1

Też mnie to zastanawia! HAŁ? ;]

1

Lionel "Wybrany" Messi --> podoba mi się --> dodatkowy Lajk ;)

Donie masz tak niesamowitą gadkę, że większość tutaj łyka jak młode pelikany ;p Wmówiłbyś im, że biały to czarny hehe

2

Najwięcej ma dych xD Wie w kogo celować ;p

4

Imponujące osiągnięcia! Najlepszego! Nigdy nie zapomnę tej bramki, to było coś niesamowitego!

Obecnie Iniesta jest w formie i miejmy nadzieję, że pomoże ustrzelić trofeowego hattricka!

111

Hehehe całkiem normalne zachowanie ;) --> sam bym tak zrobił!

Ciekawe jaką mieli polewę po nietrafionym karnym grzmota hehe

47

1. TRIPLETE --> LIGA, COPA, CHAMPIONS --> wszystko w zasięgu ręki! Aj!

2. W Madrycie źle się dzieje, a kogo to obchodzi? Ha Ha Ha! Przed rewanżem z Juve atmosfera niezła.

3. Kibice Realu są poj... --> W sumie to nic nowego. Widać to na naszej i fioletowej stronie ;) Szczerze to szkoda mi Ikera.. chłopak hejta dostaje na każdym meczu..

Bale.. w Realu tak jest. Tam musisz podawać do CR7, bo będziesz zjechany. Jak jest z Chicharito? Chłopak ostatnie mecz im wygrał i co? Dostaje hejta za brak podań i samolubność.. pff..

4. - 4 punkty ;)

5. 50 bramek Ney'a gratulacje! Nie ma co jednak porównywać z pierwszymi bramkami Leo. On zaczynał jako młody chłopak, gdzie grał wiele ogonów no i miał inną rolę w zespole jak to powiedział Leszek ;)

6. To już jutro kochani! Zapinamy pasyyyyyy! I Wielki Tydzień czas zacząć!

1

Douglas będzie miał pamiątkę, że grał z Messim ;) hehe

7

Panowie! To są 4 punkty!

Chyba Arsenal pożegna się z tym numerem xD Hehe

2

Mam w pracy taką samą tapetę hehe xD

2

1. Dawno Marca nie miała Ronaldo na front page'u! ;) szok!

2. Jak to powiedział LE: nie klaskali mu na urodziny, ale za to, że się spóźnił na trening hehe

No to co chłopaki? Trzeba ten meczyk potraktować jakby to faktycznie miał być ostatni!

1

Wara od niego! Sio!

1

No wiesz, on sobie na to może pozwolić ;P Ma dość wysoką pozycję w drużynie!

1

Messi, Suarez, Neymar, Pique jak zwykle koło siebie ;D

6

Pfff.. 80 melonów mało? Błagam. Barca więcej nie zapłaci.

Ciekawe co na to sam Pogba. Podejrzewam, że jego priorytetem jest Barca!

Mam nadzieję, że to plotki.

58

OFFFFFTOP!

"Miler" - irytująca niewyparzona gęba o Pepie: "Zobacz, co zrobiłeś. Sam sobie dokończ to "g****"

Franz Beckenbauer o Götze: "On zachowuje się i porusza na boisku jak dziecko. On po prostu zatrzymuje się, kiedy straci piłkę. To jest zachowanie typowe dla dziecka,"

1

To dzięki tym kapitalnym kamizelkom, hehe xD

Prawdą jest, że Barca w świetnej formie. No i nasz geniusz gra mecz za meczem. Mam wrażenie, że podczas nich odpoczywa.

17

1. Minęły dwa dni, ale nadal są te emocje!

2. W Bayernie konflikty i zła atmosfera --> dobra wiadomość przed rewanżem. Jeszcze kilka dni, aj!

3. Sto lat Luis Enrique! - prezent dostałeś mega!

3

Powiem Ci, że fajnie to drugi raz obejrzeć i posłuchać komentatorów ;) Podczas meczu niestety nie idzie słyszeć, hehe

4

WoW! Niesamowite komplementy i ciepłe słowa! Coś pięknego. Leo musi czuć niesamowicie. Na dodatek kolejny dzieciaczek w drodze ;)

Podejrzewam, że jak któryś z białych przeczyta tego posta to może dostać zawału ;p

Hehe, Ronaldo już rozdaje miliony aby choć troszkę o nim wspomnieli ;p

9

Przed chwilką oglądałem mecz po raz drugi i powiem Wam, że to było coś pięknego! ;) To na długo zostanie w naszych głowach i sercach. Oby ten rewanż był równie piękny i emocjonujący! ;)

1

Cały Leo ;) --> On się cieszył tak, jak w danej chwili czuł ;) Nie jest on Panem Ronaldem, który zawsze pokazuje, że to "Yoooo"

Ale to jak my kibice się cieszyliśmy we własnych domach, klubach zapewne było epickie ;) Brak głosu --> podstawa!

25

"..dla mnie jest najlepszym piłkarzem na świecie, nawet jeśli nie zdobywa nagród.." --> święte słowa!

7

Wczorajszy becz był niesamowity!!! Poza tym, że straciłem głos i moje pięści podrapane xD

1. Pan Messi pożera Pepa! Genialny, fenomenalny --> Geniusz!

2. Emocje niesamowite!

3. Madryckie gazetki po porażce Realu zachwycali się rekordem CR7, który nic nie grał. Messi wczoraj pobił ten rekord w nieprawdopodobny sposób i co? Nawet wzmianki o tym nie ma ;)

4. Jeżeli anulują ligę i puchar króla to będzie katastrofa.. szczerze w to wątpię, ale kto wie... ?

5. Ludzie! No to było coś pięknego! Pisałem wczoraj, że będzie SZOŁ i to był, ale aż taki! WOW!

2

To masakra jakaś, ale wydaje mi się jednak, że wznowią rozgrywki. Jeżeli byłoby tak, że anulowaliby rozgrywki to byłaby jakaś katastrofa!

Barca na ostatniej prostej do wygrania Ligi i Pucharu a tutaj takie coś? Nie wierzę! To byłaby afera na całą Europę!

3

Lewandoski! ;) Zupełnie jak Błaszczykowski w reklamie wypowiada swoje nazwisko: BŁASZCZYKOSKI.

88

Jeżeli mamy stracić bramkę (stfu) to niech tylko nie strzeli Muller - nie zniosę widoku cieszącej się jego mordy!

2

Przez tą Ligę Mistrzów i walkę w LL zapomniałem o Pucharze Króla ;) Mam nadzieję, że ten Puchar będzie nasz!

2

Zdjęcie wymiata!!!!!! Chłopaki postarajcie się dzisiaj to feta będzie po meczu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?