NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzisiaj nasze CRACKi rozgrywają swój ćwierćfinał. Trzymamy kciuki!!!!Co do przeglądu prasy i nowinek transferowych to już jest śmieszne ;) Czekam na słowo: OFICJALNIE!
3
Zgadzam się z Tobą. Powinien zostać ukarany i zawiesić go do końca turnieju. Znając życie pewnie tego nie zrobią..
PS: dla mnie takie zachowanie z tym palcem to trochę pedalskie;/
32
WoW! Chłopak naprawdę miał niesamowitą przygodę, przeprawę. Na szczęście trafił bardzo dobrze.
PS: Pewnie teraz sobie myśli: "jak ja mogłem nałożyć to białe prześcieradło" ;p
Impossible Is Nothing!
7
Brawo Chile! Brawo Bravo! No i brawo Alexis --> Man of the match!
1
85 mln za Angela? Pfff.. zdecydowanie za dużo.
Jeżeli te ploty to prawda to niech kupią Pogbę i Angela za 100, po 50 na łeb i już!
2
Rozjeb.. mnie hahah xD dzięki ;p
6
Messi zrobi imprezę z piątku na sobotę na "Estadio Sausalito" przeciwko Kolumbii ;) Postawi 3 "szoty" i będzie po imprezie, hehe ;)
1
Leoooooooo Messi --> wszystkiego najlepszego! Urodzinki trza uczcić 3 brameczkami ;)
Przegląd prasy codziennie jest coraz ciekawszy, hehe..
1. Pomijając informację o Pogbie to byłoby super jakby Angel trafił do nas. Bardzo podoba mi się jego gra. Mimo, że nie idzie mu w MU tak jak w Realu to jest to genialny piłkarz. Z miłą chęcią zobaczę go na CN!
2. Ramos odejdź od tego bagna i przejdź gdzieś, gdzie dostaniesz należyty szacunek!
18
Pogba, Pogba, Pogba - codziennie nowe info! Więcej piszą o nowych newsach z Pogbą niż na pudelku o tyłku KIM ;)
17
Trzeba przyznać, że siła ofensywna Atleti na nowy sezon zapowiada się ciekawie ;)
1
OFF TOP:
UD Las Palmas awansuje do Primera Division - Ronaldo lubi to. I zaciera ręce ;p
3
Serio tak dałeś swojej córce na imię? ;) Jeżeli tak to gratuluję imię jest przepiękne!!! Jeżeli w niedalekiej przyszłości będzie mi dane mieć córkę to również chciałbym tak nazwać, hehe
1
Spokojnie. Być może czuł, że tak będzie lepiej dla dobra drużyny. Szkoda Neya, bo przez taki wybryk jadą po nim niesamowicie.. Ogarnijcie się niektórzy i dajcie wsparcie a nie połowa: "nie nadaje się na kapitana". Może i się nie nadaje, ale nim jest i trzeba to uszanować.
5
A ja Wam powiem kolejny raz, że nie ma co się sugerować "formą" drużyn z grupy ;) W ćwierćfinałach może być całkowicie inaczej ;)
Mam nadzieję, że Argentyna pokaże piękny mecz i zamknie usta wszystkich ;) VAMOS!
8
Ciekawa dzisiejsza prasa ;)
1. Selfie z Messim? BEZCENNE!
2. Jeżeli Real puści Ramosa to będzie ich ogromny błąd, ale to ich problem ;)
3. Bale - jeszcze trochę będzie nr1 dla Beniteza (jak już nie jest). Ciekawe co na to smutny Cristiano ;(
COPA AMERICA? Dzieje się bardzo dużo, ale taka właśnie jest COPA! Wiele osób na tej stronie i na innych krytykuje Argentynę za grę. Czego Wy oczekujecie? To jest krótki turniej, w którym liczą się pkt i zwycięstwa. Walka jest niesamowita, brutalna i bezpardonowa. Wiadomo, że my kibicie chcielibyśmy oglądać piękną piłkę i wysokie zwycięstwa, ale taki urok jest turniejów --> aby do finału!
