NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też mnie to zastanawia! HAŁ? ;]
1
Lionel "Wybrany" Messi --> podoba mi się --> dodatkowy Lajk ;)
Donie masz tak niesamowitą gadkę, że większość tutaj łyka jak młode pelikany ;p Wmówiłbyś im, że biały to czarny hehe
2
Najwięcej ma dych xD Wie w kogo celować ;p
4
Imponujące osiągnięcia! Najlepszego! Nigdy nie zapomnę tej bramki, to było coś niesamowitego!
Obecnie Iniesta jest w formie i miejmy nadzieję, że pomoże ustrzelić trofeowego hattricka!
111
Hehehe całkiem normalne zachowanie ;) --> sam bym tak zrobił!
Ciekawe jaką mieli polewę po nietrafionym karnym grzmota hehe
47
1. TRIPLETE --> LIGA, COPA, CHAMPIONS --> wszystko w zasięgu ręki! Aj!
2. W Madrycie źle się dzieje, a kogo to obchodzi? Ha Ha Ha! Przed rewanżem z Juve atmosfera niezła.
3. Kibice Realu są poj... --> W sumie to nic nowego. Widać to na naszej i fioletowej stronie ;) Szczerze to szkoda mi Ikera.. chłopak hejta dostaje na każdym meczu..
Bale.. w Realu tak jest. Tam musisz podawać do CR7, bo będziesz zjechany. Jak jest z Chicharito? Chłopak ostatnie mecz im wygrał i co? Dostaje hejta za brak podań i samolubność.. pff..
4. - 4 punkty ;)
5. 50 bramek Ney'a gratulacje! Nie ma co jednak porównywać z pierwszymi bramkami Leo. On zaczynał jako młody chłopak, gdzie grał wiele ogonów no i miał inną rolę w zespole jak to powiedział Leszek ;)
6. To już jutro kochani! Zapinamy pasyyyyyy! I Wielki Tydzień czas zacząć!
1
Douglas będzie miał pamiątkę, że grał z Messim ;) hehe
7
Panowie! To są 4 punkty!
Chyba Arsenal pożegna się z tym numerem xD Hehe
2
Mam w pracy taką samą tapetę hehe xD
2
1. Dawno Marca nie miała Ronaldo na front page'u! ;) szok!
2. Jak to powiedział LE: nie klaskali mu na urodziny, ale za to, że się spóźnił na trening hehe
No to co chłopaki? Trzeba ten meczyk potraktować jakby to faktycznie miał być ostatni!
1
Wara od niego! Sio!
1
No wiesz, on sobie na to może pozwolić ;P Ma dość wysoką pozycję w drużynie!
1
Messi, Suarez, Neymar, Pique jak zwykle koło siebie ;D
6
Pfff.. 80 melonów mało? Błagam. Barca więcej nie zapłaci.
Ciekawe co na to sam Pogba. Podejrzewam, że jego priorytetem jest Barca!
Mam nadzieję, że to plotki.
58
OFFFFFTOP!
"Miler" - irytująca niewyparzona gęba o Pepie: "Zobacz, co zrobiłeś. Sam sobie dokończ to "g****"
Franz Beckenbauer o Götze: "On zachowuje się i porusza na boisku jak dziecko. On po prostu zatrzymuje się, kiedy straci piłkę. To jest zachowanie typowe dla dziecka,"
1
To dzięki tym kapitalnym kamizelkom, hehe xD
Prawdą jest, że Barca w świetnej formie. No i nasz geniusz gra mecz za meczem. Mam wrażenie, że podczas nich odpoczywa.
17
1. Minęły dwa dni, ale nadal są te emocje!
2. W Bayernie konflikty i zła atmosfera --> dobra wiadomość przed rewanżem. Jeszcze kilka dni, aj!
3. Sto lat Luis Enrique! - prezent dostałeś mega!
3
Powiem Ci, że fajnie to drugi raz obejrzeć i posłuchać komentatorów ;) Podczas meczu niestety nie idzie słyszeć, hehe
4
WoW! Niesamowite komplementy i ciepłe słowa! Coś pięknego. Leo musi czuć niesamowicie. Na dodatek kolejny dzieciaczek w drodze ;)
Podejrzewam, że jak któryś z białych przeczyta tego posta to może dostać zawału ;p
Hehe, Ronaldo już rozdaje miliony aby choć troszkę o nim wspomnieli ;p
9
Przed chwilką oglądałem mecz po raz drugi i powiem Wam, że to było coś pięknego! ;) To na długo zostanie w naszych głowach i sercach. Oby ten rewanż był równie piękny i emocjonujący! ;)
3
http://fangol.pl/view/98159/cristiano-ronaldo-uderza
1
Cały Leo ;) --> On się cieszył tak, jak w danej chwili czuł ;) Nie jest on Panem Ronaldem, który zawsze pokazuje, że to "Yoooo"
Ale to jak my kibice się cieszyliśmy we własnych domach, klubach zapewne było epickie ;) Brak głosu --> podstawa!
25
"..dla mnie jest najlepszym piłkarzem na świecie, nawet jeśli nie zdobywa nagród.." --> święte słowa!
5
http://www.ronaldo7.net/news/2012/cristiano-ronaldo-505-crying-in-a-real-madrid-game.jpg
7
Wczorajszy becz był niesamowity!!! Poza tym, że straciłem głos i moje pięści podrapane xD
1. Pan Messi pożera Pepa! Genialny, fenomenalny --> Geniusz!
2. Emocje niesamowite!
3. Madryckie gazetki po porażce Realu zachwycali się rekordem CR7, który nic nie grał. Messi wczoraj pobił ten rekord w nieprawdopodobny sposób i co? Nawet wzmianki o tym nie ma ;)
4. Jeżeli anulują ligę i puchar króla to będzie katastrofa.. szczerze w to wątpię, ale kto wie... ?
5. Ludzie! No to było coś pięknego! Pisałem wczoraj, że będzie SZOŁ i to był, ale aż taki! WOW!
2
To masakra jakaś, ale wydaje mi się jednak, że wznowią rozgrywki. Jeżeli byłoby tak, że anulowaliby rozgrywki to byłaby jakaś katastrofa!
Barca na ostatniej prostej do wygrania Ligi i Pucharu a tutaj takie coś? Nie wierzę! To byłaby afera na całą Europę!
3
Lewandoski! ;) Zupełnie jak Błaszczykowski w reklamie wypowiada swoje nazwisko: BŁASZCZYKOSKI.
88
Jeżeli mamy stracić bramkę (stfu) to niech tylko nie strzeli Muller - nie zniosę widoku cieszącej się jego mordy!
2
Przez tą Ligę Mistrzów i walkę w LL zapomniałem o Pucharze Króla ;) Mam nadzieję, że ten Puchar będzie nasz!
2
Zdjęcie wymiata!!!!!! Chłopaki postarajcie się dzisiaj to feta będzie po meczu xD