NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Real męczył się z Rayo a wygrał.. Barca męczyła się z Celtą a wygrała.
Celta zjadła Rayo 6:1 --> widać w jakiej formie są nasi a ich przeciwnicy ;)
Mam nadzieję, że Celta zagra podobnie z Realem.
25
"Cristiano przybędzie na Calderón po strzeleniu ośmiu goli w minionym tygodniu" - ogórasom.
3
No to dzisiaj się wszystko zaczyna! Chłopaki i dziewczęta czas zapiąć pasy!
1
"To świetny kolega, jest między nami duży „feeling”, zaskoczył mnie." --> Ty też nas zaskoczyłeś;) Czekamy na kolejne bramki!
PS: Super koszulka Luisa ;)
2
i to by nic nie dało ;)
1
3 punkty priorytet, ale fajnie byłoby jakby Leo ustrzelił kilka brameczek takiemu rywalowi ;)
36
Pan Cristiano znowu wymachuje łapami - norma. Płacz, bo nie było karnego.. Nie dostaje kary za naganne zachowania wobec sędziów a teraz chcą odwołania kartki za błąd - to byłoby niesprawiedliwe.
0
Komentarz usunięty
1
Ładnie to wszystko statystycznie wygląda dla LE. Byłoby lepiej jakbyśmy zdobyli wszystko, co się da. Liczę na to i życzę tego Luisowi ;)
7
Oooo toto jest nasz sprinter! Czekamy Jordi!
2
Spokojnie, nie ma co się jarać. Zaraz będzie wywiad z Pedro i wszystko zdementuje. Póki co nie jest nic oficjalne - nie ma spiny.
2
Racja. Każdy mecz jest teraz finałem ;)
Jak to wczoraj powiedział Pan Leszek: "Nie jestem zwolennikiem talentu tego piłkarza".
1
Co z tego? Real grał piach. Po meczu z gorszą Granadą było: wielkie odrodzenie, wielka forma, są najlepsi... HALO to tylko GRANADA! Z Rayo była męczarnia.
Almeria spisała się dużooo lepiej jak na swoją pozycję w tabeli. Mieli trochę okazji no i ten niesamowity Thievy..
4
Jak zwykle nic tylko się z Tobą zgodzić! Dobrze powiedziane: "za słaby na pierwszą jedenastkę Barçy, za mocny żeby bez przerwy grzał ławkę ogrodową". Szkoda chłopaka, bo widać, że ma ogromne serce do gry. Tak jak już pisałem wcześniej, może jednak ta prawa obrona? Czas pokaże.
PS: Cała akcja była magiczna ;) A bramka Leo ufff!
2
Pedrito na prawą obronę ;)
2
http://www.standard.co.uk/news/article6641093.ece/alternates/w460/Ronaldo.jpg
3
Karny się należał. Niech sobie jednak pajacyk płacze. Został pokarany na wcześniejsze nurkowanie! Nie zagra z Eibarem, chyba że Perez zalogował się na konto i mu odwieszą..
64
Jakież to jest głupie i chore.. Nikt nie może uwierzyć, że nie dostał karnego. Dziwią się.. masakra..
Jak dostają karnego z d*py to jest gadka: Takie sytuacje się zdarzają, sędziowie się mylą.. pfff.. pajacyk doigrał się za wszystkie oszustwa.
2
Masz rację i niepodważalne dowody w postaci niektórych niewypałów, ale jeśli chodzi o Pogbe to byłbym spokojny.. Gość moim zdaniem jest za dobry jak na to mdłe Serie A i mam nadzieję, że wkrótce zawita do Nas.
2
Verma! Wracaj na boiskooo!!
PS: Admini banucje tych, którzy będą go obrażali. Zaraz spłynie fala hejtów..
3
"ale to wciąż jest Serie A.. " --> Serio? Może od razu skreślić Serie A i wszystkie inne ligi? To, że poziom jest słaby to nie znaczy, że każdy jeden piłkarz jest słaby i sobie nie poradzi...... Pogba sobie poradziłby sobie w każdej lidze.
1
Mam nadzieję, że piłkarze Almerii przyjadą po autografy ;)
1
Niestety ona komentuje..........
1
Nie znałem tej stronki, dzięki ;)
1
O matkooo ta Laboga...
0
Widziałem, widziałem polewkę mają z niego!
--> dzięks za linka!
1
Dobrze to napisałeś: "ZWYKŁA" Granada.
0
Hehe, bedzie! ;)
2
Kareta a nawet trójka też byłaby dobra ;)
2
Przydałoby się jakby dziś Leo uczcił te 50 meczów bez restu ;)
Hehe aż coś się robi patrząc na okładkę marki : "YOOOOO" pfff