NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat w tym meczu lepiej faworytem nie być ;)
Tak więc faworytem nie jesteśmy - są nimi biali. W końcu Mistrzowie Europy ;]
1
15 kwietnia, środa:
Paris Saint-Germain – FC Barcelona
FC Porto – Bayern Monachium
59
TVP to błazny. Ostatni wpis:
Derby Madrytu w ćwierćfinale. Lewandowski vs. Porto.
Już nawet nie Polski Bayern. Teraz to się zwie Lewandowski.
1
Poczytaj komentarze poniżej to się dowiesz ;)
2
Ibra, Ibra --> a PSG zasługuje na grę z Barceloną?
1
Kto wie. Atleti gra ostatnio słabo, ale na ten mecz podejrzewam, że nieźle będą zmotywowani.
Barca też nie ma łatwo, mimo że w grupie wygrali.
3
A oto modły jakie były na rm.pl :
--->
"Barça - Bayern
Barça - Bayern
Barça - Bayern
Barça - Bayern
Kulki już się grzeją...
Hala Madrid "
A tu BACH! Atleti dostali ;)
1
Hahaha! Nie mogę lamentu Madrytu ;) Oby Atleti zagrało tak jak do tej pory!
PSG? Czyżby Ibra nie zagrał w pierwszym meczu?
4
LE - w takim razie życzymy Ci kolejnych 250 spotkań!
W niedzielę jubileusz - idealnym byłoby zakończyć go Manitą ;)
44
No i tak powinno być, bo jak Finał Ligi Mistrzów mógłby się odbyć bez mistrzów? ;)
2
1 pewna: Real - Monaco ;)
2 prawdopodobna: Barca - Bayern ;)
1
Leo - jaki paker eeee ;)
8
El Jefe - jesteś gość! Pod każdym względem perfekt!!!
5
Lio jest wielki! A ego ma dobre i złe- jak to każdy człowiek!
Żeby być fenomenalnym, genialnym, wspaniałym nie musi strzelać bramek - Ronaldo tak ;) ot taka różnica!
1
Hehe to tak jak z tą nagrodą dla Abidala, po którą chciał podejść Song ;p
12
OMG - rzuć to.
21
Przepaść była zawsze ;)
5
Cóż... statystki są nieugięte. Mimo, że Leo jeśli chodzi o grę, przydatność dla zespołu zjada Ronaldo na śniadanie to obaj mają 8 bramek. I co? Są równi.. przetłumacz to białym.
4
Tia.. tylko połowa to do bramkarza ;)
17
Już kiedyś to tu gdzieś było, ale przypomnę fajne cytaty ;)
-->
Pep Guardiola (2010): „Kiedyś opowiem moim wnukom, że trenowałem Leo Messiego. Nigdy nie widziałem kogoś takiego jak on”.
Arsène Wenger (2010): „Messi jest piłkarzem rodem z PlayStation. Rzeczy, które są niemożliwe, on czyni realnymi”.
Koké (2014): „Cristiano Ronaldo jest atletą, zaś Messi jest Bogiem. Wybieram Messiego”.
Rafael Nadal (2011): „Messi jest najlepszym piłkarzem, jakiego widziałem. Jest on futbolowym dobrem i chociaż byłbyś jego rywalem, rozkoszujesz się widokiem jego gry”.
Zlatan Ibrahimović (2013): „Nie ma nikogo lepszego od Messiego. Sądzę, że Złota Piłka powinna nosić jego imię”.
Gerard Piqué (2012): „Cristiano jest najlepszym piłkarzem spośród nas, ludzi. Zaś Messi jest kosmitą”.
Steve Nash (2012): „Nie interesuje mnie to, że Ronaldo robi sześć tysięcy brzuszków, ponieważ nigdy nie będzie tak dobry jak Messi”.
CRISTIANO RONALDO: "GDYBYM POWIEDZIAŁ TO CO SĄDZĘ O NAGRODZIE DLA MESSIEGO POSZEDŁBYM DO WIEZIENIA"
17
Nie ważne kto. Nie boimy się nikogo ;)
1
http://www.espnfc.com/juventus/story/2356114/paul-pogba-not-interested-in-real-madrid-movesays-agent-mino-raiola
2
Manu Manu, cóż.. takie życie.
Gdybyście trafili na Real to kto wie ;)
2
„Granie z Messim to granie z kimś, kogo jeszcze nie widziano, z legendą. To piłkarz kompletny. Wszystkich pozostałych kontroluje futbol, a on panuje nad grą, decyduje, co zrobić. Robi to w taki sposób, którego nie widziałem przez 30 lat życia”.
-- cytat tygodnia jak nic!
0
.............................................................
2
Jakość Ney'a umniejszało tutaj wiele osób, ale tak naprawdę to chłopak zaliczył dobry mecz i nie ma z tym dyskusji.
Mnie bardziej chodziło o jego wypowiedź na temat Lio.
1
Donie nasz. Przydałoby się Twoje osobiste podsumowanie wczorajszej gry Leosia ;) - zapewne byłoby epickie;p Mnie już brak słów!
2
Hart - zawodnik meczu i pełen szacunek.
Nie wiem gdzie oglądałeś mecz, ale fajnie to podsumował Wolski. Zawodnicy Barcy dokonywali złych wyborów. Zamiast strzelać podawali, zamiast podawać - strzelali ;)
2
Polać mu! Gość dobrze gada. Jako jeden z nielicznych potrafi docenić naszego Leosia ;)
--> na rm.pl zapewne jest podejrzewany o bycie kibicem Barcy podszywającym się pod Real ;) --> wadix, El jarek jeszcze go nie zbanowali? Przecie to tam nie można takich bzdur pisać...
1
Przykre, ale nie w taki sposób, że jestem przez to "smutny" ;p Ręce opadają a śmiech również jest :)