jemu się dostaje za coś innego a nie za to ze nie chce przejść do Nas :)
1
W lepszych okolicznościach Francja nie mogła odpaść :D
3
Hahaha a Xhaka Colke pije xD
2
@Adi123456789 No co, mecz jest o 02:00
4
@Mathoue moze na nich postawił :P
1
@PatrychoO Może na stopie aktor-reżyser xD
0
@MesQueUnClub_87 jaki kurs złapałeś ?
0
@Lionel_Messi10 nie wierze, niech brejdak potwierdzi
3
@Katalonbar Jeszcze jak !
0
@DonMatteo901 chorzy ludzie xD
0
@Katalończyk 99 bardzo mądrze, zapalenie mięśnia sercowego, w późniejszym czasie zawał i zgon. Powodzonka
3
@Sulimo Śmiechem Żartem ale to kwestia czasu jak ktoś zakwestionuje te nazwę uważając ja za rasistowska.
0
Mam nadzieje ze dożyje dnia w którym skończy im się ropa i te wszystkie kraje muzułmańskie upadną a ich mieszkańcy którzy nagle kilkadziesiąt lat temu stali się bogaci wrócą do wypasania kóz, czy co tam innego z nimi robią :)
1
@Rothan1 No mój znajomy tez był czujny, dokumenty w kieszeni na piersi, oczy żony skierowane ciagle na kieszeń w której były a nagle się okazało ze już ich tam nie ma :P
Konsul powiedział ze w Barcelonie są najlepsi kieszonkowcy w Europie :P
1
@against_modern_football dokładnie, i uważaj na kieszonkowców, amen.
0
@JarekS jakie źródła donoszą o Fatim na wypożyczeniu ?
0
@JarekS Ja rozumiem na czym to polega. Pytam tylko skąd masz informacje na temat amortyzacji De ligta. To Twoje domysły czy masz jakies potwierdzenie w źródle ?
0
@JarekS skad wiesz ze juve go amortyzuje ? (De ligta)
3
@Mathoue Gość jest profesorem, noblista a Ty i tak lepiej wiesz od niego xD
Jakie to polaczkowe ;)
0
@Pustelnik odeśle go na trybuny na rok
0
@BarcaaVEB Ojej, kolego ostrzegaj ze to polski „rap” bo przez przypadek włączyłem :/
1
Komentarz usunięty
2
@wyjasniecie O jakim podejściu naukowym do szczepionek mówisz ? Jakimś cudem przykładowy spawacz ma mieć pojęcie i merytorycznie udzielać się w dyskusji na temat szczepionek ? To nie są żadne naukowe argumenty bo w 99% ludzie nie wiedza nawet o czym piszą. Chodzi tylko o to by dogryźć tym którzy maja inne zdanie bo czesc z ludzi jest świecie przekonana o swojej racji i nie akceptuje tego ze ktoś może mieć inne poglądy.
Ja na przykład nie zauważyłem by ktoś naśmiewał się z osób które się szczepią natomiast żarty, docinki i chamskie zachowania są skierowane w kierunku osób które maja wątpliwości (często słuszne) co do zasadności szczepień.