MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik rozmawiamy o wszystkich klubach ale co mnie obchodzą problemy i nowi trenerzy psg jak ktoś poszukuje takich dyskusji to ma inne miejsca
0
@Momals11 Pomyliłeś chyba fora bo tu nie dyskutujemy o psg
0
@Survier Ah jak to pięknie mieć wolny zawód i własna firmę :)
0
@normasubiektywna jego kontuzje biorą się ze stylu gry
0
@fcbarcafan19 Nie No jest się o co przyczepiać, elity rządzące nie czuja się bezpiecznie tylko z jednego powodu, decyzji jakie podejmują. I to jest idealny przykład politycy zjeżdżają na szczyt w którym dyskutują nad ograniczeniami dla zwykłych ludzi i musza na nie lecieć prywatnym samolotem bo w normalnym czarterze nie czuja się bezpiecznie.
Biden tez musi jechać na szczyt w kolumnie kilkudziesięciu samochodów(pomijam już kwestie ze jego kraj jest głównym trucicielem ziemi) a na koniec pykna sobie zdjęcie i uznamy ze problem jest załatwiony a ziemia zbawiona.
2
@dreed93 Na pewno bardziej prestiżowe niż Audi czy BMW
0
@dreed93 Najfajniesze jest to ze w takim samochodzie czujesz się wyjątkowo gdyż nie każdy nawet mając hajs ma na tyle smaku by kupić lexusa ;)
0
@Szreko Musisz mieć nie więcej jak 20 lat skoro opowiadasz takie bzdury. Jeśli np. Pono nie zrobił kariery to ja Ci gratuluje serdecznie :)
0
@Szreko Reszta jest beznadziejna ? Chłopie oni stworzyli polski hip-hop trochę szacunku
3
@fcbarcafan19 Nie No lepiej lecieć prywatnymi samolotami żeby przypadkiem nie podróżować z plebsem
0
@Momals11 chyba jeszcze gorzej niż w ciągłej ciemności
0
@Momals11 Tak, cały czas jasno lub ciemno. To duży problem w skandynawi, ludziom siada psychika
0
@Chaoss oczywiście ze ogoli, jest dużo maszynek gorących na zero
Z tańszych to np Wahl
5
@IronSanHybrid nie goli na gladko
0
@Rick Jakie to smutne ze w 2021 roku ludzie zmagają się z problemem tego ze lesbijka nie chce uprawiając seksu z transseksualna lesbijka xD Na prawdę, 15-20 lat temu myślałem ze cywilizacja przez ten czas zajdzie dalej :(
1
@MarioVeB! W Skandynawii jest wysoki odsetek samobójstw z tego powodu, są nawet słynne mosty z których rocznie skacze kilka osób.
Co do zmiany czasu to aktualnie przeszliśmy na czas który będzie obowiązywał jeśli to przesunięcie zostanie zniesione.
Ale osobiście to zimą jak zimą, ja uwielbiam kiedy latem na Mazurach mam zachod slonca po 22 ;)
3
@xVENUMx Nie da się, katar trzeba przechorowac, możesz brać tylko leki objawowo. Objawy „kataru” powoduje wirus najczęściej z rodziny rhinowirusow i lekiem go nie zwalczysz.
0
@mikiiki Kary chyba 6mln gdzieś tak czytałem
8
@Jakchcesz Jedni nie znają się na taktyce inni na żartach ;)
2
@Amigo_Blanco Nie ma to nic wspólnego z górnikami. Przykład z du*y. Sam Tusk zabetonował ta górnicza patologie która powinna się skończyć dawno temu.
3
@Amigo_Blanco Szczególnie niezbędne było wyprzedawanie państwowego kapitału ;)
3
@kaamil1910 Na prawdę nie warto tłumaczyć tego często dzieciom które Barce oglądają od kilku lat a jeśli ta nie zdobywa w sezonie co najmniej dubletu to zwalniają trenera i sprzedają piłkarzy jak w fifie.
0
@anxted Otoz Tinder został stworzony nie jakoś apka randkowa tylko do szukania przygód na jedna noc ;)
0
@SonBarcaGoku Ja to doskonale wiem xD
8
@IronSanHybrid Śmieszy mnie jak to dziewczynki z tindera udają grzeczne i oburzają się o bezpośredniość facetów, kurde niech się zorientują do czego służy ta apka a nie szukają tam męża.
0
Komentarz usunięty
0
@Persyfl Chce żeby zwykli obywatele mogli zyc tajniak dotychczas w spokoju bez opresyjnej polityki LGBT. Mamy przykłady w wielu krajach gdzie LGBT coraz bardziej zaczyna szkodzić(zarówno swoim członkom jak i postronnym obywatelom) a zwykli ludzie maja tego dość, jako przykład podałem UK i USA gdzie dochodzi to sytuacji w których to ludzie heteronormatywni zaczynaja być wytykani palcami a w wszystko w imię szerzenia wzajemnej akceptacji. No chyba jednak coś tu jest nie tak.
0
@Colon Ok, ja zupełnie bez obrazy o to zapytałem. Serio za każdym razem jak widzę ten nick to staje mi przed oczyma prostnica w trakcie operacji xD
0
@Colon Tak z ciekawości, dlaczego masz nick Colon - łac. Okrężnica ? Jakies szczególne zamiłowanie czy to przypadek xD
0
@szymon6847 Nawet jeśli w krwi by coś wykryli to wtedy toksykolog określa czy był to poziom „pod wpływem” czy „po użyciu”