NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Arda powinien powiedzieć, że załatwi im kebaby za darmo do końca życia. Jedyne wyjście ;]
2
Byłoby fajnie, ale Fifa na to nie pozwoli.... trzeba od razu nastawić się na styczeń. Pięścią w stół? Lepiej pięścią w mordy niektórych członkUF!
9
Człowiek z rana przychodzi o pracy i co słyszy... : Jak Lewandowski tak będzie strzelał to może dostać złotą piłkę. Kur.. trzymajcie mnie. A ja mówię swoje, że w tym roku 100% Leo i zrozumcie to.. i jaką odpowiedź słyszę: "Za co"? Pfff i tak wkoło wojtek..
2
Chyba pomyliłaś strony skoro chwalisz Keylora i stał się Twoim ulubionym bramkarzem.. Z całym szacunkiem nic do niego nie mam, ale życzę mu wielu wpadek i straconych bramek. W końcu broni bramki naszego największego rywala..
2
Komentarz usunięty
2
I taki jest właśnie Ronaldo. Nic, kompletnie nic a nic nie gra. Nie potrafi nic rozegrać, podać dokładnie.. I to jest kompletny piłkarz? Pfff aaaa jak strzeli gola to nikt nie powie, że cały mecz grał padakę tylko WIELKI RONALDO kolejna bramka. Z Messim czy ogólnie z Barceloną jak wygra, czy jak Leo strzeli to jest głupie gadanie, że NIE ZACHWYCIŁ< NIE ZACHWYCIŁA.. pffffffffff
Co do Atleti.. może coś ugrają jak ściągną Torresa...
2
Komentarz usunięty
5
Hahaha, a niech go ubóstwiają. Nie ma co się przejmować. Niech grają tylko na niego i dla niego. Tam się szanuje zarozumialców i fałszywców. Prawdziwe legendy to traktują jak śmieci. A tego szczelca to wazelina aby nie był smutny. Pfff.. w tym roku nie ma co liczyć na złotą piłkę, jeżeli tak się stanie to przechodzę na islam!
Animo Leo!
1
Nie, ostrzeżenie ;) Już kilka osób poleciało. Poza tym ja takich praw nie mam hehe
1
O i mamy oceny za mecz. Zaraz będą awantury i sprzeczki w komentarzach. Uwaga na bany! ;]
3
I tak są te obrazki na samej górze tak będzie:
1. Człowiek z tej Ziemi, kosmita - Leo Messi.
2. Najlepszy na Ziemi Kapitan Grzmot.
1
Komentarz usunięty
2
Okładka Sportu wymiata!!!
Co tu dużo gadać: PIM - PAM haha xD
12
Nie ma co się dziwić, że znowu niektórzy bronią Matsa.. powtórzę. Nawet jakby rzucił piłkę do własnej bramki to znaleźliby się jego obrońcy...
1
Szata graficzna jest czytelna i tutaj trzeba pochwalić, bo nie ma tragedii. Wszystko jest na plus. Wiadomo, że niektóre elementy strony można by inaczej przedstawić, ale to już inna kwestia.
Co do regulaminu to od zawsze był fatalny i jest jeszcze gorszy. Nie ma swobody jak to pisałeś. Trzeba się pilnować jak nie wiem co. Ban za linka? No comment.
0
Muszę powiedzieć, że zmiany robią wrażenie. Gratulacje! ;) Super pomysł La Rambla!
1
Nie wklejaj Munira do MSN..
1
Niską efektywność w ofensywie? Błagam............
4
Na dodatek te jego cieszynki........
2
..jakiś żółty chińczyk niz swój Europejczyk.. zamilcz lepiej.
1
Nie ważne w jakim stylu, ważne jest zdobycie 3 punktów! Jesteśmy mega osłabieni, kadra uboga więc do stycznia trzeba jakkolwiek ciułać te punkciki. Byleby do przodu.
1
Nie wiedziałem ;] Dzięki!
3
1. Higuaín pewnie chce odkupić winy za CA i MŚ! Pocisk niezły, chyba go za to polubię xD
2. Leo wracaj szybko! Mam nadzieję, że będziemy mogli nazwać ten powrót "Powrotem Króla"!
1
Haha epickie xD
2
Ja już znam wyniki:
1. Messi
2. Ronaldo
3. Neymar
10
1. Bravo wróć! Niczego innego nie chcę. Trochę spokoju w bramce się przyda...
2. Nie wiem ile prawdy w tym, że Grzmot jest sfrustrowany, ale mogę go uspokoić. Przyjdą LEPSZE zespoły to się nastrzelasz.
3. Benzyna? A strzelaj. Masz okazję to strzelaj. Starczy tych patelni ceerce.
12
Celta nie zagrała nic super? Chłopie nie znasz się na piłce....
3
Cóż.. brak słów. Można kląć, być wściekłym i nie wiem co jeszcze.. Niestety, ale trzeba przyznać, że Celta zagrała NIESAMOWICIE. To było coś magicznego... naprawdę.
Obrona? W ogóle była? Co to ch.. to ma znaczyć? Co oni wyprawiali?
Ter Stegen? Wiele osób powiedziało mnóstwo na jego temat. Ja dodam tylko, że jest rzadki. Pomimo katastrofalnych błędów obrony nie potrafił nic wybronić, nawet nie był blisko. Właśnie w takich meczach powinien pomagać, na niego niestety liczyć nie można. Zobaczcie jak np. Navas czy Iraizoz czy Sergio potrafili wybronić niesamowite sytuacje. Zupełnie jak nasz Bravo.. A Ter Stegen? Nic. I ta jego cudowna gra nogami.. co drugie wybycie w aut.
Cóż.. jedyna dobra wiadomość to to, że jest . Miejmy nadzieję, że chłopaki się obudzą.
1
Miejmy nadzieję, że wróci...
8
1. "Liga, która nam się podoba" - nic dziwnego, w końcu Ronaldo na 1 miejscu w tabeli strzelców.
2. Nolito, masz zagrać słabo i nic nie strzelić, bo nie przyjdziesz do nas, hehe
3. Lewy brawo! Nawet w Hiszpanii o Tobie piszą!