NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Macherano powinien po prostu zamknąć ryja" --> ryja? Szacunku trochę. Ostatnio odnoszę takie wrażenie, że bardziej bronisz sędziów i białych. Do naszych piłkarzy/użytkowników masz jakieś pretensje, zawsze coś jest nie tak.. starasz się być obiektywny, ok.
Proszę, nie pisz co chwilę o jakimś spisku, bo to jest już nudne. Wiadomo, że każdy będzie bronił swojej drużyny, piłkarzy - to normalne. Nie pochwalam zachowania Javiera - i zasłużenie dostanie za to karę, ale zawsze będę stał za nim murem. Tak jak za każdym innym piłkarzem Barcelony. Pozdrawiam.
2
Trzeba się cieszyć, nie będziemy musieli słuchać tych fachowców.
3
Nie ma co. Złota Piłka dla MILERA!
1
No to będzie wpier... ;]
1
..jak już napisałem wcześniej, niech się murują i zamiatają. Wróci Król Królów i zrobi jeden wielki burdel i zburzy ten biały mur.
1
A ja Wam powiem, że to bardzo dobra wiadomość, że u bukmacherów faworytami są Biali ;) Navas niech się muruje i robi co chce. Zobaczymy jak wróci (oby) Król Królów, wtedy będzie miał prawdziwy sprawdzian!
1
Ka również gadzam się, trafny komentarz, lepiej zlać te słowa ciepłym moczem i pójść spać. Zdravicko!
1
A ceerek to wirtuoz nurkowania wśród piłkarzy!
4
"kociarnia w łepetynie" hahaha, dobre xD Z drugiej jednak strony to trochę przykre, że tak dobry zawodnik pierd.. takie głupoty. Wygląda na to, że nie ma kompletnie pojęcia o piłce a przynajmniej nie jest na czasie.. Był prześcieradłem i nim został. Innego wytłumaczenia nie ma.
1
.i.
1
Polecam całą wypowiedź CARLOSA dać jako cytat tygodnia. Byśmy mieli ubaw przez dłuższy czas ;);)
39
Loooooooooooool.. nie wierzę w to co przeczytałem...
"Cristiano Ronaldo jest bardziej decydujący dla swojej ekipy niż Messi" --> OMG i WTF??
"Cristiano jest szczególny, ponieważ występuje w Realu Madryt, podczas gdy Messi gra w Barcelonie z fenomenalnymi Busquetsem, Iniestą, Suárezem i Neymarem" --> tiaaa.. a Ronaldo gra z samymi ogórkami, takimi jak: James, Benzema, Marcelo, Modric.. Błagam Roberto..
"najlepszy jest Neymar, przez wzgląd nie tylko na gole, ale także łatwość, z jaką przychodzi mu granie" --> Tiaaa.. a Messiemu gra przychodzi z wielkim bólem.. każde dotknięcie piłki jest dla niego wielką KATORGĄ..
Wiadomo.. to jest Brazylijczyk i zawsze będzie przeciwko Argentyńczykowi. Poza tym wnioskuję, że dla niego granie w Realu Madryt to coś, a w Barcelonie to nic. Z jego wypowiedzi wynika, tak: 1. Neymar, 2. Ronaldo, 3. Messi ;) Ma do tego prawo, ciekawe co powie po gali Złotej Piłki.
... straciłem do niego szacunek... pffff...
43
Ooooo przynajmniej w tych rozgrywkach nie będziemy zmuszeni słuchać komentarzy typu: "Taki mecz tylko Ilewen, takie emocje tylko w Ilewen, powtórkę tego meczu mogą Państwo obejrzeć w Ilewen" ;]
1
CR7? O kurdę! To muszą być mokre sny xD Apropo Rihanny.. jak dla mnie jest to niezła lasencja!
1
Niech lepiej nic już nie demonstrują, bo znowu posypią się kary...
8
Początek znowu był tragiczny, ale na szczęście skończyło się dobrze. DRAPIEŻNIK był dzisiaj niesamowicie skuteczny, oby tak dalej!
3
Pele musiał się dowartościować na urodziny. :)
1
„Nikt nie chce gwizdać w El Clásico”. Ho ho, a to ciekawe. Czyżby kolejni bali się, że wpadną?
10
Nie zdziwię się jak okażę się, że połowa sędziów miała takie propozycje. Pffff.. Perezik zaraz będzie dementował. Czekamy na to.
0
Ok, teraz się zgadzamy.
Nikt nie chce obniżki formy Ney'a. Miejmy nadzieję, że będzie miał taki gaz jak w tych ostatnich meczach do końca sezonu a przede wszystkim z Realem. Powrót Leo moim zdaniem może dać mu jeszcze większego kopa i motywacji. Leo nie jest samolubem jak pewien Kapitan i będzie szukał Neymara, Suareza to pewne. Sytuacji dzięki niemu będą mieli mnóstwo. Ważne, aby byli skuteczni.. jeżeli nie to wtedy normalne, że "Padyszach" futbolu weźmie wszystko na siebie ;]
1
Wychodzi na to, że wolałbyś, aby Leo nie wrócił.. bo Neymar przygaśnie.. nie wierzę.
Obecną formę Neya? Z całym szacunkiem, ale dobra gra przeciwko BATE i RAYO nic nie znaczy. Zobaczymy jak przyjdzie zmierzyć się z kimś lepszym..
42
Nie dość, że poziom sędziowania mizerny to na dodatek korupcje.. i jak można mieć szacunek do takiego klubu jak Real? Chwyta się wszelkich sposobów aby zdobyć cokolwiek.. miejmy nadzieję, że sprawiedliwość ich dosięgnie. A i pozdrowienia Komitetu Technicznego Arbitrów i dla tej prokuratorki, łapta: .I.
5
Nie widać różnicy? To obraza dla Lucasa, który wczoraj był lepszy od Kapitana;) Miał przynajmniej kilka udanych dryblingów, a Ronaldo? Niech dalej kiwa się w miejscu. Jest po prostu rzadki ;]
4
Dobrze powiedziane (napisane)! Cóż.. Tyle lat Real za Barcą więc w końcu trzeba było coś zrobić.
Brawo Real! Idź na całość! Idź na całość! Cokolwiek nie zrobisz i tak będzie ZONK!
3
Komentarz usunięty
0
Właśnie o to chodzi. REDAKTOR, który banuje na głupoty, za przekleństwa, itp sam to robi non stop. Ciekawy jestem pod jakimi nickami kryje się tutaj na fcbarca. Mam nadzieję, że to czyta i niech zobaczy: .I.
5
To jest debil. Narzekał na sędziego, który przychylniej dla Realu gwizdał ;] Patolog to jest.
2
A mnie nadal zastanawia jak niektórzy mogą pisać, że Kapitan jest najlepszym piłkarzem świata, najlepszy w historii.. toż to się w głowie nie mieści. Po raz kolejny widać, że w ważnych meczach jest kompletnie bezużyteczny. Nic, kompletnie NIC nie pokazał.. ale cóż.. zaraz przyjdzie mecz z ogórkami typu Malmo czy coś takiego strzeli hattricka i będzie POWRÓT KRÓLA.. pff..
6
Nie ma co się rozpływać. Nic szczególnego na razie nie zrobił. Czyste konto z Bate, które wykonało 1 celny strzał.. i max 4 sytuacje bramkowe...
3
Jeszcze wszystkie Złote Piłki i Złote Pantofle Leo będzie musiał oddać Kapitanowi.