3

@David00 człowieku ale to jest zupełnie inna pozycja, puig traci po 15-20 piłek na mecz i on miałby grać na pozycji busiego ?
Na prawdę na tym forum powinny być bany za brak merytoryki

2

@Quavosk podaj mi jeden sezon w karierze messiego w którym zagrał 25 meczów

0

@cat_r37 a czy w ogóle ktoś traktuje słowa Neymara poważnie ?

4

@Quavosk 25 meczów w sezonie ?

9

@NaFazieHitman godni pożałowania Ci działacze xD

0

Coś czuje ze Pjanic zamknie dziś usta pseudokibicom-hejterom ;)

1

@kryhaa Dzień Świętej Brygidy

0

@RomanHoffer No i jutro jest święto, wiec przed świetami. Zgadza się

1

@tristan87 książka podpisana przez uwaga !
Donalda Tuska,
• Borysa Budkę,
• Szymona Hołownię,
• Władysława Kosiniaka-Kamysza
• Rafała Trzaskowskiego.
Rzeczywiście śmietanka polskiej sceny politycznej xD

1

@Mat_Cat trzeba nie mieć mózgu żeby żartować z kogoś kto osiągnął więcej od nich :)

0

@AxelF No a ja mam tak ze mnie takie coś mocno kłuje w oczy bo kompletnie odbiera sens wypowiedzi. Możliwe ze to przez mój zawód, gdzie szczegóły są ważne

0

@AxelF Nie czepiam się, poprawiłem tylko błąd

0

@AxelF No spoko ja tylko zwracam uwagę na błąd rzeczowy, reszty nawet nie czytam ;)

1

@JarekS ponoć w Polsce negocjacje przebiegają podobnie xD

0

@AxelF UEFA nie FIFA

0

@Herbert jak dla Ciebie. To ze dla Ciebie jest niska to nie znaczy ze tak jest. Każdy socios ma prawo do głosu jak również wstrzymanie się od niego. Czego tu nie rozumiesz, może dla tych 50% nie ma odpowiedniego kandydata

0

@Herbert jest to dość dobra frekwencja jak na jakiekolwiek wybory, czyż nie ? Znasz jakies wybory gdzie frekwencja sięga 90% ? Oprócz tych do samorządu szkolnego

0

@Dankhog co w związku z tym ?

0

@Kidd a czy ja gdzieś napisałem ze każdego kto ma coś na sumieniu należy likwidować ? Nie, wiec nie manipuluj

0

@Kidd uważasz ze system sprawi ze z mordercy i zwyrodnialca nagle narodzi się ktoś dobry ? Czy Ty masz pojęcie jak działają zakłady karne ?

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

3

@Kidd powód był taki ze gdy powalisz na ziemie naćpanego 150kg olbrzyma który wszędzie może mieć ukryta broń to buzuje w Tobie taka adrenalina ze nie myslisz o tym ze uciskasz go w szyje w głowę czy w plecy, po prostu wykonujesz sztywne procedury. W tej całej sytuacji najbardziej zal mi policjanta którego wizerunek został upubliczniony.

0

@abram3k oj bo zaraz psychofani zaatakują jak za obrażanie puiga xD

30

@Kidd zabija dlatego ze sam przez takiego zwyrodnialca może zostać zabity. Każdemu kto jest za rozbrojeniem policji polecam stanąć oko w oko z uzbrojonym w cokolwiek napastnikiem, takich ludzi trzeba eliminować i tyle w temacie

0

@pt9 ja się cieszę ze nikt nigdy nie będzie mi płacił za nic, sam sobie sterem żeglarzem okrętem. Inaczej ciężko zyc

1

No oby totki pokazały miejsce w szeregu lfc :)

0

@pt9 tylko w Twojej branzy

2

@PatrykBarca No po prostu Puig nie jest żadnym diamentem trzeba sobie to raz na zawsze uświadomić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?