1

Nieokreślone dźwięki ;) No, teraz masz okazję się z niego pozbijać, bo Chelsea dawno nie była w takim dołku i nie zanosi się na szybki powrót na szczyt! ;p

1

Haha dobre, ale uważaj, bo zaraz obiektywni Cię zjadą. Mogę być świadkiem. Widziałem go przez chwilkę w TV, coś wymachiwał łapskami. Trzeba przekazać ochronie, że takie obrazki tylko w ILEWEN. To może być trop.

13

Wybacz, ale ja tego nie widziałem. Sprawdzałem sobie whoscored i to zauważyłem. Nie mam w zwyczaju śledzić wszystkich komentarzy, szczególnie po meczu. Jest tego mnóstwo! Jakbym był na fioletowej to bym czytał wszystkie, tam jest max 100 a nie ponad 1000.

Każdy może mieć gorszy dzień? Bronisz Ceerke? Nie żartuj. Tego nawet nie robią jego fanboje. Pewnie jesteś OBIEKTYWNYM kibicem Barcelony i Leo. Nie inaczej. Szczerze to powiem Ci, że nie wiem czy Leo miał kiedyś 0 udanych dryblingów, nie jestem człowiek statystyka, ale są tacy, którzy to mogą sprawdzić albo już wiedzą ;] Tak czy inaczej WARA od Leo. Bez odbioru.

74

11. kolejka Liga BBVA.

Ilość udanych dryblingów:

Bravo-1 : Ronaldo-0

12

Ah! Z przyjemnością czyta się taki przegląd prasy. Poniedziałek najgorszy dzień tygodnia po takim weekendzie nie jest taki straszny ;)

1. W Madrycie się ochłodziło -3 stopnie C.

2. Neymar, Ramos, Williams - przepiękne brameczki!

3. Szacunek dla Grześka i naszego ukraińskiego sąsiada: Jewhen'a Konoplanki!

4. Mareczka: „Można się było tego spodziewać...”, AS: „Niespodziewany upadek” - jacy oni dzisiaj są zgodni! AS chyba nie widział bramki Neymara ;)

5. Fioletowa reaktywowana! Wczoraj zaniemogła. O dziwo jest TABELA! WOW!

6. Chelsea kolejna porażka, teraz to jest mi ich szkoda.

CR7. --> Ha Ha Ha! Najlepszy piłkarz w historii kolejny raz z silną ekipą daje d.... ale co tam. Złota Piłka jego. Ma Pichichi!

2

Bo sie rozplacze

1

Spokojnie jeszcze 30 min. Zaraz najlpeszy pilkarz w historii odpali:)

2

Heheheh mi sie Chcce smiac z najlepszego pilkarza w historii;p

1

Hehe, ogólnie fajne sytuacja :D Stadion krzyczy: " Messi Messi Messi" a tu nagle taka brameczka Neya xD hehe

3

UWAGA!! Druga połowa meczu tylko w ILEWEN!!!

1

Dokładnie. Ehh.. to są dodali debile xD

3

Z Tobą również się zgodzę. Navas, Neuer, De Gea potrafią wyciągać spektakularne sytuacje. My również mamy takiego genialnego specjaliste w postaci Bravo, ale co? U nas przecież to nie jest jego zasługa, ale obrony. I tak jest za każdym razem. Nie cieszymy się z dobrej postawy 2 bramkarzy tylko sami tworzymy chorą rywalizację, z której na tej stronie cokolwiek by nie zrobił wygrywa Mats.

3

Żartujesz chyba, a co tam, nawet nie chce mi się znowu pisać tego samego.. "naczelne Mireczki fcbarca.com"? że niby co to ma znaczyć? Chcę CIę uświadomić, że to Mats ma tutaj o wiele więcej fanów. Nie jest super herosem, ale jest kluczowym zadownikiem klubu i reprezentacji. Sprawdź ostatnie dokonania ;) No tak.. to dzięki obronie. AAaaa i jedynym super HEROSEM to jest Kapitan Grzmot.

6

Prawda. Zgadzam się z Tobą, ale niestety tutaj nie przetłumaczysz niektórym. Mats ma o wiele więcej fanów na tej stronie.

8

I tak trzymać!

