2

Widzę, że już niektórzy Cię naprostowali ;)

@polak 1231 wstawił jeden z komentarzy jakie piszą tutaj kibice białych. Na fioletowej jest tego mnóstwo. Myślisz, że prawdziwy kibic to taki, który tylko szanuje rywala? Powiedz to angielskim kibicom.

Poza tym znowu napisałeś, że "PRAWDZIWY KIBIC" nie cieszy się z takich pucharów. Serio? Czyli jakich? W zeszłym roku cieszyliście się razem z panem CR7 z TROFEO PICHICHI. Ten "Puchar" jest ważniejszy dla drużyny niż te o piertruszkę?

4

Real po potrójną koronę! WOW! A niech się jarają tak tymi meczami o pietruchę. Zobaczymy w trakcie sezonu jak bardzo są mocni!

Okładka sportu - wymiata!

1

Dokładnie! Tak samo to odebrałem ;)

15

Ja powiem tak:

1. Juve wara od Mascherano! Nie jest na sprzedaż!

2. Real ostro jedzie po tryplecik!

3. Ronaldo zabalował na urodzinach U Mendesa. Pewnie chwalił się skokami do wody i dlatego doznał urazu pleców.

1

Nie ma za co ;)

2

loool.. Co masz do Bartry? Jest prawie największym "crackiem" w drużynie. Wyjdź.

1

Niech napiszą o ewolucji do roli JEDYNKI, wtedy będzie cały czas w polu karnym.

26

„Messi i Neymar przyspieszają przed Pucharem Gampera”

- DRŻYJ Europo! ;)

1

Macie linka do hiszpańskiego komenta ;) Więcej emocji niż na tym jutubje ;] http://max-deportv.co.in/?canal=12

1

LUISITO!!! ;) Hehe fajnie się ogląda taki mecz o złote kalesony ;)

Śmiać mi się chce z niektórych użytkowników.. Niektórzy biorą na poważnie ten mecz i wyciągają beznadziejne wnioski.. spokojnie..

32

1. To byłoby coś pięknego. Obronienie Ligi Mistrzów ;) Miejmy nadzieję, że tak się stanie. Mamy ku temu niesamowite możliwości i motywację, która jest najważniejsza!

2. Perez ośmiesza się na każdym kroku. Pffff..

3. A w Madrycie pytania. Róbta co chceta ;]

4

Komentarz usunięty

13

No co Ty. On ma Pichichi ;]

3

Uuu, no to niedobrze. Daleko nie pojeździsz, chyba że z przerwami co 15 min ;p Pozdrawiam!

3

Źle? A to czemu? Kiedyś się przełamiesz, zobaczysz ;)

15

Eee tam. Nie byłoby tak źle! Lokomotiv i jazda xD

5

Wow. Nawet dokładnie policzyli ile km. Nieźle. Inwigilacja totalna. Niech jeszcze napiszą gdzie jadł i s.... ;] Ba! Niech jeszcze mu wyliczą ile piechotą przeszedł ;)

Dobrze, że wrócił. To jest katorga takie jeżdżenie (latanie).. ;/

12

Patrząc na to jak są zmotywowani Javier i Leo to nawet mi się chce pracować ;) Wspólna motywacja - i tak ma być!

Chłopaki wrócili aby przygotować się do Superpucharu. Byłoby idealnie jakby po wakacjach na dzień dobry zgarnęli Puchar ;)

1

1. Suarez liderem. Tak powinno być pod nieobecność Leo czy Neya. Miejmy nadzieję, że dobrze zacznie nowy sezon.

2. Mourinho --> a ten to wiecznie w formie, nieźle jej doyebał ;]

35

Powiem krótko: I dobrze!

2

Jak już Pedro ma odejść to Barca powinna być silna w negocjacjach. Ponad 30 melonów ok. A tak w ogóle to do twarzy Pedro w koszulce ManU ;)

34

Nowe pseudo dla grzmota - jebłem..

Oglądasz w ogóle PD?

19

0. Aj, ten dzisiejszy meczyk. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że w takim składzie sobie poradzą i pokażą ładną grę ;)


1. Pierwszy Puchar Realu. Ronaldo wygrał z drużyną. Ma Pichichi = Złota PIŁKA jest jego. --> Tego jeszcze brakuje ;)


2. Ramos --> dobrze się zachowałeś. Po kiego masz brać udział w takim cyrku? Odejdź z tego chlewu i już!

18

Benitez słodzi. Teraz Cristiano jest szczęśliwy. Wystarczyło pomachać łapkami i ma to, co chciał. Benitez pewnie specjalnie tak zamydlił oczy ;)

3

Czemu od razu włącza Ci się agresor? ;) Spokojnie. Szanuję Twoje zdanie. Mmm... bo jest młodszy? Większy potencjał? Owszem jest młodszy i potencjał ma niesamowity, ale czy to jest wystarczające aby zastąpić brawo, który prawdopodobnie w tym roku zostanie najlepszym bramkarzem na Świecie?

1

To był przykład z Luisem ;) Jest poza konkurencją. To oczywiste.
Każdy ma swoje argumenty, dlaczego ten a nie ten - szanuję to. Dla mnie dużo pewniejszy jest Bravo, ale jakby LE postawił na Matsa to też byłoby dobrze. Zobaczymy jednak kogo wybierze LE i jak będą spisywali się w tym sezonie. Pozdrawiam ;)

1

Ok. To powiedz mi jedno, dlaczego LE powinien w tym sezonie postawić na Matsa, a nie na Bravo? ;)

1

Po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje? Brawo jest numerem 1 na obecną chwilę. Poza tym na CA zagrał genialne zawody. Nadal jest w formie. Dlaczego ma siedzieć na ławce? Dlatego, żeby dać szansę innemu? Równie dobrze można powiedzieć, że LE powinien dać szansę Sandro czy Munirowi kosztem Suareza..

3

Bravo bez wątpienia na obecną chwilę jest numerem 1 ;)

Tak czy inaczej mamy 2 genialnych bramkarzy!

10

hehe, suchar Karola?

Wchodzi Ronaldo do fryzjera i mówi:
-Karny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?