1

Akurat w tym meczu lepiej faworytem nie być ;)
Tak więc faworytem nie jesteśmy - są nimi biali. W końcu Mistrzowie Europy ;]

1

15 kwietnia, środa:
Paris Saint-Germain – FC Barcelona
FC Porto – Bayern Monachium

59

TVP to błazny. Ostatni wpis:

Derby Madrytu w ćwierćfinale. Lewandowski vs. Porto.

Już nawet nie Polski Bayern. Teraz to się zwie Lewandowski.

1

Poczytaj komentarze poniżej to się dowiesz ;)

2

Ibra, Ibra --> a PSG zasługuje na grę z Barceloną?

1

Kto wie. Atleti gra ostatnio słabo, ale na ten mecz podejrzewam, że nieźle będą zmotywowani.

Barca też nie ma łatwo, mimo że w grupie wygrali.

3

A oto modły jakie były na rm.pl :

--->
"Barça - Bayern
Barça - Bayern
Barça - Bayern
Barça - Bayern

Kulki już się grzeją...

Hala Madrid "

A tu BACH! Atleti dostali ;)

1

Hahaha! Nie mogę lamentu Madrytu ;) Oby Atleti zagrało tak jak do tej pory!

PSG? Czyżby Ibra nie zagrał w pierwszym meczu?

4

LE - w takim razie życzymy Ci kolejnych 250 spotkań!

W niedzielę jubileusz - idealnym byłoby zakończyć go Manitą ;)

44

No i tak powinno być, bo jak Finał Ligi Mistrzów mógłby się odbyć bez mistrzów? ;)

2

1 pewna: Real - Monaco ;)
2 prawdopodobna: Barca - Bayern ;)

1

Leo - jaki paker eeee ;)

8

El Jefe - jesteś gość! Pod każdym względem perfekt!!!

5

Lio jest wielki! A ego ma dobre i złe- jak to każdy człowiek!

Żeby być fenomenalnym, genialnym, wspaniałym nie musi strzelać bramek - Ronaldo tak ;) ot taka różnica!

1

Hehe to tak jak z tą nagrodą dla Abidala, po którą chciał podejść Song ;p

12

OMG - rzuć to.

21

Przepaść była zawsze ;)

5

Cóż... statystki są nieugięte. Mimo, że Leo jeśli chodzi o grę, przydatność dla zespołu zjada Ronaldo na śniadanie to obaj mają 8 bramek. I co? Są równi.. przetłumacz to białym.

4

Tia.. tylko połowa to do bramkarza ;)

17

Już kiedyś to tu gdzieś było, ale przypomnę fajne cytaty ;)

-->
Pep Guardiola (2010): „Kiedyś opowiem moim wnukom, że trenowałem Leo Messiego. Nigdy nie widziałem kogoś takiego jak on”.

Arsène Wenger (2010): „Messi jest piłkarzem rodem z PlayStation. Rzeczy, które są niemożliwe, on czyni realnymi”.

Koké (2014): „Cristiano Ronaldo jest atletą, zaś Messi jest Bogiem. Wybieram Messiego”.

Rafael Nadal (2011): „Messi jest najlepszym piłkarzem, jakiego widziałem. Jest on futbolowym dobrem i chociaż byłbyś jego rywalem, rozkoszujesz się widokiem jego gry”.

Zlatan Ibrahimović (2013): „Nie ma nikogo lepszego od Messiego. Sądzę, że Złota Piłka powinna nosić jego imię”.

Gerard Piqué (2012): „Cristiano jest najlepszym piłkarzem spośród nas, ludzi. Zaś Messi jest kosmitą”.

Steve Nash (2012): „Nie interesuje mnie to, że Ronaldo robi sześć tysięcy brzuszków, ponieważ nigdy nie będzie tak dobry jak Messi”.

CRISTIANO RONALDO: "GDYBYM POWIEDZIAŁ TO CO SĄDZĘ O NAGRODZIE DLA MESSIEGO POSZEDŁBYM DO WIEZIENIA"


17

Nie ważne kto. Nie boimy się nikogo ;)

2

Manu Manu, cóż.. takie życie.

Gdybyście trafili na Real to kto wie ;)

2

„Granie z Messim to granie z kimś, kogo jeszcze nie widziano, z legendą. To piłkarz kompletny. Wszystkich pozostałych kontroluje futbol, a on panuje nad grą, decyduje, co zrobić. Robi to w taki sposób, którego nie widziałem przez 30 lat życia”.

-- cytat tygodnia jak nic!

0

.............................................................

2

Jakość Ney'a umniejszało tutaj wiele osób, ale tak naprawdę to chłopak zaliczył dobry mecz i nie ma z tym dyskusji.

Mnie bardziej chodziło o jego wypowiedź na temat Lio.

1

Donie nasz. Przydałoby się Twoje osobiste podsumowanie wczorajszej gry Leosia ;) - zapewne byłoby epickie;p Mnie już brak słów!

2

Hart - zawodnik meczu i pełen szacunek.

Nie wiem gdzie oglądałeś mecz, ale fajnie to podsumował Wolski. Zawodnicy Barcy dokonywali złych wyborów. Zamiast strzelać podawali, zamiast podawać - strzelali ;)

2

Polać mu! Gość dobrze gada. Jako jeden z nielicznych potrafi docenić naszego Leosia ;)

--> na rm.pl zapewne jest podejrzewany o bycie kibicem Barcy podszywającym się pod Real ;) --> wadix, El jarek jeszcze go nie zbanowali? Przecie to tam nie można takich bzdur pisać...

1

Przykre, ale nie w taki sposób, że jestem przez to "smutny" ;p Ręce opadają a śmiech również jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?