1

Edit: Słowa Beniteza:

"– Stosunki z Cristiano? Takie same, jak z resztą graczy. Rozmawiam dużo ze wszystkimi. Nie ma w tym nic specjalnego. Ludzie mówią to czy tamto, ale ja zapewniam cię, że nie ma w tych hasłach prawdy. Nasze stosunki są absolutnie normalne.

– Złość Cristiano na treningu? On jest konkurencyjny i to jest tutaj kluczowe. To zaleta, a nie wada"

--> ciekawe co na to sam Cristiano ;)

7

Oooooooooooo... robi się bardzo ciekawie.

Barca - 1 mecz - zwycięstwo.

Real - 1 mecz - porażka.

Poza tym w Barcelonie atmosfera od zakończenia sezonu jest dobra, humory dopisują, dobra gra wszystko prawidłowo ;) Real? Najpierw numerem 1 dla Beniteza jest Bale, James ma uprzywilejowaną pozycję. A gdzie Ronaldo? Haha! Na treningu puszczają mu nerwy, pfff.. to jest śmieszne. Oprócz trenowania upadków, trenuje również wymachiwanie łapami..

1

................................. łap edit!

10

Brawo Douglas!! Fajnie jakby strzelił tego gola, należało mu się ;)

28

LE dalej w formie. Fajna sprawa, że trener jest taki aktywny. Na pewno to dobrze wpływa na piłkarzy. Wycisk pewnie niezły dostają na treningu ;)

Jak Perezik poprzygląda się w gazecie na klatę i formę LE to jeszcze bardziej będzie naciskał na Beniteza. Będzie: Rafa musisz schudnąć, bo Cię wywalę, hehe

2

Mou powinien się odpier.. od Ikera. Niech się zajmie ustawianiem autobusu, bo w tym roku nie będzie im tak łatwo! Tyle w temacie!!!

11

Spokojnie. Jak tak dalej pójdzie to Benitez z Ronaldo również mogą stworzyć niezłą "miesznakę" ;)

4

Liga hiszpańska na Polsacie to byłby KONIEC ŚWIATA! Wiejska TELEWIZJA, mdła aż do bólu na której jeszcze lepsi fachowcy niż na TVP. Oby do tego nie doszło! WIEŚsat to totalne dno.

2

o tak! I jeszcze te emocje jakie potrafi wzbudzić Żewłakow. Po prostu mistrzostwo, aż przechodzą ciarki!

16

OFF TOP!

"Mój syn jest świadomy tego, że w tym roku będzie mu ciężko wygrać Złotką Piłkę. Ma za to zagwarantowaną nagrodę Złotego Buta" --> mama Cr7.

W tej rodzinie to tylko i jednym, ale ma Pichichi i tego Złotego Trampka.

1

Komentarz usunięty

44

Mecz z Romą mmmm... ;) Będzie okazja jeszcze przed rozpoczęciem sezonu na małe utarcie nosa Realowi, który im uległ ;)

7

Hehe, no tak ;)

3

Tylko Verma=Verminator ma niespożyte siły! Brak zmęczenia na jego twarzy!

1

Narzekanie jest zawsze - nic nie zrobisz. A poza tym z tym narzekaniem chodziło ludziom o stroje piłkarskie. Takie koszulki "codzienne" to inna sprawa ;] Osobiście mi się podobają.

Serio czy nie serio. Prawda czy nie prawda. Tak jest napisane więc komentuję ;]

2

Odpoczywaj Leo, regeneruj siły. Wykorzystaj wszystkie dni wolnego. Niech ten sezon będzie tak samo fantastyczny jak poprzedni!

HULK --> jest moc, jest siła! hehe

1

1. Fajne mają te koszulki ;)

2. Tournée czas zacząć! Ciekawe jak jutro chłopaki zagrają z LA. Będzie to ciekawy meczyk.

3. Cr7 zazdrosny? --> pfff.. a kogo to obchodzi? Znowu panienka się rozwyje? Niech pomacha łapami.

18

1. Wybory, wyborami. Oby wszystko było dobrze. Trzeba pogratulować Bartkowi, przewaga jest ogromna!

2. Real Bejla? Kluczowy zawodnik --> kapitan Grzmot się obrazi i będzie smutny ;/ Realek na dzień dobry porażka! GG!

1

Ok. Pozdrawiam ;)

1

I tak ma być. Konkret decyzja. Zobaczymy jak się chłopaki sprawdzą. Na obecną chwilę wolałbym SANDRO.

47

Napiszę to jeszcze raz. LEO WYGRAŁ NAGRODĘ ESPY! Gdzie jest news??? Ważniejsze jest kto jest na okładce FIFY?

http://www.espnfc.com/spanish-primera-division/story/2523736/barcelonas-lionel-messi-wins-espy-best-international-athlete

wszędzie o tym trąbią od kilku dni a u nas cisza......

6

GŁUPOTY? Dla Ciebie głupotą jest to, że Leo dostał nagrodę? Boli Cię to? Wiem, że jesteś fioletowy. Jak Ci to nie pasuje to idź pooglądaj upadki CR11 przed nowym sezonem, trenuje ostro! O! Albo pooglądaj sobie jego słynną przewrotkę. WIO!

3

Jakbym śmiał! Jasne, że pamiętam ;)

6

Godziny porażka! Poza tym w ciągu tygodnia 3 trudne mecze... Pfff.. no cóż. Łatwo nie jest, ale trza to wygrać. I skupić się na lidze, bo zapewne będzie ułożona pod realek. Ba! Trzeba też uważać na CR11 ostro trenuje upadki!

6

Jak ten czas szybko leci! Jeszcze niedawno tęskniliśmy za Victorem i Pepem.

W tym momencie Claudio i LE sprawili, że kompletnie za nimi nie tęsknię! ;) Wypełnili lukę niesamowicie!

1

Też się właśnie nad tym zastanawiam ;/ .. Jeszcze będzie tak, że na kolejnej debacie obieca ściągnięcie Pepa. Pfff.. w tym momencie nikt za nim w ogóle nie tęskni.

10

OFF TOP:

Ronaldo już ma drugiego karnego:

http://fangol.pl/view/107474/jese-kladzie-na-treningu

1

WoW! Jaki Ty fajny jesteś! Myślisz, że będą siedzieli bezczynnie, bez treningów? To, że Ty zapominasz, nie znaczy, że inni też.. ;) pozdro!

6

Tak naprawdę to ja miejscu Turana i Vidala mógłbym czekać nawet 2 lata ;)

2

Toto ja o tym wiem, kolego, dlatego napisałem, że wiedział co gada ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?