Zapewne zaraz rozpocznie się dyskusja na temat Bravo i Matsa. Większość będzie gadała, że to dzięki obronie. Owszem, zgodzę się, ale czy to nie między innymi dzięki Claudio tak grają? Dlaczego na każdym kroku ujmujecie mu dokonania? Nawet genialne interwencje Claudio, które zapobiegały straceniu bramki tutaj są jakoś "olewane". Tak już jest. Jak gra Bravo i Barca traci mniej bramek to dzięki obronie. Jak gra Mats to oczywicha błędy obrony. Ciekawy jestem co powiecie na temat tego co robi Navas u białych? Dzięki obronie tak mało traci bramek?

3

Mm... Bravo 5,5? Na 6 zasłużył na pewno.

Ciekawe ile dostanie za wczorajszy mecz Mats ;)

1

Ja to odczytałem tak, że pokazuje to do Leo, że za nim Tęskni xD Albo po prostu tęskni za synem ;)

14

Nie rozumiem jednego. Co Cię obchodzi o czym tutaj 'spiskują' użytkownicy? Jesteś kibicem Realu więc powinno Cię obchodzić to, co piszą na fioletowej. Po prostu to olej i tyle. Nie unikniesz "hejtu" na Ronaldo. Wy go jednak tłumaczycie, że jest "ambitny". Jest po prostu żałosny i tyle.

5

Piwko dla Ciebie!

1

PODSUMOWAŁ WYSTĘP PSG?? Dla Ciebie są gorsi? Źle grają? Real jest lepszy? Loooooooooooooool W ogóle oglądasz????

1

1. Jak widzę to "MESSI NO" to aż mi się coś robi.. niestety, ale musimy się z tym pogodzić...

2. Dobry suchar Ronaldo na poprawę humoru. Naoglądał się własnego filmu i zaczyna działać! Złota Piłka będzie jego.

0

Komentarz usunięty

2

Ehh.. smutna wiadomość ;/ Coż.. zdrowie najważniejsze.. Ten Klasyk będzie szczególnie trudny i nerwy będą jeszcze większe. Miejmy nadzieję, że Neymar godnie zastąpi Leo. Szczerze to i tak się boję o Neymara. Nie ma co się oszukiwać, bo Ney zagrał genialnie, ale to nie byli jacyś wielcy przeciwnicy..

2

Spokojnie. To początek. Bijatyka słowna dopiero się zacznie! ;]

Nie życzę źle Navasowi, ale mógłby opuścić El Clásico, Skoro Twój ulubiony bramkarz to komu będziesz życzyła stracenia bramek (i kibicowała) na El Clásico?;)

1

Haha, kolego spokojnie. Źle zrozumiałeś. Napisałem to z uśmiechem - ironicznie ;) Nie popieram nurkowania, ale rozumiem. Jedno dziecko HD powiedziało? Eee tam.. ja mnóstwo takich opinii widziałem i słyszałem ;) Nurkowanie to jest domena największego z największych, władcę tej Ziemi, Kapitana Grzmota.

9

A kogo w ogóle interesuje ten Bayern? Dajcie spokój, remis w niczym ich nie zatrzyma. W lidze mają samych ogórasów, a to że tracą punkty to normalne. Jak patrzę nie wypowiedzi niektórych tutaj czy na łonetach i tych innych to się robi niedobrze. Każdy narzeka na Robbena. Co zrobił Lewy? Nic. Przecie to kandydat numer 1 do Złotego Kamienia! Pojazd na Robbena, bo nurkował.. przynajmniej chciał coś zrobić ;) ale nie... to przez Robbena Bayern nie wygrał a Lewy nie strzela - nie inaczej..

4

Szkoda, że redakcja nie tłumaczy wszystkiego co się znajduje na okładkach ;)

Mundo: "Nigel Owens el arbitro gay de la final" --> to się chłop napatrzy hahaha xD

11

Faktycznie. No to już jest po prostu żałosne ;) Tak jak wspomniał @Phatro prześcieradła mają magiczną tablicę. Wiesz co się stanie jak Barca ich wyprzedzi? ZNIKNIE!

8

"Nowy Messi" - może być i nowy, ale na El Clásico chcemy żeby wrócił stary Messi ;) hehe

Kałt do Barcy? Mmm.. myślałem, że żadna plotka transferowa mnie nie zdziwi xD a jednak!

4

Rozwaliłeś mnie, hahahahahahahaahah

"Ma Kał Na Wardze", " Jądra Ma Chore" same wielkie osobistości xD To będzie najlepszy film w historii kina. Zapewne po premierze to Kapitan będzie głównym kandydatem do Złotej Piłki xD

PS: Przyznaj się. Bilety masz wykupione, zaraz wylot? ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?