Jestem jednak przekonany, że zobaczymy kilka ładnych meczów a jeśli chodzi o Argentynę to pokaże jeszcze magię ;) Cierpliwości.
5
O matko!!!!!!!!!
Ta laleczka znowu obrażona. Noż to jest po prostu ...
15
WoW. Niektórzy mają za sobą niezły kurs szybkiego czytania! Gratuluję ;) i proszę o namiary!
3
Co jak co, ale to prawda z tym atakowaniem naszych cracków. Wchodzą wieśniaki bez pardonu. Normalne jest agresywniejsze atakowanie, ale to co robią na tym COPA America to jest przesada. Nie mogą sobie normalnie poradzić to prowokują taki chamskim graniem. Sędziowie na tym turniej to porażka.
31
W Copa America coraz większe emocje!
A w prasie jak zwykle spekulacje transferowe. Zobaczymy jednak co będzie ostatecznie.
1. Mam nadzieję, że Pogba zawita na CN.
2. Agüero w Realu? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Wyobrażacie sobie najlepszego przyjaciela Leo w uścisku z grzmotem i biegnącego do jego cieszynki? hehe ja nie!
4
Jak to nazwałeś: "śmietankowi" grają całą karierę z kontuzją ;)
1
Ney Ney nieładne zachowanie..
Jak widzimy w Copa America są zgrzyty praktycznie w każdym meczu. Widać jak wszystkim piłkarzom zależy na wygranej, na dobrym meczu. Nikt nikomu nie odpuszcza. Z jednej strony to bardzo fajnie, ale takie debilne faule czy prowokacje to są nie na miejscu.
Cóż. Miejmy nadzieję, że chłopaka nie zdyskwalifikują..
2
Kapitanowi Grzmot to by dopłacili ;p
2
Ale już wczoraj Leo odebrał ;)
http://www.ca2015.com/en/gallery/copa-america-mastercard-man-of-the-match-winners/1al11h6ke941e1uf62vujfp6ge
2
Zubi! A my Tobie dziękujemy za ostatnie transfery i 2 wspaniałych bramkarzy ;) To byłoby na tyle! Ahoj!
3
Oszczędzaj, oszczędzaj siły na meczor jak to mówisz ;) Myślę, że poradzą sobie z Urugwajem, choć łatwo nie będzie.. marzy się hattrick Leosia ;)
A komu kibicujesz Cleveland czy Warriorsom? Wydaje mi się, że Curry i jego paczka dzisiaj wygrają ;p
3
Gratuluję pamięci, serio to wszystko tak pamiętasz czy może robisz notatki? hehe
Argentyńczycy od zawsze mili charakterek;) Ja niestety czasów Maradony nie znam, ale pamiętam Riquelme. Strasznie mnie irytował ten piłkarz.. Nie wiem czemu.. A jego konflikt z Leo totak jak pisałeś nic innego jak zazdrość ;)
2
A gdzie kapitan Grzmot ? hehe
Cieszy mnie niezmiernie postawa naszych cracków! Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej!
4
Zgadzam się. Masz ode mnie follow. Tak jak napisałeś: "brak autorytetu Martino". To jest raczej pewne. Jakby coś takiego miało miejsce np.: u Mourinho to mieliby prze.. ;)
Z drugiej jednak strony nie wiemy o czym gadali w szatni ;) Może Martino też sypał żartami i ironicznie tak gadał?
2
Szczerze to nie podoba mi się takie zachowanie.. Nie wiem jak to odbierać. Wydaje się, że Leo z Martino mają dobre stosunki a tutaj takie coś.. no nieźle.
45
Neymar: „Złota Piłka? W tym roku ma już właściciela”. --> Tyle w temacie;)
Florek i Benitez jeszcze dobrze nie zaczęli współpracy a już odmienne zdania na temat transferów - dobrze się dzieje ;) Znowu nie da wolnej ręki ;)