NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Ten "Menel" to zawsze tak grał. Bydle.
Ney ma taką technikę, że połowa obrońców gra chamsko w stosunku do niego. Oczywiście większość powie, że też dużo symuluje. Zgodzę się, ale co ma zrobić jak grają takie zwierzęta a sędzia tego nie widzi?
Dla przypomnienia:
1
Pogba - byłoby ekstra! W każdym razie należy poczekać do informacji: Oficjalnie.
Skoro tacy piłkarze jak Iker czy Ramos są niedoceniani to ja nie wiem kogo oni doceniają? Boga Ronaldo? Błagam...
41
Mimo że Neymar lubi zabawę, wygłupy to obok tego jest super człowiekiem. Przyjacielski, rodzinny- po prostu dobry i jak widać pragnie tego, czego każdy normalny facet powinien. Rodziny! Życzę Ci najlepszego!
1
Dajcie mu ten kontrakt! Zamknie wreszcie jadaczki tym głupim szmatławcom.
0
Łeście - powiedzże coś Ty osiągnął? ;)
1
Dokładnie. Dużo wcześniej były obrazki z tym..
1
Casillias Reprezentacja > Casillias Real
tak ma być.
0
No i się zaczyna, pięknie..
1
Pogra czy nie pogra, najważniejsze, że wraca do zdrowia!
1
Kolego zapomnij ;) Szacuneczek, że dotarliście do finału, ale to tyle! ;)
1
Trudny meczyk będzie. Miejmy nadzieję, że chłopaki będą w formie i nie złapią kontuzji po powrocie!
1
Wara od Tito !!!
To przesłuchanie to wygląda jakby było w szkolnych ławkach ;) Bartomeu na dywaniku ;)
1
To może niech podniosą ceny za korzystanie z toalet. Baskowie w złości mogą wyrządzić niezłe szkody ;)
1
Muggsy o taak, malusieńki, ale jaki zwinny ;)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1e/96/19/1e961926880f834a84fccec67d139a6b.jpg
Pamiętasz kosmiczny mecz? Niezapomniany film! I jak to mówili na niego: "Maksi Boksa" ;)
20
Wyobrażam sobie rozczarowanie kibiców. Większość z nich przyjdzie, przyjedzie tam dla niego..
Kiss Cam - to było dobre ;)
7
Najlepszy w historii! - Leo Messi
2
Nie chodzi o pozycję ;) Wielki z MSN kontra wielki z BBC. O to!
1
Asysta z przymusu jak to miewa Ronaldo ;) - hehe joke!
1
Neymar > Benzema :)
2
Trzeba ich zrozumieć, mimo że są gospodarzami i kibiców po jednej i drugiej stronie tyle samo to jednak to jest boisko Barcy więc ma dużo lepiej.
No, ale co tam. To ich zmartwienie, my czekamy na puchar! ;)
1
Leo Leo Leo! I znowu pierwszy! ;)
1
mają gula i tyle.
4
20% do Hiszpańskiego Królewskiego Związku Piłki Nożnej.. KRÓLEWSKIEGO.
1
Ostatnie 30 min Bale 2 podania - hi hi hi
5
Może ostrożnie z tą manitą, bo znowu się spalimy ;)
10
Off top!
Wybaczcie, ale je*łem ;)
http://www.meczyki.pl/obrazki,23354
13
Głosował na co głosował. Zostawcie chłopa. Wybrali Camp Nou i po temacie!
Camp Nou > Santiago Bernabeu > Nuevo San Mames
3
Szkoda, że nie messimania w Warszawie ;)
Leo to Leo! Zdjęcie z nim - bezcenne!
9
Finał PK w domu! No coś pięknego. Na żadnym stadionie nie ogląda się lepiej meczu niż na Camp Nou - w telewizji oczywiście ;)
Szczerze to szkoda mi Ikera. Nawet ten dziany prezydencik go oskarża, ale to ich problem.
1
To jutro w madryckich szmatławcach:
Barcelona dopięła swego - finał PK na Camp Nou.
Pewnie teraz większość zgodziłaby się na SB, pff!