NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To idź ciesz się na stronę Bayernu albo kibicuj polskim zespołom, w końcu to nasi rodacy.
2
Bierz "SIÓDEMKĘ" i wracaj do gry!! Pokaż, kto jest najlepszą 7 na Świecie ;)
2
Coutinho? Bardzo ciekawa opcja, ale czy do zrealizowania? Zobaczymy.
Na razie miejmy nadzieję, że Arda dostanie pozwolenie ;) Choć ta zasrana Mafia nie pozwoli na to..
25
Strasznie dużo treści w dzisiejszej prasie, hehe
1. Gratulacje dla Hiszpanii! Pau po prostu bajka turniej!
2. Barca rozwiązała worek z bramkami - miejmy nadzieję, że na dobre. Jak wróci Bravo to zapewne też zamknie drogę do bramki ;]
1
Ja również nie jestem w stanie pojąć jak niektórzy mogą mówić o przeciętnym meczu Leo.. nie do pojęcia. Podejrzewam, że nie oglądali meczu a jak już to zapewne skróty albo międzyczasie grając w jakieś gry. Tyle.
5
Dopłacić można max 10 zł, nie więcej. Tak powinno być. Kiedyś już było dokupienie kanału za parę złociszy. 20 zł i więcej to będzie porażka.
6
WoW! Eleveny na nc NIE WIERZĘ! Zobaczymy jednak po tym okresie promocyjno-darmowym jak nas wydymają, choć i tak nie ma co narzekać ;]
39
„jestem ostatnim zdobywcą Złotej Piłki z tej ziemi" --> Kaka, bo teraz Ziemią rządzi KOSMITA, człowiek z innej planety LEO MESSI. Jedynie Cristiano broni "honoru" Ziemi ;) hehe
5
Zgadzam się z Tobą. Nic niestety nie zrobisz, będą go bronili, mimo że nie mają w tym momencie racji. Nawet jakby rzucił piłkę do własnej bramki to i to wytłumaczyliby, że miał powody..
Niestety, ale to nie jest jego czas. Bravo jest w tym momencie najlepszym bramkarzem na świecie. Tak. Tak uważam. Zobaczymy jak mu pójdzie po powrocie. Oby utrzymał poziom. Na razie liczmy na Matsa i życzmy mu jak najlepszych występów! BEZ wpadek.
1
Hehe, Padłem xD
Uważaj, bo ja dostałem wczoraj bana za niekulturalne wyrażanie opiniiiii.. albo zaraz odezwą się jak to napisałeś: "obrońcy uciśnionych madridistas".
1
Haha, byłby jaja! ;p
Powiem tak: 5 bramek E. Barcelona! KRÓL POWRÓCIŁ! Nadal liczy się w walce o ZŁOTĄ PIŁKĘ!
2
Wiesz... ja do niego też nic nie mam, chłopak został źle potraktowany przez te "nie powiem co" i należy mu się szacunek i wsparcie. Nie będę jednak ukrywał, że życzę wpuszczenia wielu bramek, przez które Real straci punkty. Może źle napisałem z tymi wpadkami. Niech wpuści wiele bramek (nie z jego winy). Tyle.
2
Dokładnie tak! Pocieszali go przed meczem za niepowodzenia strzeleckie i mówili, że dziś będzie inaczej. I tak im podziękował.
1
Masz nadzieję, że zaliczy dobry sezon? Pfff wtf?!
...może lepiej: "Mam nadzieję, że zaliczy sporo wpadek i Real straci przez to punkty"
4
3
Zgadzam się z Tobą. I o to mi właśnie chodzi. Mats jest super bramkarzem, ale skoro mamy lepszego to dlaczego na niego nie stawiać? Bronić ma ktoś, kto da spokój, pewność siebie. Niestety tego u Matsa nie widać.. Na szczęście LE widzi tak samo i to Claudio jest jego nr1.
2
Byłbym zły jakby stracił taką bramkę, ale tego nie zrobił ;]
1
Ocena, oceną. Mniejsza z tym. Bardziej chodzi o to, że Leo, który nie trenował, nie grał od początku wszedł na 30 min i zrobił różnicę. To jest niesamowite. Wykorzystał te 30 min najlepiej jak mógł i to właśnie jego postawa i bramka dała 3 punkty. Nikt nie umniejsza "ważności" bramki Ney'a.
Poza tym jeśli mamy mówić o "WAŻNOŚCI" bramek to:
bramka Ney'a < bramka Messiego.
3
A ja może ominę temat Leo i Neymara, bo chyba większość zapomniała o innych zawodnikach.
Co powiecie na temat Matsa? Nadal uważacie, że to jest jego czas? Bubla zaliczył przy stracie bramki, chyba każdy widział, że powinien wyjść. I nie ma co tłumaczyć, że jest "mało ograny". Strasznie jestem niespokojny jak Mats stoi w bramce...
1
Gratulacje ;) Leona - na cześć Leo?
1
Słaby trol......
1
W takim razie Gratulacje!
3
Jak zwykle wywiady z Pique bardzo dobrze się czyta ;) Coż. Ja się spodziewałem, że tak zareaguje! Jeszcze raz Brawo!
"Dla mnie gwizdy na Bernabéu są symfonią, ale źle jeśli gwiżdżą na meczu reprezentacji." ;)
7
Zdrowiej i szybko wracaj!
5
Ehh.. czasami odnoszę wrażenie, że większość z Was cieszy się kontuzją Claudio.. To jest dla nas osłabienie. Nie będzie takiego spokoju w bramce jaki daje nam Bravo.. MatS powinien sobie poradzić, ale i tak się martwię.. Oby nie odwalał i nie świrował Neuera..
12
No to się zaczyna!!
Zdjęcie wymiata!!
1
Bo jak to się mówi.. Kampania Realu się zaczyna ;)
A tak poza tym to szkoda, że w tym meczu nie może zagrać Arda..
8
Mundo trzeba pogratulować fajnego pomysłu na okładkę! Brawo! Złota piłka Leo gwarantowana.
0
No cóż.. Made in China ;p
1
Jakby nie było na razie dał nam niesamowicie WAŻNE 3 punkty i trzeba się cieszyć. Miejmy nadzieję, że wniesie dużo dobrego!!